Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@APTAPT pomysl co by było gdyby śmieć dostał zasłużoną czerwoną kartkę
0
@Maker0 Po 1/8 real gra w półfinale? :)
Newcastle ogramy, z PSG najprawdopodobniej w plecy
1
@Luciano99 Twój komentarz mnie zmylił i przez chwilę pomyślałem że dzisiaj wystawili tylko jednego bramkarza do gry
0
@Criss18Barca https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16590107#comment-16590158
0
@Pedri16Future nom, dlatego męczą mnie określenia:
„casemiro ma immunitet na kartki”
„camavinga ma immunitet na kartki”
„carreras ma immunitet na kartki”
„tchouameni ma immunitet na kartki / bronienie rękami”
Problemem nie jest pojedynczy piłkarz tego klubu lecz cały ten doszczętnie zj….. klub
19
@Pedri16Future to kwestia drużyny a nie przewinienia.
Gdyby Prestianni uderzył piłkarza realu to dostałby czerwień i 5 meczy zawieszenia.
Czy to jest na prawdę tak trudne do ogarnięcia? (Bez obrazy)
0
@Filipem Yamal ogarnia coś tam angielski.
Poza tym, jest to raczej relacja skupiona na bliskości fizycznej a do tego nie trzeba wysokiego lvl w angielskim ;)
2
@Who_you_mam zaoszczędź sobie dwóch godzin życia i nie oglądaj tego gowna ;)
5
@Lionel_Messi10 Prestianni poczuł raz to co ja czuję co tydzień :)
Jakże coś mnie strzela gdy kibic Barcy pisze na la rambli: „byłoby dobrze jakby dzisiaj real wygral”
Otóż nie, byłoby dobrze gdyby real madryt przegrywał zawsze i wszędzie gdyż jest to klub ku…….
0
@kubix05 o proszę cwelek (jak inaczej określić kogoś kto nie dotrzymuje danego słowa?) ma urodziny dzisiaj :)
1
@lajcior ja nie mam ochoty widzieć Ciebie na forum fcbarcy i widzieć komentarzy typu „przyzwoite sędziowanie” po tym gdy sędzia nieprawidłowo przyznaje dwie bramki dla realu.
Niestety w życiu nie dzieje się tylko to na co mamy ochotę :)
1
@lajcior no niestety ale tylko wyjątkowy przygłup zniesławia bez dowodów. Widzę że bierzesz przykład z swojego złodziejskiego klubu ;)
1
@lajcior powiedz mi przygłupi kolego na jakiej podstawie ubzdurałeś sobie że świętuje pride month?
Poproszę o jeden mój komentarz który w jakikolwiek wskazywałby moje zainteresowanie lgbt.
1
@lajcior w realu madryt rasistom mówicie stanowcze „nie widzę problemu”, co pokazał brak reakcji na zachowanie chociażby carvajala
0
@LAMC_10 faro???
4
@Patinka353 może jego styl nurkowania nie jest do końca dopracowany i zepsuł mu kolanko
0
@LeoMessiiBarcaPepa
Spójrz jak real grał wygrywając ligę mistrzów za zidane. Wcale nie grał lepiej niż dzisiaj.
Skoro tamten real mogl z pomocą arbitrów wygrać ligę mistrzów to ten też może
0
@kocuur florentino perez
0
@LeoMessiiBarcaPepa nom, jesteś totalnie odklejony skoro kibicując Barcy życzysz realowi sukcesów :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa jak Barca odpadnie z pucharu króla i ligi mistrzów to jeszcze lepiej - zwiększy nam się szansa na obronę ligi.
Ponadto będziemy mieć mniej kasy więc mniejsza szansa na transfer niewypał:)
Jak real wygra ligę mistrzów to też zajebiscie. Zwiększymy szanse na obronę ligi, a oni raptem zarobią kilkadziesiąt milionów ;)
1
@BorzyKrzys czemu?
0
@Zoker oczywiście że tak by było, na luzie.
W najgorszym wypadku mielibyśmy sytuacje jak w Bundeslidze / Francji - tak czy owak Barca by na tym nie ucierpiała.
0
@Zoker Atletico też ma otrzymać 2.5 miliarda z takich czy innych rąk w te lato :)
0
@Zoker to byłoby chwilowe. Wyrosłyby nowe potęgi. Spójrz na Newcastle, Manchester city. Jak bardzo urosła im oglądalność gdy pojawiły się sukcesy i hajs :)
Na pewno Atletico Madrid zyskałoby na znaczeniu. Myślę że Bilbao również
0
@Zoker już napisałem dlaczego - Hiszpania kocha piłkę i oglądałaby ją zarówno z istnieniem realu jak i bez.
To tak jakbyś twierdził że po likwidacji biedronki ludzie w Polsce będą chodzić głodni.
Pustkę na rynku zawsze wypełnia inny podmiot ;)
0
@Zoker fajnie gdyby real rozwiązano.
Hiszpania jako naród kocha piłkę więc nagle nie przestałaby jej oglądać. Po prostu inny klub by wyrósł na potęgę
0
@Kubsoleon jak dla mnie mógłby upaść totalnie ale niestety za duże miasto by mogło to się wydarzyć
3
@Jakchcesz gdyby real zdobywał trofea / punkty tylko wtedy gdy gra dobrze to ich gablota w 21 wieku byłaby tak wypełniona jak gablota Atletico Madrid
0
@Rifek z PSG zadziałało przez sezon więc my też moglibyśmy spróbować a do tego czasu być może pojawiłaby się ciekawa 9tka na rynku plus poprawilibyśmy sytuację finansową gdyż Camp Nou będzie w pełni otwarte :)
0
@Czyhrynski można podobnie jak PSG grać bez klasycznej 9tki. Olmo na 9tce myślę że by ogarnal, choć szkoda byłoby nie korzystać z jego atutów w niższych strefach ;)