0

@RoberDzik z 1 strony tak, z drugiej on jest odpowiedzialny za $$$ i zapewne jego szefowie są z jego działań happy- to jakie on ma prywatne zdanie to może być 180 stopni różne od tego jakie podejmuje zawodowe decyzje :)

1

@mkord czemu większość sportowców? Przecież można jeść super zdrowo i jednocześnie super smacznie ;)

0

@Faro to jest kwestia tego jak ustawi go trener ;) jak da mu więcej zadań defensywnych to nie będzie się pokazywać w polu karnym tak jak w weekend, nie da się być wszędzie

0

@Chimera kibice go krytuja gdyż będąc ustawionym najniżej wśród pomocników nie wraca się do obrony zawsze gdy zachodzi taka potrzeba

2

@Who_you_mam to czy ma bliżej jak dalej to nie wiadomo - jak nie będą mu dokuczać kontuzje to i do 35tki może robić robotę

0

@Kapitan hawk niestety z małą przerwą na kolegowanie z florentino na początku kadencji ;/

10

@MessiForeverTheBest Lapcio wygląda tak jakby zawsze był po kilku głębszych ;)

0

@Arden nie interpretowałbym tego jako szpilkę w kierunku Dro, myślę że Flick bardzo chciałby go mieć na wiosnę na wypadek kontuzji Olmo / Fermina

4

@AmigoBlancos no tak, bardzo bardzo dziwne jest to że delikatnie ujmując irytujemy się gdy: wasi piłkarze bronią w polu karnym rękami, sędzia dolicza 1 połowę dogrywki do drugiej połowy, bezkarnie drzecie mordę na arbitra i faulujecie przeciwników w każdym sektorze boiska.

Na notatnik zapraszam.

Przechodząc do detali:

Sezon la liga 2025/2026 sędziowanie

1 kolejka: Real karny z dupy w sytuacji gdy to Mbappe faulował obrońcę. W rezultacie wygrał 1-0.

2 kolejka: Karny przeciwko Barcelonie którego nie powinno być. Real faulował przy swoim golu na 1-0.

4 kolejka: Kontrowersyjna czerwona kartka dla realu - hujisena

5 kolejka: brak czerwonej kartki dla Mastunuono, brak drugiej żółty dla zawodnika Getafe za łokieć na Christensenie

7 kolejka: brak karnego dla Barcy i brak czerwonej kartki dla przeciwników Barcy. Real Madryt nieprawidłowo uznany gol dla Atletico Madrid, brak czerwonej kartki dla realu.

8 kolejka: kolejny darmowy karny dla realu. Gol po faulu na Kounde.

9 kolejka: nieuznany karny dla Barcy plus nieuznany karny dla getafe (przeciwników realu) plus niezasłużona czerwona kartka dla getafe

10 kolejka: Real strzela bramkę na 2-1 bo faulu w ataku (Hujisena na Cubarsim)

13 kolejka: Barca powinna dostać karnego. Real strzelił gola asystując ręką. Real strzelił gola drugiego faulując bramkarza

14 kolejka: brak karnego dla Girona (grała przeciwko realowi)

16 kolejka: Kontrowersyjny karny dla Barcy

17 kolejka: nieuznany karny dla alaves (przeciwnicy realu), nieuznany karny dla realu, nie powinno go jednak być gdyż faulował asencio -> którego nie powinno być już na boisku - brak czerwonej kartki dla asencio za kopniecie w krocze

18 kolejka: brak czerwonej kartki dla Rodrygo

19 kolejka: brak karnego za faul na Pedrim.

20 kolejka: wątpliwy karny na Mbappe - według archivio var nie powinno być karnego. Ręka Gulera przy drugiej bramce dla
Realu.

22 kolejka: Barcelona straciła bramkę z spalonego, więc nie powinna zostać uznana. W meczu realu niesłusznie doliczono 9 minut.

0

@MesQueUnClub_87 pytanie czy nie płacą mu dodatkowo poprzez umowy sponsorskie, tak żeby ominąć limity wynagrodzeń

0

@Geble szkoda tylko że prywatnie wolał grać dla realu :(

1

@Faro @AmigoBlancos smacznego

3

@Seledynowy to też pokazuje jak ważne mieć Rashforda w kadrze

2

@Eklerek chyba 2002

1

@Gaucho a na la rambli jeszcze kibicom realu dupę wyliżą i w półfinale superpucharu kibicują realowi by przeszli do finału :)

0

@IronSanHybrid to nie jest śmieszne lecz żałosne gdyż odbiera fun z oglądania tego sportu

0

@Derpowsky za wiele wymagasz

0

@Kozinho. Zapytaj tutejszych madryli co sądzą o sędziowaniu, odpowiedzą Tobie że wszystko cacy i że sędziowie mylą się tak samo w dwie strony - gwarantuje Ci że to samo myśli mbappe.


Tak jest ten świat skonstruowany że zazwyczaj uprzywilejowani nie widzą że są uprzywilejowani :)

0

@partymaker wszystko jest możliwe, czemu miałby nie zostać trenerem realu?

To jest tylko biznes dla piłkarzy, trenerów :)

0

@partymaker czyli Fabregas nigdy nie powiedział że nie przejdzie do Chelsea?

Wow, w takim razie może Messi nigdy nie powiedział że może grać dla Barcy za darmo - nie pisze tego z przekąsem, po prostu sam już nie wiem kiedy wierzyć w to co piszą media a kiedy nie :)

Tak czy owak, skoro Fabregasa było stać na przejście do Chelsea grając tyle czasu w Arsenalu to czemu miałby nie przyjść do realu - przy założeniu że dostałby taką propozycję

0

@VamoSBarca88 chuderlak - mam wrażenie że Rafa jest mocno wymęczony tym sezonem, może nie zdążył się w przerwie między sezonami należycie odbudować

0

@partymaker kibice Arsenalu tez nie wierzyli ze odejdzie do Chelsea :)

Ja tam nie wierzę w takie „Cule’owanie”.

Messi też zarzekał się że dla Barcy mógłby grać za darmo (żeby nie było, nie mam mu nic za złe, podkreślam tylko że nic nie jest w piłce pewne) i tego typu przypadków jest w sporcie bez liku

1

@Bolton nie zdziwiłbym się jakby Fabregas trafił do realu jako trener ;)

1

0

@AmigoBlancos sorry, w ćwierćfinale, mój błąd.

Nie zmienia to faktu iż dla obiektywnego obserwatora to jak niemal co tydzień sędziowie pomagają realowi jest obrzydliwe.

Łudzę się i mam nadzieję że w pewnym momencie swojego życia to dostrzeżesz.

1

@Herbert ale są to błędy raz na korzyść drużyny x raz na korzyść drużyny y.

W przypadku realu prawie zawsze mamy do czynienia z błędami na korzyść realu.

Tak jak napisałem w poprzednim komentarzu - na 22 kolejki ani razu błędy sędziowskie nie zabrały punktu drużynie z Madrytu.

0

@Hawajczyk według mnie kluczowe znaczenie ma czy błędna decyzja sędziego ma wpływ na zwycięstwo czy niez

Miałbym totalnie w dupie gdyby real dostawał karne wcześniej prowadząc prawidłowo strzelonymi kilkoma bramkami ;)

1

Mało mnie rzeczy rozpierdala na la rambli tak jak kibicowanie madryciakowi - paz’iowi.

1

@Hawajczyk nasz mecz nie zakończył się wynikiem 2-1, bez tego karnego również zdobylibyśmy 3 punkty.

Czy to samo można napisać o realu?

0

@MaŁolat ja wiem co powiedzieć ale nie chce dostać permanentnego bana

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?