Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong nie :)
0
@Comentateiro 2:1
1
@PatrychoO chyba nikt tu zebrany nie sprzeciwi się stwierdzeniu że vinicius zachowuje się jak małpa.
Prestianni mogl dodać te trzy słowa: „zachowujesz się jak”, tak bym mu zalecił na przyszłość gdybym miał z nim styczność
1
@Encore nie da rady udostępnić twitta bez zdjęcia?
Po co zaśmiecać la ramble tym gownem
0
@malypuzon wczoraj mieli:
- wyższe xg
- tyle samo strzałów na bramkę co real
- więcej różnych
Więc nie przesadzajmy z tym kompletnym gownem :)
0
@malypuzon a czy wina Benfici jest to że
1)valverde nie dostał czerwonej kartki, 2)camavinga był nietykalny,
3)Prestianni dostał zawieszenie bezpodstawnie
W takich warunkach ciężko rywalizować jak równy z równym
4
@regatta52 jedynie w fifie możesz zobaczyć w tym sezonie Gaviego na dłużej niż 15 minut :)
3
Mimo wszystko smutne że Benfica w żaden sposób nie odniosła się na boisku do zawieszenia Prestianniego / braku zawieszenia valverde
0
@papryk13 codzienność ;)
1
@Herato jasne że tak
0
@BARCA1899Messi tego nie wie nawet fede valverde sądząc po jego celebracji bramki z Atletico ;)
1
@Gibbon_FCB szkoda że nie da się unikać głupich sędziów ;)
0
Wszystko z nim OK z tego co piszą na notatniku
0
@mientusek1407 ja staram się obiektywnie patrzeć na nasze szanse.
Według mnie PSG jest lepszą drużyną niż Newcastle, dodatkowo bardziej stylowo nam nie pasująca niż Anglicy.
Gdybym miał postawić swoje pieniądze na awans PSG / Barcy, postawiłbym na awans PSG
0
@El Plutoninho
1) niesamowity courtois
2) szalenie niebezpieczni vinicius i mbappe
3) możliwość wystawienia dwóch bramkarzy na boisko
4) immunitet na kartki
5) świetny w rozegraniu taa
6) strzał z dystansu valverde
7) bardzo dobre strzały główka rasisty i tchouameniego
8) lepszy mental - nie wymiękają nawet przy konkursach rzutów karnych
9) sędziowie
0
@El Plutoninho jasne, według mnie zarówno sporting jak i city pokonają.
Ale trafia na sporting, oto też mogę się założyć ;)
0
@mientusek1407 zakładzik?
3
@mientusek1407 mecz meczowi nie równy.
Atletico grające w lidze cipe wygrało z nami 4-0 w pk.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 bez komentarza
0
@ACMaldini3 nic mu nie będzie
1
@Karol145 sorry ale na nic innego nie zasłużyli piłkarze tego klubu.
Oni nie przejmują się uderzaniem sierpowymi w głowę przeciwników, skakaniem na głowę rywali, kopaniem w kroczę, skakaniem na wyprostowaną nogę przeciwników, rzucaniem na boisko ostrymi przedmiotami i wiele wiele więcej.
Dlaczego mielibyśmy im współczuć?
0
@Pedri16Future 15 LM nie wzięło się znikąd, w tym 5 w ostatnich latach gdy grali totalne gunwo ;)
1
@Cyzix Benfica oczywiście
0
@GeneralXavi nie wszyscy, uwierz mi że są kibice Barcy będący dzisiaj za realem, sam spotkałem na la rambli dwóch takich dzisiaj :)
2
@Esio akurat ostatnio śmieć pizdnął sierpa z półdystansu
1
@macio_944 na to już za późno, lekarze to tylko ludzie
0
@Patrykl145 mnie za to boli jak ludzie mają kiepską pamięć, skoro pozytywnie wspominają wymienione przez Ciebie postacie ;)
0
@Pedri16Future szanujesz ludzi którzy w ostatnim momencie wycofują się z danego słowa?
0
@majkiii ano można, wiele jest zepsutych ludzi na tym świecie :)
0
@Patrykl145 nom ramos guti pepe arbeloa figo, penaldo, casemiro respekt max