1

@Comentateiro @lajcior przyzwoite sędziowanie dzisiaj?

1

@mientusek1407 no cóż, myślę że kibice realu madryt są tacy sami jak ich klub - ciągnie swój do swego

0

@Katalonik97 Barcelona wybierała arbitra pierwszego spotkania? Masz gdzieś link do tej informacji bo umknął mi te News

0

@Encore jeszcze Gavi był zdrowy :(

1

@Chucky jedna bramka plus brak gry w przewadze przez 45 minut. Nie chce mi się wierzyć że przy uczciwym sędzim nie zrobilibyśmy z tego minimum 4-2 :)

1

@Chucky czy to wina Barcy że sędzia nie wyrzucił Simeone z boiska i nie uznał Barcy bramki na 4-1?

4

@Laminedependencia nie jestem lekarzem ale myślę że najzdrowsze dla jego kolana byłoby zakończenie kariery czego z całego serca mu życzę

16

Któryś z kolegów powinien mu naskoczyć na nogę jak on piłkarzowi Alaves - kolanko by się raz dwa nastawiło :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lucca87 nie no jak dla mnie to all in Haaland, przynajmniej spróbować, nie wiem jak, ale to jedyny pewniak na rynku.

Jeżeli nie Haaland to pozwolę sobie napisać totalną głupotę -> odzyskać Guiu ;)

0

Sędzia dobry, var do dupy :/

0

@Roobo Lewy i tak nie zagra bo ma kontuzje

0

@Filipem ramos to śmieć, choć dla madryli postać godna podziwu ;)

Wielokrotnie w stylu boiskowego bandyty traktował piłkarzy Barcy.

Generalnie, dla madrytu końcowy wynik liczy się ponad wszystko

0

@sokot może nie cudownym eliksirem ale Lewy jest naszą najlepszą 9tka więc szkoda że nie będzie mógł wejść chociażby na 30 minut :)

0

@ShawnC wiemy to

0

@Zoker byłoby 9 punktów więcej gdyby nie błędy sędziowskie :)

0

@capricornusjrk szkoda że do tego odpad w postaci madryli też jest na la rambli ;)

0

@REALny_kibic nie zaczniesz :/

0

@REALny_kibic ogarniam excela ale kibicujesz realowi więc niestety nie pomogę :/

0

@Chucky absolutnie nie

2

@Fabik87 zobaczymy ile pociągnie w takim trybie. Oby nie poszedł za kasą i został w Barcy do końca kariery :)

0

@RosjaninBut co ten kotel ma wściekliznę?

0

@Chimera niech spadają na szczaw

1

@kubix05 wątpię. Raczej po prostu Dro się dobrze prezentuje na treningach ;)

1

@norbi77 ogólnie plusem Erica jest na pewno to że w tym sezonie jest cały czas dostępny, nie łapie kontuzji.

Według mnie on powinien grać na spd a nie na so.

Ja mu zaliczam stratę gola na 1-0 z Atletico która otworzyła puszkę Pandory, co obniża mu notę za ten sezon w mojej ocenie :)

0

@konajoncek lol? Arsenal to autostrada? :o

0

@gumaz luzik arbuzik

1

@ViscaelBarca2007 przydałoby się jeszcze łagodne losowanie jeżeli chodzi o sędziów

0

@gumaz jak to? Ja team lato od zawsze na zawsze xd

0

@Frimpong nie no, czas który poświęcam na debilizm jakim jest interesowanie się piłka wyceniam na więcej niż 25k.


Za milion oczywiście bym się na to zgodził, po prostu przestałbym wtedy oglądać piłkę i spróbował zainteresować się czymś innym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?