1

@Herbert moim zdaniem problemem nie jest ich poziom lecz ich stronniczość.

Błędy popełniają sędziowie w każdej lidze, jednak nie w każdej mylą się (prawie) zawsze na korzyść jednej drużyny.

Mamy 22 kolejki za sobą - czy real choć raz stracił punkty w wyniku błędu sędziego?

0

@heniusss tamten real bez varu mógł dowoli strzelać ze spalonego, między innymi taka jest różnica

0

@Kitek1640 to inne rozgrywki

0

@Cryptolis to taka przewaga która po 22 kolejkach jest żadną przewagą ;)

1

@Kuchar @Fabik87 chlopy, on kibicuje klubowi który strzela w finale LM dwie bramki ze spalonego - wy naprawdę oczekujecie od niego jakiegokolwiek obiektywizmu?

Przecież normalny człowiek widząc jak real wygrywa nigdy nie zdecydowałby się kibicować temu tworowi.

Was by jarało oglądać Barce gdyby nasz DM mógł sobie do woli bronić piłek rękami, rezerwowa 9tka kopałaby przeciwnika w kroczę, cały napad upadałby w polu karnym 10 razy na mecz, SO kopałby w plecy leżącego przeciwnika?

Mógłbym tak wymieniać tego typu drogę do zwycięstw realu do wieczora :)

0

@Cryptolis to czemu nie golimy do 22 kolejki? :)

1 punkt przewagi to jest żadna przewaga.

0

@Nazio_87 okej, tak czy owak, nie ma szans żeby Real odpadł w 1/16 i łudzić się na to może tylko osoba oglądająca pierwszy sezon piłkę lub wybitnie naiwna - bez urazy, ale jak realowi nie będzie szło to dostaną karnego a jak to nie wystarczy to drugiego. Ewentualnie gol ręką lub po faulu :)

0

@majkiii zlać 3-2 jak miesiąc temu?

1

@macio_944 no według mnie to nie jest śmieszne.

Ustawiona liga w sporcie który się oglada to raczej coś strasznego, obrzydliwego, nie śmiesznego ;)

0

@Nazio_87 sędzia wydrukuje jak zawsze i będzie git, na 100% przejdą do 1/8, masz 39 lat więc chyba nie oglądasz piłki od wczoraj

0

@jacobFCB drugie wynika z pierwszego.

2

@eltores no kurwa zajebistej miłej niedzieli jak znowu przekręcają Barce dając wam 9 minut doliczonego czasu z dupy.


2

@Roobo z czego te 9 minut doliczone były?

0

@Herbert okej, to na którym miejscu wśród sędziów jest manzano, ile punktów uzbierał i gdzie można śledzić który z nich spadnie do drugiej ligi? :)

0

Dlaczego sędzia doliczył 9 minut? Były jakieś przerwy w grze?

2

@Herbert to było pytanie retoryczne, wiem że nic Barcy punktów nie zwróci, uważam jednak że sędziowanie w piłce nożnej jest niesprawiedliwe i powinno ulec głębokim modernizacjom

2

@Herbert w innym komentarzu pod tym artykułem napisałem jakie widzę rozwiązanie.


Dodatkowo, powinien przysługiwać VAR na życzenie dla trenera tak jak to ma miejsce np w siatkówce

3

Czyli pewnie miesiąc przerwy, tak jak u Pedriego Ps. Czy schodząc z murawy bellingham pozdrowił sędziego fuck offem tak jak lubi?

0

@BHAFCB nie no kurczę te Rayo jest tak cienkie że myślę że uda im się dzisiaj uczciwie wygrać

0

@MOLESTA nie.

W biznesie liczy się jedynie $ a $ transferowy w Napoli wygląda bardzo zdrowo.

Gdyby Conte tak jak kluby typu Liverpool stracił 300 milionów w okno, wówczas możnaby było oczekiwać rezultatów tej inwestycji, Napoli zaś zainwestowało 10 milionów czyli nic.

6

@ali3gator otóż nie, to tylko udawanie podejmowania realnych kroków.

Tak jak najgorsze drużyny w lidze spadają do drugiej ligi, tak najgorsi sędziowie powinni spadać z ligi. Tymczasem widzimy mordy pokroju manzano w pierwszej lidze od wielu wielu lat.

4

Okej, w jaki sposób Barcy to zwróci 3 punkty?

Co daje Barcy fakt że manzano dostał bezpłatny urlop?

Takie rozwiązanie problemu to gówno a nie rozwiązanie.

4

@Bolton wygląda więc na to że zmieniają rezerwowych :D

1

@doc może Ania zna jakiegoś utalentowanego Hiszpana co potrafi strzelać gole

1

@agaFCB brawo geniuszu

0

@MOLESTA huahuauabauhauauauaua jak możesz kurwa pisać że nie ma znaczenia to ile zarobili xddddd

Klub jest przedsiębiorstwem i w każdym jednym kurwa przedsiębiorstwie na świecie takie samo znaczenie jak wydatki mają przychody.

Ocenia się bilans, czyli przychody - wydatki.

Conte na rynku transferowym stracił 10 milionów a nie 150.

0

@FcPortoFan1999 napisałeś że w la lidze o wiele łatwiej strzela się bramki a podałeś prawie taką samą liczbę goli co strzeliły w lidze 9tki Barcy (21), gdzie Haaland jest napastnikiem na zupełnie innym lvlu niż Ferran i Lewy w obecnej formie więc powinien ładować więcej niż oni = sam sobie zaprzeczyłeś.

0

@MOLESTA co z tego że wydał 140 skoro zarobił 130? Liczy się stratę lub zysk a nie przychód / wydatek.

Bilans wynosi -10 milionów.

Czy według Ciebie strata 10 milionów na rynku transferowym to dużo?

0

@FcPortoFan1999 a czy ja gdzieś napisałem że drużyny w la lidze są dobre?

Czytaj ze zrozumieniem.

Poziom w premier league jest dużo wyższy.

Nie jest to równoznaczne z trudnoscia strzelania bramek gdyż determinuje to styl drużyny.

Drużyny w Anglii bardziej ochoczo atakuje niż drużyny hiszpańskie, przez co łatwiej im strzelić bramkę - łatwiej też stracić.

1

@derus za Djoko, Alca wydaje mi się być arogancki plus popsułoby to nastrój kilku osobom których inteligencji nie darze uznaniem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?