1

@Virusk3 miałeś na myśli wtorek? ;)

0

@Virusk3 skoro sędziowie są słabi a nie stronniczy to czemu (prawie) zawsze mylą się na korzyść realu?

0

@Kozinho. Przy czym każdy z nich bardzo często wypada z powodu kontuzji ;)

0

@Batys ja osobiście próbuje tylko wskazać im drogę w kierunku notatnika.

Tam będą mogli opowiadać swoje bajeczki do woli

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

5

@KamQiX chcąc być całkowicie fair dzisiaj na boisku nie powinno być rudigera a Real powinien w tabeli walczyć o top 3 z Atletico i Vilareal po takich cyrkach jakie miały miejsce wielokrotnie w tym sezonie - pozwolę sobie przypomnieć chociażby mecz z Elche przy tej okazji

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

1

@Rewolucja123 ja to nie mogę zrozumieć po co tutaj przychodzą kibice realu, na prawdę nie mogę tego pojąć.

Ja nie lubiąc realu nie wchodzę na notatnik bo tylko bym się irytował widząc wysrywy madryli + szkoda mi by było na to czasu.

Bardzo dziwne według mnie, nie czaję z czego wynika chęć kibiców realu do wbijania tutaj i irytowania społeczności kibiców Barcy ;)

0

@Nazio_87 może jednak lepiej nie?

1

Komentarz usunięty

0

@Bykunn pozdrawiam

0

@Eto'o9 R10 może nie lubi Niemców i poszedł tylko dla kasy :)

1

@Bykunn no cóż, ja widzę rzeczywistość inaczej ;)

Według mnie real w tym sezonie nie został ani razu przekręcony (jedynie jedna dyskusyjna czerwona kartka dla hujisena) podczas gdy jestem w stanie wymienić minimum 15 meczy w których to drużyna przeciwna mogła czuć się pokrzywdzona.

0

@Bykunn okej, jesteś zatem w mniejszości. Większości kibiców Barcy przeszkadza fakt że np. rudiger może bezkarnie kopać leżącego piłkarza :)

1

@Bykunn no więc, kiedy real odpadł z ligi mistrzów przez sędziów? :)

1

@AmigoBlancos tłumaczę Tobie po raz trzeci w tej dyskusji że to nie moja opinia lecz AI.

Ja mogę być nieobiektywny (choć nie jestem), Ty jesteś nieobiektywny, w związku z czym uznałem że niech AI zdecyduje komu w tym meczu bardziej pomogli sędziowie.


Jeżeli mi nie wierzysz, sam odpal chata gpt.


Ja nie twierdzę że przeciwko realowi nigdy nie jest odgwizdana błędna decyzja.


Twierdzę jednak że real jest faworyzowany przez sędziów i na 10 błędnych decyzji real jest beneficjentem przynajmniej ośmiu.


Masz jak byk przykłady z ostatnich tygodni - rusz głową choć na chwilę i pomyśl jak to możliwe by w przeciągu 2 tygodni (?) dwóch zawodników jednej drużyny w sposób karygodny zaatakowało przeciwnika i nie otrzymało za to żadnej kary

1

@AmigoBlancos to nie jest moja wyliczanka, co ująłem w komentarzu, ale jak widać czytanie ze zrozumieniem tak prostego komentarza przerosło Twoje możliwości

0

@Dankho94isback Która drużyna została bardziej pokrzywdzona przez sędziów w tym dwumeczu?
W większości analiz i opinii ekspertów uważa się, że bardziej pokrzywdzony był FC Bayern Munich w dwumeczu z Real Madrid CF w ćwierćfinale UEFA Champions League 2016/17. ⚽
Dlaczego mówi się, że Bayern ucierpiał bardziej?
1. Dwie bramki ze spalonego dla Realu
Cristiano Ronaldo strzelił dwa gole w dogrywce rewanżu (3:2 i 4:2).
Powtórki pokazały, że oba padły ze spalonego.
To bardzo ważne, bo były to gole w dogrywce decydujące o awansie.
2. Czerwona kartka dla Arturo Vidala
Arturo Vidal dostał drugą żółtą kartkę w 84. minucie.
Wielu ekspertów uważa, że faul był na piłce, więc decyzja była błędna.
Bayern kończył mecz w 10 zawodników, a potem jeszcze grał dogrywkę.
3. Brak czerwonej kartki dla Casemiro
Casemiro popełnił kilka ostrych fauli.
Wielu komentatorów twierdziło, że powinien dostać drugą żółtą kartkę i zostać wyrzucony z boiska.
4. Błędne spalone przy akcjach Bayernu
Asystenci sędziego zatrzymali przynajmniej jedną akcję Bayernu na wątpliwym spalonym, która mogła skończyć się groźną sytuacją.
Czy Real też miał kontrowersje?
Tak, ale były mniej decydujące:
rzut karny dla Bayernu w pierwszym meczu (część ekspertów uważała go za wątpliwy),
kilka drobnych decyzji w trakcie meczu.
Wniosek
Większość analiz piłkarskich i opinii ekspertów wskazuje, że:
➡️ więcej poważnych błędów działało na korzyść Realu, dlatego bardziej pokrzywdzony był Bayern.
???? Warto jednak pamiętać, że wtedy nie było jeszcze systemu VAR, który wprowadzono w Lidze Mistrzów dopiero w sezonie 2019/20.

0

Komentarz usunięty

1

@Bykunn przeciez ja nie pisze ze real sobie uznał sam te gole.

Masz przykład ostatniego dwumeczu z Benfica:

Przy uczciwym sędziowaniu & decyzji UEFA, valverde nie zagrałby w drugim meczu, w którym to był bohaterem asystując przy dwóch bramkach.

Za każdym razem, co roku, Real przynajmniej w jednej fazie jest wspomagany przez sędziów. Zazwyczaj w wielu fazach.


Oglądam piłkę 20 lat i widziałem ogrom awansów realu po mniejszych / większych błędach sędziowskich.

Nie widziałem za to by real choc raz odpadł w wyniku błędów sędziów / przegrał ligę przez sędziów.


Bez urazy ale trzeba być bardzo głupim uważając że real uczciwie zdobywa puchary krajowe i europejskie.

0

@Encore Arteta / nikt

3

@Bykunn skoro uważasz że uczciwie jest awansowac m.in po strzeleniu 2 bramek pod rząd ze spalonego to nie widzę przestrzeni do dyskusji

1

@macio_944 a ja mam odwrotne wrażenie - że gra zawsze ale w meczach z nami większą robotę robi jego braciak

1

@Kapitan hawk @AmigoBlancos kolejny wjeżdża z maczetą w Twój nieskazitelny klubik?

0

@Rifek nie no według @AmigoBlancos wszystkie ligi mistrzów real zdobył uczciwie, czemu wjeżdżasz z maczetą w naszego bukmachera?

0

@AmigoBlancos ja zaś polecałem Tobie naukę języka polskiego lecz jak widzę moje rady na nic się zdały.

Jak podobało się Tobie kolano wymierzone w głowę przeciwnika przez rudigera i sierpowy valverde?

17

@AmigoBlancos patrzcie, on myśli że Real wygrał te LM bez kosmicznych wałków sędziowskich na korzyść jego pseudo drużyny xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?