1

@Sysia11 piłaś dzisiaj? Czy masz tak na trzeźwo?

1

@Pawlak1992 a to nie wiedziałem bo chyba ten madryl się rzadko udziela na forum

Dzięki :)

1

@norbi77 według mnie w przypadku kibiców realu najgorsze jest mylenie fikcji z rzeczywistością.

Ich reakcja na rzeczywistość, która czasami przedstawiał w mediach Pique a obecnie robi to Yamal powoduje u nich nerwowe napady / nieudolne próby wyparcia.

1

@Tasde no ale przecież to samo robią piłkarze których wypisałem powyżej - wszystkich innych piłkarzy realu również, gdyż żaden z nich nie ma w sobie ani odrobiny przyzwoitości.

Problemem nie jest pojedynczy piłkarz lecz klub który stawia zwycięstwo ponad etyka.

0

@krefi10 oczywiście że nie są

0

@Ptasior czemu był śmieciem? To jego wina że real ma immunitet na faulowanie w dowolnym obszarze boiska? Czym się różni gra casemiro od ramosa, carvajala czy też rudigera?

1

@ZwyklyCuler48 @lajcior @AmigoBlancos @VegetaPolska zapraszam, podziwiajcie swoich bohaterów.
@AmigoBlancos

1

@krefi10 myślę że milionów mu na koncie nie brakuje, hehe

0

@Arden no ja to widzę inaczej.

Tak samo w przypadku koksu - wątpię by koks który wciąga milioner przechodził przez patusa który mógłby zanieczyścić taki towar jakimś gownem.

Myślę że na najwyższym lvlu takie tematy, jeżeli w ogóle są ogarniane, to dużo bardziej profesjonalnie niż przez ludzi spod ciemnej gwiazdy :)

1

@mercurial2000 kozacki piłkarz to taki który 70-80 meczy na 100 gra kozacko.

De Jong na 100 meczy kozackich zagra 10.

1

@Safrani @Zieliniak a czy ja się gdzieś tutaj kłóciłem z nauką?

Czytajcie ze zrozumieniem, nawet w sobotę :)

Doskonale wiem że według nauki picie kawy jest zdrowe.

Podałem swoją własną, prywatną opinię.

Według mnie człowiek nie musi zgadzać się ze wszystkim co głosi nauka.

Kilkadziesiąt lat temu według lekarzy, czyli chyba też nauki, kieliszek wina do obiadu był zdrowy.

Dzisiaj uważa się że każda, nawet najmniejsza dawka alkoholu jest niezdrowa.

Papierosy - kilkadziesiąt lat temu nie uważano ich za niezdrowe.

Żywność - kilkadziesiąt lat temu uważano że cukier jest zdrowy. Nauka spiera się też co do tego jakie ilości jajek czy mięsa wpływają korzystnie na zdrowie a jakie wpływają negatywnie.


Czy bieganie maratonów jest zdrowe? Jeden lekarz powie tak, drugi nie.

1

@Safrani według mnie jest niezdrowa, co nie zmienia tego że lubię i pije 3-4 dziennie :)

0

@Bykunn no widzisz, ja za to obracam się jedynie w towarzystwie osób o zbliżonym statusie co ja.

Mogę się mylić ale uważam że mały promil społeczeństwa ma do czynienia z multimilionerami i raczej ten promil to ludzie bogaci a nie dno społeczne, które dopuszcza się przestepstw typu porwania.

2

@Stinger_ no tak, z przyjemnością spędzę sobotę by udowadniać coś co dla regularnego obserwatora meczy realu madryt jest oczywiste :)

Odwołuje się do kyliana mbappe gdyż obydwoje grali w realu madryt.

Jeżeli więc ktoś uważa że ronaldo prawidłowo zdobywał swoje bramki, zapraszam do zweryfikowania jak zdobywa bramki mbappe.

Nie jest problemem jeden piłkarz lecz klub.

Ludzie teraz piszą że carreras tak jak kiedyś casemiro ma immunitet na kartki.

A to nie jest kwestia carrerasa czy casemiro lecz klubu w którym grają.

Podobnie to nie tchouameni ma immunitet na bronienie strzałów rękoma, lecz real madryt.


I żeby nie było - uważam że ronaldo to bardzo dobry piłkarz który wykorzystał maksa ze swojej kariery.

Przez wiele lat górował mentalem nad Messim co doprowadzilo go do większej ilości trofeów zespołowych i indywidualnych niż wskazywałby na to jego talent.

0

@kubix05 kawa jest niezdrowa (moja własna opinia), poproszę.

0

@Stinger_ ja napisałem o 50 golach ze spalonych, nie 200-300.

Mógłbym się założyć o wiele pieniędzy że spokojnie 5 dyszek nielegalnych bramek ze spalonych uzbierał.

Doskonale pamiętam za co dostawał real karne za czasów ronaldo. W dalszym ciągu real dostaje karne po faulu mbappe na obrońcy - a mamy VAR który ilość oszustw zmniejszył :)

0

@MaVii ja oglądam z hiszpańskim komentarzem, polecam :)

0

@Arden nie neguje że mogło tak być, wszystko jest możliwe.

Po prostu, ja nie wiem jak zwykły alfons z ulicy miałby mieć dojścia do kontaktu z najważniejszymi osobami w państwie :)

0

@Stinger_ mój komentarz miał stanowić dopowiedzenie by uzyskać pełniejszy obraz niż ten zaprezentowany przez Ciebie.

Jest prawdą że ronaldo strzelił mnóstwo goli, przy czym uważam że 10-15% tych goli zostało strzelonych nieuczciwie, w wyniku faworyzowania drużyny w której grał ronaldo.


Podobnie obecnie, jest prawda że mbappe strzela wiele bramek, lecz spora część tych bramek pada po błędach sedziego na korzyść realu madryt.


Tak samo jest prawda że real zdobył 15 lig mistrzów, lecz każda z ostatnich zdobytych 6 (wcześniejszych nie pamiętam bo byłem za młody lub mnie jeszcze nie było) była zdobywana po istotnych błędach sędziego na korzyść realu.


Dla mnie inna wartość maja bramki strzelone przez Messiego czy też chociażby Haalanda, które są zdobywane uczciwie, a inna wartość mają bramki zdobywane przez mbappe czy ronaldo, które bywają zdobywane nieuczciwie :)

0

@barteq też tak uważam

0

@Azrik @Eklerek mogę się mylić ale wydaje mi się że takimi przestepstwami jak kradzież dzieci zajmują się patusy w krajach trzeciego świata, jakieś totalne dno społeczne.

Nie potrafię sobie wyobrazić w jaki sposób najbogatsi ludzie świata mieliby mieć połączenie z ludźmi z patologii.

Wydaje mi się że każde środowisko - patusy, klasa średnia, wysoka, top jest hermetyczna i nie ma ze soba powiązań.

Przykładowo ja, będąc klasa średnia nie mam powiązań z żadnym multimilionerem, i podejrzewam że wy również.

Jednocześnie, będąc w klasie średniej nie mam powiązań z żadnym patusem, czy też przestępcą

0

@Arden ćwiartowanie dzieci? Skąd niby mieliby te dzieci, wyprodukowali je w fabryce?

Przecież dzieci mają rodziców, rodzice szybko zgłosiliby zaginiecie dzieci i byłaby gruba afera.

0

@Stinger_ nie jestem fanatykiem Messiego, lecz Barcelony.

Odkąd Messi odszedł z Barcy nie śledzę jego poczynań :)

Jest dla mnie jednak oczywistym, że zupełnie innym poziomem trudności jest strzelenie gola z gry a innym strzelenie gola z karnego.

Z karnego byłbym w stanie strzelić nawet ja, antytalent.

Z gry nie strzeliłbym ani jednego gola w zawodowej piłce, choćbym miał zagrać 200 meczy.

Ponadto, wiem jak wiele z tych karnych zostało podyktowane nieuczciwie, czasem nawet bez kontaktu z przeciwnikiem, co obecnie uskutecznia następca ronaldo- mbappe.

0

@Ptasior takie jest ryzyko uprawiania sportów ekstremalnych :)

0

@gumaz nienawidzę tańczyć ;)

0

@Stinger_ 200 z tych bramek z karnych - których połowy nie powinno być bo były podyktowywane po padoliniach płaczka

Plus pewnie z 50 po golach ze spalonych ;)

2

@Who_you_mam absolutnie niesmaczne, VAR wiele poprawił ale dalej karne przyznawane są realowi za darmo

1

@Jakchcesz ha, trochę ten mój komentarz miał być takim przekomarzaniem się - wiem że niezależnie od wieku ludzie mają problemy z trawieniem laktozy i czytałem że z wiekiem teoretycznie ludzie trawią laktozę coraz gorzej.

Ja na szczęście tego problemu nie mam i raczej nie będę miał.

Za to jestem korposzczurem przez co muszę uważać na inny zdrowotny problem korposzczurowy, jeśli wiesz co mam na myśli - u mnie to działa tak że wcinam codziennie siemię lniane w dawce 25g na śniadanie i to mi trochę pomaga.

1

@Jakchcesz ja na szczęście jestem starym dziadem i mogę pić laktozy w opór bez żadnych dolegliwości

3

@AmigoBlancos może Ty i społeczność sie ze mną nie zgodzi ale dla mnie wstawianie goli realu, a zwłaszcza z asystami piłkarzy pokroju gutiego jest tutaj tak samo potrzebne i eleganckie jak zwrot Fuck Off bellinghama w kierunku sędziego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?