Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca każdy polityk kłamie, tego wymaga ich rola :)
4
@Salchent Raphinia jest absolutnie fantastyczny lecz już kilkukrotnie pokazał że ma skłonności do mało inteligentnych decyzji :)
0
@BORO_12 okej, przy czym dla mnie Gerard Martin wnosi się na poziom godny gry w Barcelonie i mam nadzieję że ewentualny zakup SO nie sprawi że Martin zostanie sprowadzony do roli głębokiego rezerwowego
0
@Messibestplayerintheworld nie wiem kto myślał o dźwigniach, ani Ty ani ja nie jesteśmy pracownikami FC Barcelony.
Odnoszę się do tego co wiem na 100%.
Wiem na 100% ze w 2021 przyszli do nas Depay i Alves.
Skoro było nas stać opłacać ich kontrakty to równie dobrze mógł grać dla nas Leo ;)
1
@VegetaPolska Ty czy ja nie reprezentujemy kraju publicznie więc możemy pozwolić sobie na więcej.
Nic by się wielkiego nie stało gdybyśmy sobie na przykład teraz szli na rauszu po mieście i zagadywali dupeczki - a w przypadku osoby publicznej byłoby to niedopuszczalne ;)
0
@Messibestplayerintheworld no właśnie nie jest to wróżenie z fusów, dźwigni na setki milionów nie ogarnia się tak o na pstryknięcie palca w 5 minut.
Ja rozumiem że bardzo lubisz Leo i tak dalej i tak dalej.
Ale, jest oczywistym, nie podlegającym dyskusji, że mógł on grać za pół darmo dla Barcy w 2021 roku, podobnie jak np. Depay czy też Dani Alves
0
@Messibestplayerintheworld nie masz racji. Messi odszedł w 2021. Lewy i reszta przyszli w 2022
0
@Messibestplayerintheworld nie, nie widzę.
Najniższa pensja dla piłkarza la ligi o ile dobrze pamiętam wynosi 300k euro rocznie.
Nie wierzę by la liga nie pozwoliła na taki kontrakt dla Leo na rok.
A nawet jeśli by nie pozwoliła, to mógł wrócić rok później - to już wiemy na 100%, nie ma tutaj obszaru do polemiki, bo skoro Barce było stać na ok. 50 milionowe wypłaty dla nowych piłkarzy to na niski kontakt Leo też znalazłaby się przestrzeń.
0
@Messibestplayerintheworld mnóstwo piłkarzy przechodzi na rok do innego klubu :)
Poza tym, Messi w 2021 mógł zostać. Jak już wiemy, wystarczy że przez rok grałby prawie za darmo
0
@Messibestplayerintheworld no dla mnie nie jest to bezsens, biorąc pod uwagę grę w Barcy przez 20 lat.
Mógł to potraktować jak roczne wypożyczenie ;)
0
@BORO_12 a według mnie powinniśmy wziąć Osimhena.
Przy naszym stylu gry będziemy tracić multum bramek niezależnie od tego jakiego obrońcę kupimy.
Nie da sie nie tracić bramek tak wysoko ustawiając obronę
1
@Luciano99 pieniążki pieniążki
0
@Messibestplayerintheworld dlatego jeszcze raz powtarzam: decyzja o nie graniu w Barcy zależała tylko i wyłącznie od Leo chęci / niechęci.
Leo zdecydował że nie chce grać w Barcelonie na gorszych finansowo warunkach niż te które mu się należą i ja w 100% szanuje jego decyzję
0
@Messibestplayerintheworld no dla mnie jest logiczne gdyż Messi nie skończył kariery lecz grał i gra dalej a mimo to nie zdecydował się wrócić.
Zakładając absurdalny i niemożliwy scenariusz że nie mógł podpisać z Barca kontraktu na niskiej pensji i dlatego odszedł - wystarczyło podpisać kontrakt z PSG na rok i po roku wrócić do Barcy jako wolny zawodnik.
To jest prosta matematyka & ekonomia :)
1
@Kapitan hawk z tych 8 ile strzelonych z karnego?
2
@BORO_12 nie ma sensu.
Sportowo warto kupić tylko Osimhena, w przeciwnym wypadku lepiej kupić SO, LS, LO
0
@Messibestplayerintheworld dlatego biorę to na logikę. Skoro Barce stać było na 200 milionowe transfery + około 50 milionów na pensję to czemu nie miałoby ich być stać na minimalną pensję dla Messiego?
Dla mnie jest oczywiste że jeżeli Messi chciałby grać za absurdalnie niską stawkę to grałby dalej w Barcy
0
@Messibestplayerintheworld nie przedłuża kontraktu na warunkach jakie chciał Messi.
Laporta w wywiadzie mówił że Leo mógł zostać gdyby chciał grać „za darmo”.
Dodatkowo, Leo mógł podpisać krótki termin z PSG na przeczekanie.
Mógł też zaoferować się po zakończeniu kontraktu z PSG.
Dodatkowo, Messi miał wrócić do Barcy po zakończeniu kontraktu z PSG ale chciał gwarancję rejestracji - tak jak np. Nico Williams.
1
@Messibestplayerintheworld ja cały czas odnoszę się tylko do jednego - wolny piłkarz, Leo Messi, gdyby chciał grać w Barcelonie na niskim kontrakcie, to nikt nie stwarzałby mu ku temu problemów.
Leo zdecydował się pójść za hajsem do PSG a później do Interu i ja szanuję jego decyzję.
Nikt go jednak do niczego nie zmusza ani nigdy nie zmuszał
0
@Messibestplayerintheworld Messi przez lata zwodził Barce przedłużając kontrakt o rok, polując co chwila na wyższe wynagrodzenie i premie za przedłużenie kontraktu :)
Nie byłoby problemu z jego kontraktem gdyby podpisywał kontrakt długoterminowy jak (prawie) każdy inny piłkarz.
Nie zarząd lecz Messi wysłał burofaks.
Chęć zarabiania ogromnych milionów też wychodziła od Messiego a nie od zarządu.
Ponadto, poraz kolejny tłumaczę: skoro Barca miała 200 milionów na transfery i na bardzo wysoką pensję Messiego to miałaby również na niską pensję Messiego.
Nawet po skończeniu kontraktu z PSG mógł wrócić do Barcy ale wolał przejść do Interu.
0
@Messibestplayerintheworld ja nigdzie nie winie Messiego.
Ja tylko pisze że decyzja o nie graniu w Barcy zależała od jego chęci, nie z przymusu.
Ma prawo nie chcieć grać w Barcy - jego życie, jego sprawa :)
0
@PioteK jasny gwint :/
0
@Who_you_mam czy złodzieje mają prawo odkupu muneza?
0
@Messibestplayerintheworld dlatego pisze że mógł odejść na rok i po roku wrócić, proste
1
Czy według was Bastoni jest aż tak dużo lepszy niż Konate & Senesi którym kończą się kontrakty?
1
@Messibestplayerintheworld mógł.
Matematyka to bardzo prosta nauka.
Skoro Barce stać było na 200 milionowe transfery i bardzo duży kontrakt dla Lewego to stać byłoby również na bardzo mały kontrakt Messiego.
Jest to tak bardzo logiczne że bardziej się nie da :)
0
@Messibestplayerintheworld mógł podpisać na innych, mniej dla siebie korzystnych warunkach.
Messi na 1 miejscu stawia $ - nie winie go za to, stwierdzam jedynie fakty
0
@Messibestplayerintheworld no więc w dalszym ciągu - Messi nie chciał grać w Barcelonie za wszelką cenę, nikt go do niczego nie zmusił
0
@Messibestplayerintheworld wcześniej jednak nie chciał zostać. Gdyby nie szantażował klubu przedłużaniem co roku o rok to nie byłby problemu.
Ponadto, gdyby zaakceptował niską pensję - również nie byłoby problemu.
Przypominam że raptem rok później wydaliśmy 200 milionów na transfery i daliśmy bajeczna pensję Lewemu.
Ponadto, nawet jeżeli chwilowo Leo nie mógł zostać, to mógł podpisać kontrakt z PSG na pół sezonu / sezon, tak żeby tylko poczekać na dźwignię i wrócić
0
@Messibestplayerintheworld no dlatego pisze, że Leo nie chciał zostać w klubie, je wiem z czym polemizujesz
Rozpłakał się a jeszcze tego samego dnia był w Paryżu, come on