3

@AmigoBlancos

Nie bądź taki delikatny. Ślepiec to bardzo łagodne określenie na prezentowaną przez Ciebie postawę, lecz tylko na takie pozwala moderacja :)

0

@clyde najgorzej że ten człowiek i tak tego nie zrozumie, walczymy z wiatrakami.

2

@AmigoBlancos w chuuuuuju mam Twoje kupony, ale…

Gdy społeczność wkurwia się gdyż Barca czego ślepcu nie widzisz jest ruchana co tydzień przez zespół sędziowski a Ty piszesz:

„Jest super, cieszmy się, kupon wygrany, z tymi karnymi to przesadzacie”

…to zwracam uwagę na znaczny nietakt z Twojej strony.

0

@BARCA1899Messi e tam, przynajmniej kupon wygrany

1

@Jakchcesz czepiasz się, kupon wygrany a ponadto przyzwoite zawody sędziego

0

@Majkel34 witam, przychodzę jako rzecznik @VegetaPolska @AmigoBlancos @lajcior

- sędziowie mylą się tak samo w dwie strony

- Z tymi karnymi to przesadzasz

- Najważniejsze że kupon wszedł

- Przyzwoite zawody sędziego (to była wypowiedź po tym jak Bellingham asystował reka a druga bramka padła po tym jak jak vini znokautował Inakiego Penie)

0

@pt9 no i co z tego? Się tam przypierdalasz o nieistotne szczegóły. Najważniejsze że @AmigoBlancos wygrał kupon.

Jest dobrze, jest sprawiedliwie.

1

@draxidox nie no jest okej, ciesz się tym karnym bo przynajmniej hipokryta @AmigoBlancos wygrał kupon.


Ciesz się, okej? Cieszysz się?

Z tymi karnymi to @draxidox przesadzasz, pamiętaj żeby się cieszyć

2

@Kozinho. Mu to odpowiada. Żaden madryl nie przyzna Ci tego że real jest faworyzowany od zawsze ;)

2

@Tasde skąd wiesz że poddałaby się operacji gdyby nie miała wsparcia rodziny? :)

1

@priest9999 przed przyjściem Flicka Casado w ogóle nie grał więc nie sposób stwierdzić czy Flick go popsuł.

Styl Flicka powoduje że naturalnie piłkarze ofensywni będą wyglądać lepiej a piłkarze defensywni gorzej.

Yamal i Fermin też są młodzi a za Flicka zaliczyli duży progres :)

0

0

@Kinginiesta @Messibestplayerintheworld @Fake69 to o czym piszecie totalnie nic by nie zmieniło.

Ci sędziowie powiedzą wam że wszystko jest git superancko - podobnie jak kibice realu.

Wszystkim obecną sytuacja odpowiada poza jedną drużyną - FC Barcelona, która nic z tym nie zrobiła i nigdy nie zrobi.

Hiszpania leży blisko Francji, FC Barcelona powinna postarać się o licencję na grę w lidze francuskiej i mieć wyjebane w Hiszpanie.

Spokojnie z PSG, Lyonem, Marsylia Barcelona zrobiłaby nie mniej dochodową ligę niż hiszpańska :)

2

@AmigoBlancos ”tak trochę te przytyki o te karne Realu są dziwne...”

0

@clyde bardzo przyzwoite zawody sędziego, @lajcior potwierdzi

0

@Czyhrynski nie ma i nigdy nie było a i tak będziesz oglądać i ja też :)

1

@Konradowskyy właśnie proszę naszego białego kolegę żeby wytłumaczył Ci że real jest tak samo traktowany przez sędziów jak Barcelona

0

@Konradowskyy przesadzasz, co nie @AmigoBlancos ?

1

@doc nie badz naiwny ;)

4

@majkiii szczerze mówiąc sram na tego dziennikarza i jego wypociny ;)

0

@Derean tak, wielu na la rambli ma takie wątpliwości

0

@BojanKriKicz to trzeba byłoby zapytać Roberta Lewandowskiego :)

1

@norbi77 no dokładnie, zupełnie co innego jest strzelać po 3/4 bramki na mecz i dostawać karnego a co innego gdy karny prawie co kolejkę ratuje dupę :)


Bayern też dostaje karne ale wynika to z ich pełnej dominacji na boisku - nawet bez tych karnych by wygrywali, tyle że zamiast 3 bramkami to 2 ;)

2

@norbi77 kibicom realu tego nie wytłumaczysz choćby dostawali 100 karnych w sezonu ;)

1

@MessiForeverTheBest każdy pomocnik realu może faulować dowolną ilość razy, to kwestia klubu a nie danego piłkarza

4

@norbi77 przyjdzie @lajcior lub @VegetaPolska/ dowolny inny kibic realu i powiedzą że sędziowie mylą się tak samo na korzyść Barcy jak i realu :)

0

@macio_944 też Barcelona:

- podstawowy środkowy pomocnik ma w dupie wracanie do obrony od 7(?) lat

- obrona brak słów, szkoda soboty

- do niedawna podstawowy bramkarz robi pajacyki, zamyka oczy i stoi na linii bramkowej w sytuacjach 1:1

0

@norbi77 ale dupę to ta Anna ma słaba, jak facet

1

@Derean Atletico na bank się zamuruje. Flick musi poprosić Rashforda i Raphinie o bombardowanie z dystansu, inaczej będziemy bić głową w mur :)

1

@tbas to fakt, ogólnie obecny system rzutów karnych jest niesprawiedliwy bo drużyna atakująca ma np sytuację z 20% szansa na bramkę i nagle robi się z tego rzut karny czyli szansa zwiększa się do 85% ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?