5

@Veysel ah ten szymon „pech” marciniak

10

@Katalonik97 to nie kwestia niefarta - przy uczciwym sędzim nawet Sommer nie uratowałby Interu

0

@APTAPT dwumeczow*

2

@Gibbon_FCB jak widać warto :)

1

@Comentateiro z nic nie warta łajza która sędziowała tamten mecz ciężko wygrać niestety

1

@norbi77 szkoda tylko że Yamal później poszarżował w ataku zamiast poszanować piłkę :/

1

@Piotrek1993 nie tylko lecz między innymi 3(?) lata temu odpadliśmy z ligi mistrzów po licznych walkach na korzyść Interu, między innymi ręce dumfriesa w polu karnym.

Nie pamiętasz?

Ponadto w 2010 roku przekręcili nas z interem w półfinale.

Też nie pamiętasz?

A zatem zabrano nam dwa finały + jedno wyjście z grupy. To mało?

0

Rozumiem że doliczają nam 1 punkt w tabeli?

1

@Frimpong gdyby nie sędzia to byłoby 4-1 i gra 11 v 10 przez prawie cala drugą połowę, czyli można uznać za prawdopodobny wynik 4-2 przy uczciwym sędziowaniu.

Wygrana 2 bramkami na camp nou byłaby w zasięgu :)

0

@VeB 1899 gdzie wady?

0

@escarabajo Tylko niech mur lepiej ustawia niż Oblak :)

1

@PatrychoO po co to żyje?

3

@Eklerek dodatkowo kopiący w kroczę endrick, bramkarz tchouameni, pyskacz carreras, uderzajacy Lewego w plecy przy każdej okazji militao, zdrajca z Liverpoolu trent i nielojalny turek guler :)

kibice realu to są bardzo dziwne ssaki.

4

@blakkudium czy ta dupa jest prawdziwa?

18

No trochę treningów ma do nadrobienia :)

1

@wojopancer Benfica nie odprawi jutro realu, nie ma szans :)

0

Komentarz usunięty

0

@odpal dzięki za informacje, nie wiedziałem :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa @mmaciass nikt celowo nie zrezygnuje z kilku milionów Euro, żaden klub ;)

1

@mmaciass wypowiadał, po meczu z Polską ;)

0

@Sysia11 real zadeklarował że odkupi go w letnim oknie transferowym.

Poza tym, paz już grał w realu, raz madryl, na zawsze madryl.

0

@odpal Mourinho nie wystąpi na konferencji gdyż dostał czerwoną kartkę :)

7

@wojopancer na La Rambli są też kibice Barcy:
1) kibicujący w niektórych meczach realowi

2) zgadzający się z kibicami realu że sędziowie w la lidze mylą się tak samo na korzyść Barcy jak i na korzyść realu

3) uważający że lepiej odpaść w 1/8 niż w 1/2

4) kibicujący piłkarzom realu (tutaj np @Sysia11 )

5) uwazajacy ze Raphinia jest słaby, Flick jest słaby, wychowankowie dostają zbyt mało szans na grę


I wiele wiele więcej :)

5

Komentarz usunięty

1

@macio_944 ale mimo wszystko, nawet z ludzkiego punktu widzenia - chcesz wygrać mecz, ale jeżeli nie masz z drugim piłkarzem na pieńku (a nic nie wskazywałoby na to że miał) to nie walisz go intencjonalnie w twarz z pięści.

Dlatego zastanawia mnie jak w głowie valverde zrodził się pomysł takiego zagrania

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

kurcze ale tak szczerze ta piącha valverde w twarz piłkarza Benfici to jest kosmiczny kryminał.

Dziwi mnie że piłkarz Benfici nie zgłaszał tego sędziemu (jeżeli zgłaszał to w niewystarczający sposób, powinien zejść z boiska jak vinicius).

Przecież valverde za taką akcję powinien dostać z 5 meczy zawieszenia minimum...

Zastanawia mnie co też valverde miał wtedy w głowie, a raczej jak bardzo musiało mu odciąć prąd by posunąć się do tak debilnego zagrania w sytuacji która nie była przecież znacząca ani ofensywnie ani defensywnie

0

@kocuur nie emitowała bo internet był martwy, tu się zgodzę :)

0

@malicinho zapewne ma double-double :)

Zwracam jedynie uwagę na to że te porównanie jest trochę przejaskrawione.

1

@juarez nie chodzi tylko o wjazd w nogi.

ramos wielokrotnie zachowywał się jak śmieć, jak dno :)

Odnośnie Laporty - business is business, niestety, ale takie są fakty. Dla Leo Barcelona to niestety ale też tylko i wyłącznie biznes.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?