Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik z 1 strony tak, z drugiej on jest odpowiedzialny za $$$ i zapewne jego szefowie są z jego działań happy- to jakie on ma prywatne zdanie to może być 180 stopni różne od tego jakie podejmuje zawodowe decyzje :)
1
@mkord czemu większość sportowców? Przecież można jeść super zdrowo i jednocześnie super smacznie ;)
0
@Faro to jest kwestia tego jak ustawi go trener ;) jak da mu więcej zadań defensywnych to nie będzie się pokazywać w polu karnym tak jak w weekend, nie da się być wszędzie
0
@Chimera kibice go krytuja gdyż będąc ustawionym najniżej wśród pomocników nie wraca się do obrony zawsze gdy zachodzi taka potrzeba
2
@Who_you_mam to czy ma bliżej jak dalej to nie wiadomo - jak nie będą mu dokuczać kontuzje to i do 35tki może robić robotę
0
@Kapitan hawk niestety z małą przerwą na kolegowanie z florentino na początku kadencji ;/
10
@MessiForeverTheBest Lapcio wygląda tak jakby zawsze był po kilku głębszych ;)
0
@Arden nie interpretowałbym tego jako szpilkę w kierunku Dro, myślę że Flick bardzo chciałby go mieć na wiosnę na wypadek kontuzji Olmo / Fermina
4
@AmigoBlancos no tak, bardzo bardzo dziwne jest to że delikatnie ujmując irytujemy się gdy: wasi piłkarze bronią w polu karnym rękami, sędzia dolicza 1 połowę dogrywki do drugiej połowy, bezkarnie drzecie mordę na arbitra i faulujecie przeciwników w każdym sektorze boiska.
Na notatnik zapraszam.
Przechodząc do detali:
Sezon la liga 2025/2026 sędziowanie
1 kolejka: Real karny z dupy w sytuacji gdy to Mbappe faulował obrońcę. W rezultacie wygrał 1-0.
2 kolejka: Karny przeciwko Barcelonie którego nie powinno być. Real faulował przy swoim golu na 1-0.
4 kolejka: Kontrowersyjna czerwona kartka dla realu - hujisena
5 kolejka: brak czerwonej kartki dla Mastunuono, brak drugiej żółty dla zawodnika Getafe za łokieć na Christensenie
7 kolejka: brak karnego dla Barcy i brak czerwonej kartki dla przeciwników Barcy. Real Madryt nieprawidłowo uznany gol dla Atletico Madrid, brak czerwonej kartki dla realu.
8 kolejka: kolejny darmowy karny dla realu. Gol po faulu na Kounde.
9 kolejka: nieuznany karny dla Barcy plus nieuznany karny dla getafe (przeciwników realu) plus niezasłużona czerwona kartka dla getafe
10 kolejka: Real strzela bramkę na 2-1 bo faulu w ataku (Hujisena na Cubarsim)
13 kolejka: Barca powinna dostać karnego. Real strzelił gola asystując ręką. Real strzelił gola drugiego faulując bramkarza
14 kolejka: brak karnego dla Girona (grała przeciwko realowi)
16 kolejka: Kontrowersyjny karny dla Barcy
17 kolejka: nieuznany karny dla alaves (przeciwnicy realu), nieuznany karny dla realu, nie powinno go jednak być gdyż faulował asencio -> którego nie powinno być już na boisku - brak czerwonej kartki dla asencio za kopniecie w krocze
18 kolejka: brak czerwonej kartki dla Rodrygo
19 kolejka: brak karnego za faul na Pedrim.
20 kolejka: wątpliwy karny na Mbappe - według archivio var nie powinno być karnego. Ręka Gulera przy drugiej bramce dla
Realu.
22 kolejka: Barcelona straciła bramkę z spalonego, więc nie powinna zostać uznana. W meczu realu niesłusznie doliczono 9 minut.
0
@MesQueUnClub_87 pytanie czy nie płacą mu dodatkowo poprzez umowy sponsorskie, tak żeby ominąć limity wynagrodzeń
0
@Geble szkoda tylko że prywatnie wolał grać dla realu :(
1
@Faro @AmigoBlancos smacznego
3
@Seledynowy to też pokazuje jak ważne mieć Rashforda w kadrze
2
@Eklerek chyba 2002
1
@Gaucho a na la rambli jeszcze kibicom realu dupę wyliżą i w półfinale superpucharu kibicują realowi by przeszli do finału :)
0
@IronSanHybrid to nie jest śmieszne lecz żałosne gdyż odbiera fun z oglądania tego sportu
0
@Derpowsky za wiele wymagasz
0
@Kozinho. Zapytaj tutejszych madryli co sądzą o sędziowaniu, odpowiedzą Tobie że wszystko cacy i że sędziowie mylą się tak samo w dwie strony - gwarantuje Ci że to samo myśli mbappe.
Tak jest ten świat skonstruowany że zazwyczaj uprzywilejowani nie widzą że są uprzywilejowani :)
0
@partymaker wszystko jest możliwe, czemu miałby nie zostać trenerem realu?
To jest tylko biznes dla piłkarzy, trenerów :)
0
@partymaker czyli Fabregas nigdy nie powiedział że nie przejdzie do Chelsea?
Wow, w takim razie może Messi nigdy nie powiedział że może grać dla Barcy za darmo - nie pisze tego z przekąsem, po prostu sam już nie wiem kiedy wierzyć w to co piszą media a kiedy nie :)
Tak czy owak, skoro Fabregasa było stać na przejście do Chelsea grając tyle czasu w Arsenalu to czemu miałby nie przyjść do realu - przy założeniu że dostałby taką propozycję
0
@VamoSBarca88 chuderlak - mam wrażenie że Rafa jest mocno wymęczony tym sezonem, może nie zdążył się w przerwie między sezonami należycie odbudować
0
@partymaker kibice Arsenalu tez nie wierzyli ze odejdzie do Chelsea :)
Ja tam nie wierzę w takie „Cule’owanie”.
Messi też zarzekał się że dla Barcy mógłby grać za darmo (żeby nie było, nie mam mu nic za złe, podkreślam tylko że nic nie jest w piłce pewne) i tego typu przypadków jest w sporcie bez liku
1
@Bolton nie zdziwiłbym się jakby Fabregas trafił do realu jako trener ;)
1
@ElKamil @AmigoBlancos opinia
0
@AmigoBlancos sorry, w ćwierćfinale, mój błąd.
Nie zmienia to faktu iż dla obiektywnego obserwatora to jak niemal co tydzień sędziowie pomagają realowi jest obrzydliwe.
Łudzę się i mam nadzieję że w pewnym momencie swojego życia to dostrzeżesz.
1
@Herbert ale są to błędy raz na korzyść drużyny x raz na korzyść drużyny y.
W przypadku realu prawie zawsze mamy do czynienia z błędami na korzyść realu.
Tak jak napisałem w poprzednim komentarzu - na 22 kolejki ani razu błędy sędziowskie nie zabrały punktu drużynie z Madrytu.
0
@Hawajczyk według mnie kluczowe znaczenie ma czy błędna decyzja sędziego ma wpływ na zwycięstwo czy niez
Miałbym totalnie w dupie gdyby real dostawał karne wcześniej prowadząc prawidłowo strzelonymi kilkoma bramkami ;)
1
Mało mnie rzeczy rozpierdala na la rambli tak jak kibicowanie madryciakowi - paz’iowi.
1
@Hawajczyk nasz mecz nie zakończył się wynikiem 2-1, bez tego karnego również zdobylibyśmy 3 punkty.
Czy to samo można napisać o realu?
0
@MaŁolat ja wiem co powiedzieć ale nie chce dostać permanentnego bana