Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 śmieje się gdyż już kibicujesz madrylowi wiec jaka jest według Ciebie różnica czy kolejny z Twoich ulubieńców stanie się madrylem czy nie?
0
@Sysia11 wow, na prawdę nie wiesz co znaczy „xd”? :o
Zaskoczyłaś mnie
0
@Trojanek23 moralnosc to szersze pojęcie niż seks - pod kątem dawania dupy to tutaj się zgodzę że kobiety mniej się szanują niż mężczyźni :)
0
@Trojanek23 to też jest w pewnym stopniu uwarunkowane hormonami / genami - kobiety mają przez to mniejszą skłonność do ryzyka przez co rzadziej dopuszczają się czynów niemoralnych :)
1
@Trojanek23 po części płeć decyduje jakim jesteś człowiekiem - chociażby z uwagi na hormony
1
@Sysia11 xddddddd
0
@Trojanek23 @Faro jest wyjątkowy
1
@fart ale cr nie jest szybki i nie jest zwinny
0
@clyde no i na domiar złego beznadziejna społeczność kibicowska ;)
0
@Maker0 zgadzam się poza Fatim. Kwota wykupu Fatiego jest niska i według mnie Monaco skorzysta z tej opcji
0
@Dzejkob97 już nie przesadzajmy, nie róbmy z tego Krzysztofa nie wiadomo jakiej łajzy :p
0
@Popitek12 piłkarze Atletico są nienormalni?
1
@macio_944 mimo wszystko lepiej żeby był po naszej stronie i dokładał cegiełkę do finansów Barcy niż innego klubu :)
1
@Dzejkob97 jedyną, choć bardzo istotną zaletą Krzysztofa jest to że kibicuje FC Barcelonie
0
@Cryptolis w sumie to ten fan sam siebie potraktował jak bydło - zdrowy umysłowo człowiek nie toruje ruchu stając na środku drogi.
Wydaje mi się że będąc w Barcelonie zdobycie autografu w sposób cywilizowany nie jest jakoś turbo trudne
1
@Cryptolis jest właściwe miejsce i pora na rozdawanie autografów.
Może Olmo chociażby chciało się za przeproszeniem wysrac i nie był w nastroju na to by opóźniać swój powrót do domu :)
0
@Alistar74 Lamine jest warty zarobków jakie otrzymuje.
Jeżeli Barca by mu nie dała tych milionów to wziąłby je od innego klubu.
Chcialbys tego?
1
@Messibestplayerintheworld ubolewam nad tym lecz gówno już z tego naszego Gaviego będzie
1
@Luciano99 poza tym, Lamine zarabia dla Barcy duuuuzo więcej milionów niż wynosi jego kontrakt ;)
0
@heniusss @AmigoBlancos @lajcior @VegetaPolska podziwiajcie swoich ulubieńców
2
@michaleu wygląda na to że w Milanie sporo się kontuzjują albo sporo rotują skoro rekordzista ma raptem 1325 minut na 2070 możliwych
0
@Leooo mam tylko nadzieję że nie poleci na mundial i będzie mógł w spokoju przygotować się do sezonu
1
@MesQueUnClub_87 dzięki
2
@MesQueUnClub_87 Ty jesteś kinomaniak to może masz jakieś perełki o zakładach psychiatrycznych?
Ja tylko wyspę tajemnic i lot nad kukułczym gniazdem oglądałem z takich klimatów
0
@Hosh nie no ale chyba rodzina ma możliwość widzeń czy nie?
2
@xvcWinterSoldier Dro nie wróci na 100%, gra na pozycji którą mamy obsadzoną na wiele lat :)
0
@clyde czyli w gta 6 nie pogra?
0
@Katalonik97 myślę że opisałeś mbappe caloksztaltowo a nie tylko przez pryzmat tego sezonu więc taka też była moja odpowiedź ;)
0
@macio_944 hmm, ale teoretycznie to Valencia przecież ma prywatnego właściciela więc powinna mieć hajs, tak jak kluby PL.
Widocznie sprzedali klub niewłaściwemu właścicielowi.
Atletico też wydaje ogrom milionów.
Co do reszty klubów to podział siana z wpływów za transmisje jest sprawiedliwy lecz przez to gorsze kluby dostają mniej siana niż ich odpowiedniki w PL
0
@Katalonik97 no okej ale Barcy mbappe niestety też strzela bramki hurtowo