Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@DIPENSE kontuzja
0
@kulek22 oki nie oglądałem od początku, dzięki za info
0
Komentarz usunięty
0
@kulek22 który z naszych powinien zarobić żółtą?
0
@barteq obydwie drużyny zadowala remis
1
@tbas no dzisiaj to chyba wolałbym nawet Roony’ego na LS, takie gówno prezentuje Anglik póki co
1
Komentarz usunięty
1
@BORO_12 Ferran nie odejdzie - to jest taki kejs jak De Jong
1
Komentarz usunięty
0
@escarabajo dobry pomysł który mógłby wypalić.
0
@Pedri16Future dzisiaj mam obawy o remis ale w lidze mistrzów czuję że pojedziemy ich na luzie - o ile nie dadzą do sędziowania marciniaka/ vincicia
0
@escarabajo Ci(o)ty już pokazało jak jest mocne.
Powinni się rozstać z Pepem bo nie ma ten chłop efektywnego pomysłu na tę drużynę.
1
@KamQiX mądrze Pan prawisz
2
@alekpalek Lewy grał ciężki mecz we wtorek, przed nami też dwumecz w lidze mistrzów. Lewy nie da rady zagrać w każdym z tych meczy po 90 minut a dzisiejszy mecz jest mniej ważny niż mecz w środę.
1
@AmigoBlancos w jaki sposób według Ciebie sędzia przekręci Mallorce jutro? Jakieś pomysły?
0
@marcin62 no to fakt, choć mi się ogólnie FIFA podoba przy graniu z kolegą / sezony online.
Według mnie granie vs PC jest strasznie schematyczne (ale może AI w przyszłych edycjach to poprawi) no i UT jest do dupy bo to już nie symulacja tylko zręcznościówka
0
@marcin62 jedno drugiego nie wyklucza
FIFA to gówno ale na rynku nie ma konkurencji a kibice piłki lubią sobie pograć w grę traktująca o piłce nożnej plus FIFA choć jest gowniana to idealnie nadaje się do spędzania czasu z kolegami lub do popykania online
0
@kuz nie wiesz co Ci piłkarze powiedzieli do arbitra.
Ponadto, zgodnie z obecnie panującymi zasadami tylko kapitan może rozmawiać z sędzią - nie widziałem by Robert dyskutował z sędzią przed 85 minutą meczu.
Dodatkowo, pisałem już że są różne sposoby komunikacji, zarówno werbalne jak i niewerbalne lecz jak widać nie dociera to do Ciebie nad czym ubolewam.
0
@kuz mam tysiące , bo tyle razy widziałem gdy sędzia zmieniał swoją decyzję na podstawie nacisków drużyny przeciwnej.
Łap jeden z tych tysięcy: karny dla realu w meczu z Barca po „faulu” Lengleta na ramosie
Czy wiesz co powiedział Kiwior / Piątek do sędziego? Wątpię.
0
@kuz gdybasz. Nie dowiemy się jak by było gdyż Polacy nie skorzystali z okazji wywarcia wpływu na arbitrze.
Nawet jeżeli Polacy dostaliby te kartki za rozmowy z arbitrem to przynajmniej by spróbowali. Lepiej spróbować i przegrać niż nie spróbować ;)
0
@kuz czy w Twoim świecie jedyne sposoby komunikacji to:
1) brak komunikacji
2) napastliwa, wulgarna komunikacja
?
Wystarczyłoby że Kamiński poudawałby i pozwijał się z bólu zamiast wstawać pokazując tym samym arbitrowi że nic się nie wydarzyło - patrz zachowanie obrońcy Szwecji po „kontakcie” z Piatkiem
1
@urbipl Polacy sami są sobie winni.
Z sędziami trzeba się komunikować i wywierać na nich presję.
Czemu Kamiński olał fakt że był faulowany w polu karnym?
Czemu drużyna olała fakt że Bergvalowi należała się druga żółta?
Czemu Lewy olał fakt że był tutaj blokowany?
1
@michal26 no mimo wszystko wolałbym takiego zwyrodnialca posłać do ciężkiej roboty by przysłużył się państwu niż go zabijać :)
5
@michal26 nauka idzie do przodu. Kiedyś też nie miano wątpliwości i skazywali na śmierć a okazywało się później że człowiek nie popełnił przestepstwa.
Jak dla mnie to każdy więzień powinien łożyć na swoje utrzymanie plus wzbogacać państwo wykonując ciężką pracę
0
@Majkel34 Kamiński i cała reprezentacja dały dupy nie wywierając presji na arbitrze od razu po faulu
0
@buglikos gdzie niby Cubarsiemu odcina prąd jak tej dwójce?
0
@majkiii po co te gówno żyje
0
@NeroTFP1 ale tam gra cweluch valverde:(
1
@PatrykBarca mnie tam to nie martwi, nie jestem fanem tej repki