Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 i tu się nie zgodzę. W la lidze jest mniej miejsca, mnóstwo drużyn (nawet tych topowych jak Atletico) gra na czas, próbuje zabić mecz, stawia autobus.
W la lidze ciężej gra się drewniakom, a takim jest Erling, przy całym jego fantastycznym kunszcie strzeleckim.
25
Byłoby tego dużo więcej z 9tka na poziomie Haalanda :)
0
@agaFCB też się cieszę
0
@RoberDzik nie no Gavi to będzie niestety Fati 2.0
0
@Pressinho @TaughtMule dla mnie nikt nie ma podjazdu do marciniaka, wstyd że to Polak.
1
@Eklerek po obejrzeniu tego filmiku uwierzyłem że dałbym radę w premier league xd
0
@Davvd no i szacun dla Elche że grają w piłkę a nie się murują jak cioty
0
@Gaucho no ciekawe czy Monaco wykupi chłopa, moim zdaniem jest wart tych 12 milionów
0
@Kapitan hawk oby
0
@JanuszKorwinMikke nie, zostanie zdegradowany do Atletico B
0
@Chimera dla kulturalnych ludzi znaczenie ma to jaki to jest alkohol a nie % same w sobie, stąd moje pytanie.
2
@xvcWinterSoldier chciałbym ale nie mam czasu :(
0
@karci0 rzecz w tym że Anglik cały sezon gra a Nico jest wiecznie połamany
0
@July_6_BcN co piłaś
4
@Frimpong generalnie piłkarze w premier league są przepłaceni, poza rzadkimi wyjątkami jak np. Wirtz
0
@Gaucho w sumie to zwłaszcza realu
0
No i De Jong nie zagra z Mallorca :/
0
@Barceloniarz987 Cancelo ogarnie
1
@Kozinho. Już za późno, mleko się rozlało
1
@CatalanDream spokojnie, zagra we wtorek
0
@yoli co jak co ale Araujo gwarancją solidnej defensywy nie jest ;)
0
@Filipem dokładnie tak jak piszesz
0
@Sulimo mi to jako mieszkańcowi Gdańska zupełnie to nie przeszkadza ;)
0
Ależ te Atletico Madryt jest słabe. Liczyłem że powalczą z nami i realem o ligę w tym sezonie.
8
W sumie dziwne że Cancelo nie gra dzisiaj od pierwszej minuty
1
@partymaker nie dostanie
0
@karci0 ja od bramkarza oczekuję życia a nie stania jak kołek i liczenia na cud
0
@ViscaelBarca2007 aż dziwne że Girona zdecydowała się na bramkarza obecnie broniącego tak słabo
2
@Jakchcesz nie jestem ekspertem od polityki ale wygląda tak - czyli jak? Bo jak dla mnie to te osoby wyglądają całkiem normalnie, ale biorę pod uwagę możliwość że czegoś nie dostrzegam
0
@Sysia11 w takim razie bardzo Ci szkodzi