Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cobra303 Atletico wygra według mnie, choć śmieszy mnie ich budowanie kadry czego wisienka na torcie jest Lenglet w podstawowym składzie
1
@Andi18 uważam że Casado jest lepszy niż Oriol Romeu więc za to duży minus dla Xaviego ;)
Ponadto, o ile nie mylę lat to za Xaviego odszedł Nico co również uważam za błąd.
Jeżeli chodzi o trenerkę to Xavi powinien zacząć od Barcy B, ale niestety na to już za późno bo Hiszpan na pewno nie będzie chciał się cofać w rozwoju :)
W innej roli w Barcy go nie widzę na ten moment.
1
@Faro Martin jest w pierwszej drużynie bo szczęśliwie dla niego Barca ma ogromne problemy finansowe :)
Yamal to epokowy talent, on by nawet w Mallorce kręcił liczby
1
@ShawnC na OPŚ być może za dwa lata wskoczy Tunkara więc ja bym nikogo nie kupował.
Ferran to też nie jest zły zawodnik (spójrz na jego wybitną asystę z Benfica sezon temu), więc może go spróbować jako drugiego napastnika za Olmo :)
0
@Antimadridista_WR z Anglików to chyba tylko Kane nie jest przereklamowany
0
@KobeFR kto grałby na LS obecnie i gdzie byłaby Barca gdyby nie 20 g/a Rashforda?
1
@Rifek podoba mi się ten pomysł
0
@Czajka90 nie śledzę francuskich drużyn - w Lyonie też kopie przeciwników w krocze?
0
@Eto'o9 R10 powinni zaklepać za darmochę Mingueze, dla mnie to byłby idealny zmiennik Kounde / Balde biorąc pod uwagę że nie stać nas na zakupy
0
@Arden a nie miał pauzować 4 lata?
0
@adi7adi8 według mediów nowy trener United chce Rashforda.
Ponadto, jeżeli inny klub zaproponuje 30 a Barca będzie chciała dać mniej to nie widzę powodu dla którego United miałby przychylić się do prośby Barcy i Rashforda.
Sam Rashford też ma raczej świadomość że w Barcy będzie tylko rezerwowym. Przy zdrowym Raphinii nie ma szans na 1szy skład.
Ten sezon się dla Anglika ułożył wyjątkowo szczęśliwie bo Brazylijczyk dużo pauzuje.
0
@MatBac1991 odnosiłem się Twojego komentarza a Ty teraz piszesz o drugiej stronie medalu czyli Barcelonie a nie Ter Stegenie ;)
1
@MatBac1991 czemu miałby się nie zgodzić? Rozwiązanie kontraktu działa tak że klub musi wypłacić pensję za cały pozostający czas kontraktu.
Na miejscu Ter Stegena nie poszedłbyś na taki układ?
1
@kaamil1910 mimo wszystko, gdyby był gowniany to Barca nie robiłaby sobie na złość i nie wpisywałaby do pierwszego zespołu zawodnika o niskim poziomie sportowym - limity zawodników dla pierwszego składu są bardzo niskie.
Należy też zauważyć że Dro wyprzedził w hierarchii Jana Virgiliego który notuje dobry sezon w Mallorce + utalentowanych kuzynów Fernandez :)
1
@kaamil1910 piłkarz który nie gra wszystkich minut i robi 20g/a do lutego z pewnością jest wart 30 milionów.
Jeżeli dla Ciebie takie liczby to nie jest świetny sezon to nie wiem czego oczekujesz, na prawdę :)
Zobacz ile Anglicy płacą za dużo gorszych piłkarzy jak np. Woltemade
1
@Konradowskyy odejście Leo za darmo na duży minus, poza tym same plusy jak dla mnie.
1
@Pedri16Future uczciwie trzeba przyznać że nie miał też kiedy pokazać czegoś wielkiego :)
8 milionów jak za jakiegokolwiek zawodnika pierwszej drużyny Barcy to nie jest duża kwota.
1
@kaamil1910 pytanie czy to prawda czy fejk, zobaczymy czy będzie na ławce PSG w kolejnych meczach
14
@Arden ja osobiście na miejscu Manchesteru nie zgodziłbym się na sprzedaż za mniej niż 30 milionów.
Rashford notuje świetny sezon i uważam że inny klub spokojnie wyłoży za niego 30 baniek.
1
@Huck to jest no look pass, Ronaldinho się za młodu naoglądał ;)
2
@Gaz znasz takich piłkarzy jak Bernal, Casado, Martin?
1
@sebasarna nie tylko do wszystkiego co z nim związane lecz również do wszystkich z nim związanych, choć nie jestem z tego powodu dumny - przedstawiam tylko stan faktyczny
0
@FCB24 jak obejrzysz tą sytuację klatka po klatce to zobaczysz że Cancelo wybił piłkę która była 20 cm nad ziemią, nie miał możliwości położenia stopy na ziemię gdzie indziej, to nie był faul.
Żeby nie było że to tylko moja opinia - archivio var też to potwierdza
1
@ProMILs gwizdnął
0
@Cezary_Glazura rozwiń myśl
6
@Pedri16Future może się poczuć jak Pedri ;)
Nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieję że Barca cudem pozyska klasową 9tke choć w sumie to poza Haalandem trudno takiej szukać na rynku ;)
6
@norbi77 z Rsss to też pech łamane na niedoskonałe sędziowanie - manzano za darmo nie dostał zawieszenia
0
@Marusek Ferran jest podstawową 9tka w tym sezonie tyle że potrzebuje on odpoczynku plus ostatnio miał mały uraz :)
2
@DLFCB otóż to, najważniejsze że dalej można się śmieć z realu
3
@Roobo Olmo na 9tke - old Guardiola style