0

@kanver_ o kolega Messiego brzydko potraktował naszego Roniego :(

1

@tbas z drugiej strony pierwszą bramkę która napędziła Atletico strzeliliśmy sobie sami :)

0

@Bzyczekk tak, chciałbym mieć też możliwość usunięcia kilku kont na la rambli :)

0

@arasz1819 kto na ten moment nie jest pseudopatodziennikarzem w Polsce?

Pytam bez uszczypliwości, sam osobiście chyba nie ma swojego ulubionego :)

1

@Messibestplayerintheworld w lidze mistrzów też jest drukowanie pod real :)

0

@LukaszFan no i wówczas sędzia był przychylny dla nas mimo wszystko - w Hiszpanii dymaja nas praktycznie co kolejkę mniej lub bardziej ;)

Plus PSG było dużo gorsze w obronie niż jest Atletico

0

@BorzyKrzys najwyższa pora by sędziowanie przejęło ai

1

@blakkudium to mu się opłacało wstawać z ławki?

1

@ViscaelBarca2007 że też holera jasna Laporta musiał wybrać Flicka zamiast naszego kolegi :/

Tak byśmy teraz mieli spokój z tym Ferminem bo po co on komu.

Fati grałby na skrzydełku.

Raphinia byłby w innej strefie klimatycznej.

No i Roony grałby co tydzień :)

1

@ViscaelBarca2007nasz wyjątkowy @Faro wie lepiej

1

Śledzi ktoś rozwój braci Żuków?

Jest potencjał na grę w 1 drużynie w przyszłości czy gunwo z tego będzie?

0

@Remi70 stacjonarny psychiatryk też odwiedzasz?

0

@peetwithbarca z drugiej strony, lepszy grado na mecz z Girona niż z teoretycznie lepsza drużyna, a kiedyś musieli go nam przydzielić :)

0

@Laminedependencia po jakiego grzyba go ogladac? :)

1

@europejczyk otoz strzeliliśmy ale nie uznano :)

0

@ACRAB95 zamiast De Jonga powinniśmy zagrać Garcia - Olmo i Fermin z przodu a na lewym wahadle Cancelo ;)

Na SO Martin wówczas

0

@buglikos zacznij obstawiać przyzwoite sędziowanie w meczu realu i nie narzekaj

1

@esem91 czy punkt 4 i 5 nie oznacza tego samego?

A jeżeli tak to po co je duplikować?

0

@Messibestplayerintheworld no ja tam jestem w mniejszości i wolałbym linie Casado - Pedri zamiast De Jong - Pedri.

De Jong jest świetnym piłkarzem ale uważam że Barca go nie potrzebuje w obecnym, ultra ofensywnym systemie

0

@barcelonaLM to wszystko jest prawda.

Problem polega na tym że przez arbitra skończyliśmy na 0 z przodu podczas gdy przy uczciwym sędziowaniu strzelilibyśmy minimum 2 bramki :)

0

@robsesh dopóki Pedri jest kontuzjowany Olmo musi grać niżej bo nie ma nikogo innego kto mógłby dostarczać asysty w pomocy

1

@tomek8756 real sam się obraża

3

@FcPortoFan1999 ciekawe czy bardziej kocha Barce czy $ hehe

1

@Filipem ważne że kupon wygrany a sędziowanie przyzwoite, się czepiacie o te karne niepotrzebnie

1

@mindbender84 wygrane realu sa tak samo wartościowe jak pieniądze zarabiane przez kurwy z only fansa ;)

1

@tomek8756 cr nurkował tak samo tyle że wtedy nie było varu więc łatwiej wybaczało się błędy sędziowskie ;)

2

@Kapitan hawk nie ma szans ;)

1

@Luciano99 o jeny to postaw kupon że real będzie mieć karnego i po problemie, co nie kolego @AmigoBlancos ?

3

@AmigoBlancos

Nie bądź taki delikatny. Ślepiec to bardzo łagodne określenie na prezentowaną przez Ciebie postawę, lecz tylko na takie pozwala moderacja :)

0

@clyde najgorzej że ten człowiek i tak tego nie zrozumie, walczymy z wiatrakami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?