Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Twój wybór, dla mnie to bardzo słaby dziennikarz ;)
0
@Bolton no dla mnie jednak cieszynki łapania się za jaja jak to robił fak of lub podrzynanie gardła w wykonaniu rudigera są nieakceptowalne.
Piłkę oglądają również bardzo młodzi odbiorcy i powinniśmy mimo wszystko jakoś o nich zadbać :)
0
@Bykunn polecam nie słuchać ćwiąkały ;)
0
@kanver_ wyląduje na bezrobociu przez te Ai jak tak dalej pójdzie
0
@cules100pro ja rozumiem tylko przy porównywaniu wyników Simeone vs wyników przed Simeone wolałbym żeby @Kapitan_SW dodal info o tym jaki hajs miał wtedy Atletico i jaki miał w okresie pracy Simeone.
Skrajnym przypadkiem jest np: City które przed szejkami notowało gówniane wyniki i nawet Pep by ich nie doprowadził na szczyt gdyby nie miał nieograniczonego budżetu
0
@Kapitan_SW a czy Simeone dysponował takim samym budżetem jak poprzedni trenerzy Atletico?
Mi się wydaje że Atletico od wielu lat ma bardzo dobrą kadrę i nie uważam by dysponując takim składem inny topowy trener robił gorsze wyniki
0
@Jakchcesz myślę że z vinim nie było tego problemu bo nie chodził do szkoły ;)
0
@FCB_dimiC trzeba zrozumieć że dla realu i jego kibiców liczy się wynik a nie okoliczności dotarcia do tego wyniku :)
0
@Azi @Bobo25 wybacz ze znowu Ciebie oznaczam ale dla mnie takie zachowanie jest typowo „małpkowe”, niezależnie od koloru skóry :)
0
@AmigoBlancos nie nie kolego, ja podaje rzeczywistość taką jaką jest.
Ty zaś jak zawsze przedstawiasz niepełny obraz sytuacji (podobnie jak w pytaniach o rzuty karne realu odpowiadasz: „no okej ale kupon wygrałem więc co się czepiacie o te karne”), wprowadzasz niedzielnych kibiców w błąd, ja z kolei staram się Twój negatywny wpływ na otoczenie niwelować stosując dopowiedzenia.
0
Komentarz usunięty
0
@Bobo25 gdyż jego zachowanie najbardziej przypomina zachowanie małpy, plus jest to słowo w wiele językach dźwięczne, łatwe do wypowiedzenia co jest bardzo istotne przy publicznym skandowaniu.
Jestem na 100% pewny że jeżeli vinicius zachowywałby się na przykład jak rodrygo to nigdy nie zostałby nazwany małpą - jest to dowód na to że wyzwiska te są na podłożu zachowań Brazylijczyka a nie na podłożu rasowym
0
@Bobo25 na boisku w meczach realu jest więcej niż jeden czarnoskóry. Jeżeli kibice lub piłkarze innej drużyny są rasistami to czemu zawsze atakują jednego z tych czarnoskórych a nie któregokolwiek innego?
Czyżby jednak chodziło o zachowanie viniciusa a nie jego rasę? ;)
1
@JimMorrisonFCB niektórzy powiedzą Bernal ale ja uważam że Flick mądrze robi oszczędnie gospodarując jego minutami
0
@Kubajnos345 ronaldo jest bardziej inteligentny, nie zaczepiał co chwilę rywali jak to robi vinicius.
Według mnie jednak tak samo wymuszał karne jak vinicus, niczym się w tym względzie nie różnił od Brazylijczyka.
0
@PatrychoO nigdy się tego nie dowiemy gdyż nie ma drugiego takiego piłkarza ja vinicius
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bobo25 a nazwanie białej osoby małpą to też rasizm czy nie? :)
1
@Kubajnos345 @Herato Panowie demencja już wam puka do drzwi
4
@Eklerek ja z chęcią przystąpię do komisji ustalenia kim są
0
@Bobo25 dla mnie nie ma nic rasistowskiego w nazwaniu małpa kogoś kto zachowuje się jak małpa.
Rasizm jak sama nazwa wskazuje odnosi się do rasy człowieka. Nikt nie wyśmiewa rasy tej małpy lecz wyśmiewa jego zachowanie
2
@Gaucho @Bobo25 popatrz na rasizm z którym tak rano walczyles ;)
0
@Pedri16Future kim jest Pan butelka? Masz ma mysli gulera ktory last minute wyruchal Barce na rzecz realu?
2
@Croocers @AmigoBlancos podziwiaj :)
0
@AmigoBlancos nic nie poradzę na to że zwyczajną prawdę odbierasz jako prowokacje ;)
0
@Bobo25 no dla mnie to nie jest rasizm.
Jeżeli ja bym zachowywał się jak małpa i ktoś nazwałby mnie małpą to wiedziałbym że kierujący te słowa odnosi się do mojego zachowania a nie do mojej rasy ;)
0
@AmigoBlancos a ja z Tobą nie
Na forum mogę pisać do kogokolwiek i o kimkolwiek :)
1
@Bobo25 w realu gra trochę tych czarnoskórych ;)
Którzy są wyzywani od małp i z jakiego powodu?
0
@Murazor @AmigoBlancos dla Amigo wszystko super, po co się czepiasz o jakieś pierdoly jak czerwona kartka?
34
Murem za Prestiannim!