Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBparasiempre jestem za!
2
@majkiii zacząłbym od nie akceptowania zwolenników kradzieży na la rambli - cóż więcej możemy lokalnie uczynić?
1
@FCBparasiempre opamiętanie się wiąże sie nie rozłącznie z rozumem, myśleniem.
Zachowanie rudigera nie wskazuje jakoby myślał
0
@kamyk_23 cieszę się gdy dzieją się dobre rzeczy, myślę że to naturalne.
Jeżeli oszust z takiego czy innego powodu przez pewien okres czasu nie będzie miał możliwości oszukiwania to nie pozostaje mi nic innego jak się z tego cieszyć
1
@heniusss świetnie!
0
@PioteK oh jak mi przykro że moralne zero doznało kontuzji
0
@Zoker wolę nudę niż ataki kolanem w głowę.
Jak chce pooglądać przemoc to mam od tego mma
0
Komentarz usunięty
1
@kaamil1910 zbyt ofensywnie. Musi być Casado lub Bernal żeby neutralizować ataku materacy
0
@norbi77 do zwycięstwa potrzebujemy tylko i wyłącznie Ferrana trafiającego w bramkę - okazji na pewno będzie sporo
0
@Zoker tworzenie potęgi piłkarskiej to proces.
PSG też nie wygrało ligi mistrzów po tym jak zostało zakupione przez szejka, musiało minąć wiele lat.
Manchester City też po wydaniu setek milionów nie stał się od razu potęgą.
Newcastle dostało się do ligi mistrzów co było nie do pomyślenia przed wejściem nowych właścicieli.
Atletico według mnie potrzebuje nowego trenera.
Jeżeli zaś chodzi o real madryt to jest to rak futbolu.
Nikt mając raka nie chce go hodować w ciele lecz chce się z niego wyleczyć / usunąć.
Var miał wyleczyć raka jakim jest real lecz tak się nie stało. Skoro zaś leczenie się nie powiodlo, byłbym za realizacją tego niemożliwego scenariusza - tj. Usunięciem realu
4
@norbi77 on jest głupi, lecz waleczny.
Według mnie dzisiaj Atleti full def i 50 fauli
4
Życzę sobie dzisiaj uczciwego sędziowania - tylko tyle i aż tyle
0
@Zoker dopiero w tym i poprzednim sezonie mieli wysoki bilans na minusie.
@FcPortoFan1999 dodatkowe 2,5 miliarda o których była mowa w artykule na pewno pomogą Atletico się wzmocnić i stać się potężniejszą siłą w Hiszpanii :)
0
@Zoker Atletico ma zostać zasilone grubym hajsem (mowa o miliardach) w lato, czytanie artykułów się kłania :)
real to ścierwo czego próbkę mieliśmy wczoraj i nikomu nic dobrego jego funkcjonowanie (poza kibicom realu) nie przynosi
0
@JimMorrisonFCB nic nie usunąłem bo nie mam takiej mocy, muszę zatem zgłosić madryla za szerzenie kłamstw
Dzięki za przesłanie pozdrowień Jim!
0
@ViscaelBarca2007 pozostaje mieć nadzieję że Rodri ma godność
0
@Rupert_Haubica prosta odpowiedź: Haaland
1
@Laminedependencia ja tam bym chciał go w Barcy na LS za darmo
4
@capricornusjrk jak wygrywa to też je pokazuje ;)
Nie wiem jakim trzeba być debilem żeby identyfikować się z tym klubem
2
@Szmulek nie no tak szczerze to częściej niż co drugi mecz. Mało widziałem meczów w tym sezonie w którym sędzia nie pomagałby realowi
0
@kamiVeB nie ma szans
3
@Katalończyk 99 może czas dojść do wniosku że nie warto oglądać tego człowieka? :)
1
@VegetaPolska ważne że sędziowie mylą się w dwie strony
0
La rambla dla Cules, nie dla madryli!
0
@michal26 nom i jak Real wygra to dalej będzie mieć tylko 1
Punkt straty i duuuze szanse na mistrza :)
0
@macio_944 no i co to zmienia że ktoś da taki tweet?
To tak jakbyś miał żonę dziwke i powiedział jej że jest Ci przykro że się szmaci, dał jej buziaka i przytulił na dobranoc :)
———-
Tak jak Ty piszesz że zwolennicy korony polskiej …… (dopisz co chcesz, mi się nie chce bo muszę wracać do pracy), tak ja twierdzę że każdy kibic realu jest nie wart żadnego szacunku. Gdyby kibic realu miał za grosz honoru, odwróciłby się od tej zepsutej instytucji, proste.
0
@Jakchcesz to po co piszesz z takimi skończonymi debilami? Olać tych śmieci albo jechać iz nimi do spodu i tyle ;)
0
Wy naprawdę nie widzieliście ataku gulera korkiem na udo / kroczę zawodnika getafe?
Ta sama akcja w której faulował rudiger, ten sam zawodnik getafe
0
@Rafalloxfcb a czy zrobiła coś po tym jak valverde sprzedał sierpa rywalowi?