1

@APTAPT pomysl co by było gdyby śmieć dostał zasłużoną czerwoną kartkę

0

@Maker0 Po 1/8 real gra w półfinale? :)

Newcastle ogramy, z PSG najprawdopodobniej w plecy

1

@Luciano99 Twój komentarz mnie zmylił i przez chwilę pomyślałem że dzisiaj wystawili tylko jednego bramkarza do gry

0

@Pedri16Future nom, dlatego męczą mnie określenia:

„casemiro ma immunitet na kartki”

„camavinga ma immunitet na kartki”

„carreras ma immunitet na kartki”

„tchouameni ma immunitet na kartki / bronienie rękami”

Problemem nie jest pojedynczy piłkarz tego klubu lecz cały ten doszczętnie zj….. klub

19

@Pedri16Future to kwestia drużyny a nie przewinienia.

Gdyby Prestianni uderzył piłkarza realu to dostałby czerwień i 5 meczy zawieszenia.

Czy to jest na prawdę tak trudne do ogarnięcia? (Bez obrazy)

0

@Filipem Yamal ogarnia coś tam angielski.

Poza tym, jest to raczej relacja skupiona na bliskości fizycznej a do tego nie trzeba wysokiego lvl w angielskim ;)

2

@Who_you_mam zaoszczędź sobie dwóch godzin życia i nie oglądaj tego gowna ;)

5

@Lionel_Messi10 Prestianni poczuł raz to co ja czuję co tydzień :)

Jakże coś mnie strzela gdy kibic Barcy pisze na la rambli: „byłoby dobrze jakby dzisiaj real wygral”

Otóż nie, byłoby dobrze gdyby real madryt przegrywał zawsze i wszędzie gdyż jest to klub ku…….

0

@kubix05 o proszę cwelek (jak inaczej określić kogoś kto nie dotrzymuje danego słowa?) ma urodziny dzisiaj :)

1

@lajcior ja nie mam ochoty widzieć Ciebie na forum fcbarcy i widzieć komentarzy typu „przyzwoite sędziowanie” po tym gdy sędzia nieprawidłowo przyznaje dwie bramki dla realu.

Niestety w życiu nie dzieje się tylko to na co mamy ochotę :)

1

@lajcior no niestety ale tylko wyjątkowy przygłup zniesławia bez dowodów. Widzę że bierzesz przykład z swojego złodziejskiego klubu ;)

1

@lajcior powiedz mi przygłupi kolego na jakiej podstawie ubzdurałeś sobie że świętuje pride month?

Poproszę o jeden mój komentarz który w jakikolwiek wskazywałby moje zainteresowanie lgbt.

1

@lajcior w realu madryt rasistom mówicie stanowcze „nie widzę problemu”, co pokazał brak reakcji na zachowanie chociażby carvajala

0

@LAMC_10 faro???

4

@Patinka353 może jego styl nurkowania nie jest do końca dopracowany i zepsuł mu kolanko

0

@LeoMessiiBarcaPepa

Spójrz jak real grał wygrywając ligę mistrzów za zidane. Wcale nie grał lepiej niż dzisiaj.

Skoro tamten real mogl z pomocą arbitrów wygrać ligę mistrzów to ten też może

0

@kocuur florentino perez

0

@LeoMessiiBarcaPepa nom, jesteś totalnie odklejony skoro kibicując Barcy życzysz realowi sukcesów :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa jak Barca odpadnie z pucharu króla i ligi mistrzów to jeszcze lepiej - zwiększy nam się szansa na obronę ligi.

Ponadto będziemy mieć mniej kasy więc mniejsza szansa na transfer niewypał:)

Jak real wygra ligę mistrzów to też zajebiscie. Zwiększymy szanse na obronę ligi, a oni raptem zarobią kilkadziesiąt milionów ;)

1

@BorzyKrzys czemu?

0

@Zoker oczywiście że tak by było, na luzie.

W najgorszym wypadku mielibyśmy sytuacje jak w Bundeslidze / Francji - tak czy owak Barca by na tym nie ucierpiała.

0

@Zoker Atletico też ma otrzymać 2.5 miliarda z takich czy innych rąk w te lato :)

0

@Zoker to byłoby chwilowe. Wyrosłyby nowe potęgi. Spójrz na Newcastle, Manchester city. Jak bardzo urosła im oglądalność gdy pojawiły się sukcesy i hajs :)

Na pewno Atletico Madrid zyskałoby na znaczeniu. Myślę że Bilbao również

0

@Zoker już napisałem dlaczego - Hiszpania kocha piłkę i oglądałaby ją zarówno z istnieniem realu jak i bez.

To tak jakbyś twierdził że po likwidacji biedronki ludzie w Polsce będą chodzić głodni.

Pustkę na rynku zawsze wypełnia inny podmiot ;)

0

@Zoker fajnie gdyby real rozwiązano.

Hiszpania jako naród kocha piłkę więc nagle nie przestałaby jej oglądać. Po prostu inny klub by wyrósł na potęgę

0

@Kubsoleon jak dla mnie mógłby upaść totalnie ale niestety za duże miasto by mogło to się wydarzyć

3

@Jakchcesz gdyby real zdobywał trofea / punkty tylko wtedy gdy gra dobrze to ich gablota w 21 wieku byłaby tak wypełniona jak gablota Atletico Madrid

0

@Rifek z PSG zadziałało przez sezon więc my też moglibyśmy spróbować a do tego czasu być może pojawiłaby się ciekawa 9tka na rynku plus poprawilibyśmy sytuację finansową gdyż Camp Nou będzie w pełni otwarte :)

0

@Czyhrynski można podobnie jak PSG grać bez klasycznej 9tki. Olmo na 9tce myślę że by ogarnal, choć szkoda byłoby nie korzystać z jego atutów w niższych strefach ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?