2

@dzefrej234 można by to nazwać szczęściem gdyby szukali go raz na 10 meczy a nie 10 razy na mecz :)

1

@kuz kwestia stylu przeciwników. City gdyby nie zagrało jak debile w obronie to najprawdopodobniej nie przegrałoby tego meczu :)

Wysoce nie rozsądnym jest ustawianie wysoko lini obrony gdy w drużynie rywali są sprinterzy jak vinicius.

Pep chyba nigdy tego nie pojmie

0

@LeoMessiiBarcaPepa awans do każdej kolejnej rundy jest sukcesem.

Poza tym, nie masz żadnej gwarancji że real zatrzyma się na 1/4 - to tylko Twoje życzenie

1

@norbi77 zawodnicy realu ślizgają się na murawie każdego boiska.

A jeżeli chodzi o boisko Atletico to już dawno powinny zostać wprowadzone normy co do stanu boiska przed meczem.

Nie spełnione normy = walkower dla drużyny przeciwnej

0

@LeoMessiiBarcaPepa no właśnie - Ty widzisz pozytywy z sukcesów realu, ja nie, to nas różni ;)

0

@LeoMessiiBarcaPepa tak, mam na myśli że chciałeś ich awansu w LM

0

Komentarz usunięty

1

@LeoMessiiBarcaPepa nie lubisz realu ale raptem kilka dni temu życzyłeś im zarobienia dodatkowych milionów ;)

1

@Lynx400m mylisz pojęcie socio z cule.

0

@Aragorn33 wolałbym by zapłacili karę pieniężną niż żeby państwo traciło $ na ich utrzymanie ;)

2

@tomek8756 jestem przeciwnikiem wszelkich nierówności

1

A co jeśli Donnaruma puścił 3 bramki valverde bo bał się dostać wpi…dol po meczu?

0

@paweldunajecfcb zawsze charakter (dobry bajer) jest ważniejszy, no chyba że ktoś wygląda strasznie źle to wtedy Kaplica

0

@Rewolucja123 easy money dla Khamzata.

Skoro Strickland nie używa zapasów to znaczy że ich nie ogarnia - patrz przypadek Gaethje który też mówił że jest kotem w zapasach tylko ich nie używa a weryfikacja z zapaśnikiem pokazała że w zapasach jest leszczem

1

@Czyhrynski jest popyt, jest podaż, niestety

W sporcie jest tak samo - kto dopuszcza zwierzęta jak valverde czy rudiger do gry

0

@Fog_W_1899 wielu piłkarzy ma w głowie siano - Neymar i Ronaldinho też nie byli geniuszami :)

2

@bartekvisca ja tam wolę Osimhena niż Juliana. Dla mnie Haaland, Lewy są zbyt drewniani ale za to Julian zbyt mało konkretny jeżeli chodzi o gole.

0

@Eklerek a co się wydarzyło w meczu bo nie widziałem

0

@Who_you_mam a mimo to przed Manchester Ci(o)ty

10

@Faro cały piłkarski świat który umieścił Raphinie wśród najlepszych piłkarzy świata to debile tylko 1 FARO mądry

2

@LeoMessiiBarcaPepa dużo osób tak myśli przez sentyment do Barcy Pepa.

Pep wielokrotnie pokazał w City w LM że nie potrafi on wytrzymać presji + nie potrafi dopasować taktyki do okoliczności

5

@wojopancer pojebalo mu się i chciał wymusić karnego - w czas zrozumiał że właśnie go wykonuje i w ostatniej chwili uniknął upadku

0

@NeroTFP1 Pep nie jest najlepszym trenerem w historii

11

@sebasarna skąd wiesz że Pedri w przeszłości nie marzył o zostaniu patusem ale mu nie wyszło przez rodziców którzy wychowali go na porządnego człowieka?

Nie ma co od razu krytykować śmietankowych

0

@July_6_BcN mu chodzi o to że sumarycznie schudł 80kg.

W styczniu z wagi 90-85

W marcu z wagi 87 na 84


I tak dalej i tak dalej :)

3

@Meskalina jak chciałbyś sprzedać zawodnika któremu kończy się kontrakt?

2

@AmigoBlancos nie pij tyle

0

@maikeru napisałeś „wszystkie”

1

@NeroTFP1 widzę że nie tylko ja mam problem z obcowaniem wśród debili

1

@maikeru 1:1 to dostanie w ryja? :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?