0

@Bykunn Twój wybór, dla mnie to bardzo słaby dziennikarz ;)

0

@Bolton no dla mnie jednak cieszynki łapania się za jaja jak to robił fak of lub podrzynanie gardła w wykonaniu rudigera są nieakceptowalne.

Piłkę oglądają również bardzo młodzi odbiorcy i powinniśmy mimo wszystko jakoś o nich zadbać :)

0

@Bykunn polecam nie słuchać ćwiąkały ;)

0

@kanver_ wyląduje na bezrobociu przez te Ai jak tak dalej pójdzie

0

@cules100pro ja rozumiem tylko przy porównywaniu wyników Simeone vs wyników przed Simeone wolałbym żeby @Kapitan_SW dodal info o tym jaki hajs miał wtedy Atletico i jaki miał w okresie pracy Simeone.


Skrajnym przypadkiem jest np: City które przed szejkami notowało gówniane wyniki i nawet Pep by ich nie doprowadził na szczyt gdyby nie miał nieograniczonego budżetu

0

@Kapitan_SW a czy Simeone dysponował takim samym budżetem jak poprzedni trenerzy Atletico?

Mi się wydaje że Atletico od wielu lat ma bardzo dobrą kadrę i nie uważam by dysponując takim składem inny topowy trener robił gorsze wyniki

0

@Jakchcesz myślę że z vinim nie było tego problemu bo nie chodził do szkoły ;)

0

@FCB_dimiC trzeba zrozumieć że dla realu i jego kibiców liczy się wynik a nie okoliczności dotarcia do tego wyniku :)

0

@Azi @Bobo25 wybacz ze znowu Ciebie oznaczam ale dla mnie takie zachowanie jest typowo „małpkowe”, niezależnie od koloru skóry :)

0

@AmigoBlancos nie nie kolego, ja podaje rzeczywistość taką jaką jest.


Ty zaś jak zawsze przedstawiasz niepełny obraz sytuacji (podobnie jak w pytaniach o rzuty karne realu odpowiadasz: „no okej ale kupon wygrałem więc co się czepiacie o te karne”), wprowadzasz niedzielnych kibiców w błąd, ja z kolei staram się Twój negatywny wpływ na otoczenie niwelować stosując dopowiedzenia.

0

Komentarz usunięty

0

@Bobo25 gdyż jego zachowanie najbardziej przypomina zachowanie małpy, plus jest to słowo w wiele językach dźwięczne, łatwe do wypowiedzenia co jest bardzo istotne przy publicznym skandowaniu.

Jestem na 100% pewny że jeżeli vinicius zachowywałby się na przykład jak rodrygo to nigdy nie zostałby nazwany małpą - jest to dowód na to że wyzwiska te są na podłożu zachowań Brazylijczyka a nie na podłożu rasowym

0

@Bobo25 na boisku w meczach realu jest więcej niż jeden czarnoskóry. Jeżeli kibice lub piłkarze innej drużyny są rasistami to czemu zawsze atakują jednego z tych czarnoskórych a nie któregokolwiek innego?

Czyżby jednak chodziło o zachowanie viniciusa a nie jego rasę? ;)

1

@JimMorrisonFCB niektórzy powiedzą Bernal ale ja uważam że Flick mądrze robi oszczędnie gospodarując jego minutami

0

@Kubajnos345 ronaldo jest bardziej inteligentny, nie zaczepiał co chwilę rywali jak to robi vinicius.

Według mnie jednak tak samo wymuszał karne jak vinicus, niczym się w tym względzie nie różnił od Brazylijczyka.

0

@PatrychoO nigdy się tego nie dowiemy gdyż nie ma drugiego takiego piłkarza ja vinicius

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bobo25 a nazwanie białej osoby małpą to też rasizm czy nie? :)

1

@Kubajnos345 @Herato Panowie demencja już wam puka do drzwi

4

@Eklerek ja z chęcią przystąpię do komisji ustalenia kim są

0

@Bobo25 dla mnie nie ma nic rasistowskiego w nazwaniu małpa kogoś kto zachowuje się jak małpa.

Rasizm jak sama nazwa wskazuje odnosi się do rasy człowieka. Nikt nie wyśmiewa rasy tej małpy lecz wyśmiewa jego zachowanie

2

@Gaucho @Bobo25 popatrz na rasizm z którym tak rano walczyles ;)

0

@Pedri16Future kim jest Pan butelka? Masz ma mysli gulera ktory last minute wyruchal Barce na rzecz realu?

2

@Croocers @AmigoBlancos podziwiaj :)

0

@AmigoBlancos nic nie poradzę na to że zwyczajną prawdę odbierasz jako prowokacje ;)

0

@Bobo25 no dla mnie to nie jest rasizm.
Jeżeli ja bym zachowywał się jak małpa i ktoś nazwałby mnie małpą to wiedziałbym że kierujący te słowa odnosi się do mojego zachowania a nie do mojej rasy ;)

0

@AmigoBlancos a ja z Tobą nie

Na forum mogę pisać do kogokolwiek i o kimkolwiek :)

1

@Bobo25 w realu gra trochę tych czarnoskórych ;)

Którzy są wyzywani od małp i z jakiego powodu?

0

@Murazor @AmigoBlancos dla Amigo wszystko super, po co się czepiasz o jakieś pierdoly jak czerwona kartka?

34

Murem za Prestiannim!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?