Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Veysel ah ten szymon „pech” marciniak
10
@Katalonik97 to nie kwestia niefarta - przy uczciwym sędzim nawet Sommer nie uratowałby Interu
0
@APTAPT dwumeczow*
2
@Gibbon_FCB jak widać warto :)
1
@Comentateiro z nic nie warta łajza która sędziowała tamten mecz ciężko wygrać niestety
1
@norbi77 szkoda tylko że Yamal później poszarżował w ataku zamiast poszanować piłkę :/
1
@Piotrek1993 nie tylko lecz między innymi 3(?) lata temu odpadliśmy z ligi mistrzów po licznych walkach na korzyść Interu, między innymi ręce dumfriesa w polu karnym.
Nie pamiętasz?
Ponadto w 2010 roku przekręcili nas z interem w półfinale.
Też nie pamiętasz?
A zatem zabrano nam dwa finały + jedno wyjście z grupy. To mało?
0
Rozumiem że doliczają nam 1 punkt w tabeli?
1
@Frimpong gdyby nie sędzia to byłoby 4-1 i gra 11 v 10 przez prawie cala drugą połowę, czyli można uznać za prawdopodobny wynik 4-2 przy uczciwym sędziowaniu.
Wygrana 2 bramkami na camp nou byłaby w zasięgu :)
0
@VeB 1899 gdzie wady?
0
@escarabajo Tylko niech mur lepiej ustawia niż Oblak :)
1
@PatrychoO po co to żyje?
3
@Eklerek dodatkowo kopiący w kroczę endrick, bramkarz tchouameni, pyskacz carreras, uderzajacy Lewego w plecy przy każdej okazji militao, zdrajca z Liverpoolu trent i nielojalny turek guler :)
kibice realu to są bardzo dziwne ssaki.
4
@blakkudium czy ta dupa jest prawdziwa?
18
No trochę treningów ma do nadrobienia :)
1
@wojopancer Benfica nie odprawi jutro realu, nie ma szans :)
0
Komentarz usunięty
0
@odpal dzięki za informacje, nie wiedziałem :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa @mmaciass nikt celowo nie zrezygnuje z kilku milionów Euro, żaden klub ;)
1
@mmaciass wypowiadał, po meczu z Polską ;)
0
@Sysia11 real zadeklarował że odkupi go w letnim oknie transferowym.
Poza tym, paz już grał w realu, raz madryl, na zawsze madryl.
0
@odpal Mourinho nie wystąpi na konferencji gdyż dostał czerwoną kartkę :)
7
@wojopancer na La Rambli są też kibice Barcy:
1) kibicujący w niektórych meczach realowi
2) zgadzający się z kibicami realu że sędziowie w la lidze mylą się tak samo na korzyść Barcy jak i na korzyść realu
3) uważający że lepiej odpaść w 1/8 niż w 1/2
4) kibicujący piłkarzom realu (tutaj np @Sysia11 )
5) uwazajacy ze Raphinia jest słaby, Flick jest słaby, wychowankowie dostają zbyt mało szans na grę
I wiele wiele więcej :)
5
Komentarz usunięty
1
@macio_944 ale mimo wszystko, nawet z ludzkiego punktu widzenia - chcesz wygrać mecz, ale jeżeli nie masz z drugim piłkarzem na pieńku (a nic nie wskazywałoby na to że miał) to nie walisz go intencjonalnie w twarz z pięści.
Dlatego zastanawia mnie jak w głowie valverde zrodził się pomysł takiego zagrania
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
kurcze ale tak szczerze ta piącha valverde w twarz piłkarza Benfici to jest kosmiczny kryminał.
Dziwi mnie że piłkarz Benfici nie zgłaszał tego sędziemu (jeżeli zgłaszał to w niewystarczający sposób, powinien zejść z boiska jak vinicius).
Przecież valverde za taką akcję powinien dostać z 5 meczy zawieszenia minimum...
Zastanawia mnie co też valverde miał wtedy w głowie, a raczej jak bardzo musiało mu odciąć prąd by posunąć się do tak debilnego zagrania w sytuacji która nie była przecież znacząca ani ofensywnie ani defensywnie
0
@kocuur nie emitowała bo internet był martwy, tu się zgodzę :)
0
@malicinho zapewne ma double-double :)
Zwracam jedynie uwagę na to że te porównanie jest trochę przejaskrawione.
1
@juarez nie chodzi tylko o wjazd w nogi.
ramos wielokrotnie zachowywał się jak śmieć, jak dno :)
Odnośnie Laporty - business is business, niestety, ale takie są fakty. Dla Leo Barcelona to niestety ale też tylko i wyłącznie biznes.