1

@FcPortoFan1999 i tu się nie zgodzę. W la lidze jest mniej miejsca, mnóstwo drużyn (nawet tych topowych jak Atletico) gra na czas, próbuje zabić mecz, stawia autobus.

W la lidze ciężej gra się drewniakom, a takim jest Erling, przy całym jego fantastycznym kunszcie strzeleckim.

25

Byłoby tego dużo więcej z 9tka na poziomie Haalanda :)

0

@agaFCB też się cieszę

0

@RoberDzik nie no Gavi to będzie niestety Fati 2.0

0

@Pressinho @TaughtMule dla mnie nikt nie ma podjazdu do marciniaka, wstyd że to Polak.

1

@Eklerek po obejrzeniu tego filmiku uwierzyłem że dałbym radę w premier league xd

0

@Davvd no i szacun dla Elche że grają w piłkę a nie się murują jak cioty

0

@Gaucho no ciekawe czy Monaco wykupi chłopa, moim zdaniem jest wart tych 12 milionów

0

0

@JanuszKorwinMikke nie, zostanie zdegradowany do Atletico B

0

@Chimera dla kulturalnych ludzi znaczenie ma to jaki to jest alkohol a nie % same w sobie, stąd moje pytanie.

2

@xvcWinterSoldier chciałbym ale nie mam czasu :(

0

@karci0 rzecz w tym że Anglik cały sezon gra a Nico jest wiecznie połamany

0

@July_6_BcN co piłaś

4

@Frimpong generalnie piłkarze w premier league są przepłaceni, poza rzadkimi wyjątkami jak np. Wirtz

0

@Gaucho w sumie to zwłaszcza realu

0

No i De Jong nie zagra z Mallorca :/

0

@Barceloniarz987 Cancelo ogarnie

1

@Kozinho. Już za późno, mleko się rozlało

1

@CatalanDream spokojnie, zagra we wtorek

0

@yoli co jak co ale Araujo gwarancją solidnej defensywy nie jest ;)

0

@Filipem dokładnie tak jak piszesz

0

@Sulimo mi to jako mieszkańcowi Gdańska zupełnie to nie przeszkadza ;)

0

Ależ te Atletico Madryt jest słabe. Liczyłem że powalczą z nami i realem o ligę w tym sezonie.

8

W sumie dziwne że Cancelo nie gra dzisiaj od pierwszej minuty

1

@partymaker nie dostanie

0

@karci0 ja od bramkarza oczekuję życia a nie stania jak kołek i liczenia na cud

0

@ViscaelBarca2007 aż dziwne że Girona zdecydowała się na bramkarza obecnie broniącego tak słabo

2

@Jakchcesz nie jestem ekspertem od polityki ale wygląda tak - czyli jak? Bo jak dla mnie to te osoby wyglądają całkiem normalnie, ale biorę pod uwagę możliwość że czegoś nie dostrzegam

0

@Sysia11 w takim razie bardzo Ci szkodzi

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?