Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AmigoBlancos
Nie bądź taki delikatny. Ślepiec to bardzo łagodne określenie na prezentowaną przez Ciebie postawę, lecz tylko na takie pozwala moderacja :)
0
@clyde najgorzej że ten człowiek i tak tego nie zrozumie, walczymy z wiatrakami.
2
@AmigoBlancos w chuuuuuju mam Twoje kupony, ale…
Gdy społeczność wkurwia się gdyż Barca czego ślepcu nie widzisz jest ruchana co tydzień przez zespół sędziowski a Ty piszesz:
„Jest super, cieszmy się, kupon wygrany, z tymi karnymi to przesadzacie”
…to zwracam uwagę na znaczny nietakt z Twojej strony.
0
@BARCA1899Messi e tam, przynajmniej kupon wygrany
1
@Jakchcesz czepiasz się, kupon wygrany a ponadto przyzwoite zawody sędziego
0
@Majkel34 witam, przychodzę jako rzecznik @VegetaPolska @AmigoBlancos @lajcior
- sędziowie mylą się tak samo w dwie strony
- Z tymi karnymi to przesadzasz
- Najważniejsze że kupon wszedł
- Przyzwoite zawody sędziego (to była wypowiedź po tym jak Bellingham asystował reka a druga bramka padła po tym jak jak vini znokautował Inakiego Penie)
0
@pt9 no i co z tego? Się tam przypierdalasz o nieistotne szczegóły. Najważniejsze że @AmigoBlancos wygrał kupon.
Jest dobrze, jest sprawiedliwie.
1
@draxidox nie no jest okej, ciesz się tym karnym bo przynajmniej hipokryta @AmigoBlancos wygrał kupon.
Ciesz się, okej? Cieszysz się?
Z tymi karnymi to @draxidox przesadzasz, pamiętaj żeby się cieszyć
2
@Kozinho. Mu to odpowiada. Żaden madryl nie przyzna Ci tego że real jest faworyzowany od zawsze ;)
2
@Tasde skąd wiesz że poddałaby się operacji gdyby nie miała wsparcia rodziny? :)
1
@priest9999 przed przyjściem Flicka Casado w ogóle nie grał więc nie sposób stwierdzić czy Flick go popsuł.
Styl Flicka powoduje że naturalnie piłkarze ofensywni będą wyglądać lepiej a piłkarze defensywni gorzej.
Yamal i Fermin też są młodzi a za Flicka zaliczyli duży progres :)
0
@Fake69 @Frimpong opinia
0
@Kinginiesta @Messibestplayerintheworld @Fake69 to o czym piszecie totalnie nic by nie zmieniło.
Ci sędziowie powiedzą wam że wszystko jest git superancko - podobnie jak kibice realu.
Wszystkim obecną sytuacja odpowiada poza jedną drużyną - FC Barcelona, która nic z tym nie zrobiła i nigdy nie zrobi.
Hiszpania leży blisko Francji, FC Barcelona powinna postarać się o licencję na grę w lidze francuskiej i mieć wyjebane w Hiszpanie.
Spokojnie z PSG, Lyonem, Marsylia Barcelona zrobiłaby nie mniej dochodową ligę niż hiszpańska :)
2
@AmigoBlancos ”tak trochę te przytyki o te karne Realu są dziwne...”
0
@clyde bardzo przyzwoite zawody sędziego, @lajcior potwierdzi
0
@Czyhrynski nie ma i nigdy nie było a i tak będziesz oglądać i ja też :)
1
@Konradowskyy właśnie proszę naszego białego kolegę żeby wytłumaczył Ci że real jest tak samo traktowany przez sędziów jak Barcelona
0
@Konradowskyy przesadzasz, co nie @AmigoBlancos ?
1
@doc nie badz naiwny ;)
4
@majkiii szczerze mówiąc sram na tego dziennikarza i jego wypociny ;)
0
@Derean tak, wielu na la rambli ma takie wątpliwości
0
@BojanKriKicz to trzeba byłoby zapytać Roberta Lewandowskiego :)
1
@norbi77 no dokładnie, zupełnie co innego jest strzelać po 3/4 bramki na mecz i dostawać karnego a co innego gdy karny prawie co kolejkę ratuje dupę :)
Bayern też dostaje karne ale wynika to z ich pełnej dominacji na boisku - nawet bez tych karnych by wygrywali, tyle że zamiast 3 bramkami to 2 ;)
2
@norbi77 kibicom realu tego nie wytłumaczysz choćby dostawali 100 karnych w sezonu ;)
1
@MessiForeverTheBest każdy pomocnik realu może faulować dowolną ilość razy, to kwestia klubu a nie danego piłkarza
4
@norbi77 przyjdzie @lajcior lub @VegetaPolska/ dowolny inny kibic realu i powiedzą że sędziowie mylą się tak samo na korzyść Barcy jak i realu :)
0
@macio_944 też Barcelona:
- podstawowy środkowy pomocnik ma w dupie wracanie do obrony od 7(?) lat
- obrona brak słów, szkoda soboty
- do niedawna podstawowy bramkarz robi pajacyki, zamyka oczy i stoi na linii bramkowej w sytuacjach 1:1
0
@norbi77 ale dupę to ta Anna ma słaba, jak facet
1
@Derean Atletico na bank się zamuruje. Flick musi poprosić Rashforda i Raphinie o bombardowanie z dystansu, inaczej będziemy bić głową w mur :)
1
@tbas to fakt, ogólnie obecny system rzutów karnych jest niesprawiedliwy bo drużyna atakująca ma np sytuację z 20% szansa na bramkę i nagle robi się z tego rzut karny czyli szansa zwiększa się do 85% ;)