Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dzefrej234 można by to nazwać szczęściem gdyby szukali go raz na 10 meczy a nie 10 razy na mecz :)
1
@kuz kwestia stylu przeciwników. City gdyby nie zagrało jak debile w obronie to najprawdopodobniej nie przegrałoby tego meczu :)
Wysoce nie rozsądnym jest ustawianie wysoko lini obrony gdy w drużynie rywali są sprinterzy jak vinicius.
Pep chyba nigdy tego nie pojmie
0
@LeoMessiiBarcaPepa awans do każdej kolejnej rundy jest sukcesem.
Poza tym, nie masz żadnej gwarancji że real zatrzyma się na 1/4 - to tylko Twoje życzenie
1
@norbi77 zawodnicy realu ślizgają się na murawie każdego boiska.
A jeżeli chodzi o boisko Atletico to już dawno powinny zostać wprowadzone normy co do stanu boiska przed meczem.
Nie spełnione normy = walkower dla drużyny przeciwnej
0
@LeoMessiiBarcaPepa no właśnie - Ty widzisz pozytywy z sukcesów realu, ja nie, to nas różni ;)
0
@LeoMessiiBarcaPepa tak, mam na myśli że chciałeś ich awansu w LM
0
Komentarz usunięty
1
@LeoMessiiBarcaPepa nie lubisz realu ale raptem kilka dni temu życzyłeś im zarobienia dodatkowych milionów ;)
1
@Lynx400m mylisz pojęcie socio z cule.
0
@Aragorn33 wolałbym by zapłacili karę pieniężną niż żeby państwo traciło $ na ich utrzymanie ;)
2
@tomek8756 jestem przeciwnikiem wszelkich nierówności
1
A co jeśli Donnaruma puścił 3 bramki valverde bo bał się dostać wpi…dol po meczu?
0
@paweldunajecfcb zawsze charakter (dobry bajer) jest ważniejszy, no chyba że ktoś wygląda strasznie źle to wtedy Kaplica
0
@Rewolucja123 easy money dla Khamzata.
Skoro Strickland nie używa zapasów to znaczy że ich nie ogarnia - patrz przypadek Gaethje który też mówił że jest kotem w zapasach tylko ich nie używa a weryfikacja z zapaśnikiem pokazała że w zapasach jest leszczem
1
@Czyhrynski jest popyt, jest podaż, niestety
W sporcie jest tak samo - kto dopuszcza zwierzęta jak valverde czy rudiger do gry
0
@Fog_W_1899 wielu piłkarzy ma w głowie siano - Neymar i Ronaldinho też nie byli geniuszami :)
2
@bartekvisca ja tam wolę Osimhena niż Juliana. Dla mnie Haaland, Lewy są zbyt drewniani ale za to Julian zbyt mało konkretny jeżeli chodzi o gole.
0
@Eklerek a co się wydarzyło w meczu bo nie widziałem
0
@Who_you_mam a mimo to przed Manchester Ci(o)ty
10
@Faro cały piłkarski świat który umieścił Raphinie wśród najlepszych piłkarzy świata to debile tylko 1 FARO mądry
2
@LeoMessiiBarcaPepa dużo osób tak myśli przez sentyment do Barcy Pepa.
Pep wielokrotnie pokazał w City w LM że nie potrafi on wytrzymać presji + nie potrafi dopasować taktyki do okoliczności
5
@wojopancer pojebalo mu się i chciał wymusić karnego - w czas zrozumiał że właśnie go wykonuje i w ostatniej chwili uniknął upadku
0
@NeroTFP1 Pep nie jest najlepszym trenerem w historii
11
@sebasarna skąd wiesz że Pedri w przeszłości nie marzył o zostaniu patusem ale mu nie wyszło przez rodziców którzy wychowali go na porządnego człowieka?
Nie ma co od razu krytykować śmietankowych
0
@July_6_BcN mu chodzi o to że sumarycznie schudł 80kg.
W styczniu z wagi 90-85
W marcu z wagi 87 na 84
I tak dalej i tak dalej :)
3
@Meskalina jak chciałbyś sprzedać zawodnika któremu kończy się kontrakt?
2
@AmigoBlancos nie pij tyle
0
@maikeru napisałeś „wszystkie”
1
@NeroTFP1 widzę że nie tylko ja mam problem z obcowaniem wśród debili
1
@maikeru 1:1 to dostanie w ryja? :o