1

@partymaker nasze błędy i frajerstwo nie miałoby znaczenia gdyby sędzia dał czerwoną dla koke:)

1

@Filipem to też różnie bywa, nie ma jednej zasady. Patrz ile cristiano ma meczy w karierze i jakoś dalej się trzyma ;)

1

@Marcelinho132 to nie dostaną pucharu przegrywow?

5

@partymaker ten cud to jakieś 4 duże błędy arbitra na naszą niekorzyść ;)

1

@Barcaa12 najlepszych na papierze, Julek gówno dzisiaj grał a Lookman raczej nie nadaje się na 90 minut

1

@KrwawiaceoczyVEB w pierwszym meczu Arsenalowi za to należał się karny ;)

1

@panczo gówno grają i są problemem futbolu. Jedna taka drużyna OK ale gdyby wszyscy wzięli z nich przykład to dzisiaj nie byłoby nas na tym forum bo przestalibyśmy oglądać piłkę ;)

0

@Gibbon_FCB z karnym często też ;)

1

@Tomek54321 nikt mu nie kazał tam iść, niech teraz tam gnije

0

@Votrox7 tyle że Ferran tańszy i przystojniejszy

7

@SZYCHA0005 4-1, sędzia nie uznał prawidłowej bramki

7

Alvarez taki kot że zostaje zmieniony w 67 minucie, ludzie kochani dajcie spokój

1

@Kozinho. Polać mu

0

@Aragorn33 nie rozumiem, o Czo chodzi wariat

0

@Comentateiro a jak można wspierać hołotę simeone?

2

@tbas w niektórych domach to może nawet 6-9

0

@gumaz przejdź na priv, nie krępuj się!

@Ilka jako fan United nie powinnaś dzisiaj być za hołotą diego simeone?

1

@mr Barca ja nie gdyż awansowali nieuczciwie ;)

0

@Oster273727 ja się rudigerowi nie dziwię, też nie lubię madryli

2

@jacobFCB klub szuka piłkarzy o określonej charakterystyce, Barcelona robi to samo.

No i piłkarze realu po odejściu z klubu często normalnieją bo nie mają innego wyjścia - casemiro w United nie jest już taka ….. jaka był w realu :)

Sędziowie tylko realowi pozwalają na np. Kopanie przeciwników w głowę więc piłkarz grający w realu to wykorzystuje

2

@MirusAmisz pokażcie mi jedną na takim poziomie asystę tchouameniego jaka tutaj dał Casado

0

@MessiForeverTheBest w filmie był przystojniejszy

0

@Encore istnieje niewielka szansa że Alvarez pokaże argumenty za tym by wydać na niego dużo milionów

2

@PatrykBarca lepiej w ogóle nie pić energetyków ;)

0

@cules100pro hmm, kurcze, mając takie możliwości jakie ma rudiger, również kusiłoby mnie by spoliczkować elementy typu carreras

0

@gumaz potrafię sobie wyobrazić sytuację w której ktoś żyje w Warszawie, zarabia najniższą i przez to nie starcza mu do pierwszego. Myślę jednak że są to marginalne przypadki

2

@Antimadridista_WR to da się załatwić xd

0

@AlexDark00 czemu tylko jednego, po co się ograniczać

0

@Sulimo i tak prawie wszyscy mamy krew na rękach bo codziennie jemy świnie i kury ;)

W czym świnia i kura jest gorsza że nie ma prawa żyć tak długo jak przewiduje to natura?

0

@Gaucho za szybko młody chce wrócić, minęło dopiero 2 tygodnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?