Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ o kolega Messiego brzydko potraktował naszego Roniego :(
1
@tbas z drugiej strony pierwszą bramkę która napędziła Atletico strzeliliśmy sobie sami :)
0
@Bzyczekk tak, chciałbym mieć też możliwość usunięcia kilku kont na la rambli :)
0
@arasz1819 kto na ten moment nie jest pseudopatodziennikarzem w Polsce?
Pytam bez uszczypliwości, sam osobiście chyba nie ma swojego ulubionego :)
1
@Messibestplayerintheworld w lidze mistrzów też jest drukowanie pod real :)
0
@LukaszFan no i wówczas sędzia był przychylny dla nas mimo wszystko - w Hiszpanii dymaja nas praktycznie co kolejkę mniej lub bardziej ;)
Plus PSG było dużo gorsze w obronie niż jest Atletico
0
@BorzyKrzys najwyższa pora by sędziowanie przejęło ai
1
@blakkudium to mu się opłacało wstawać z ławki?
1
@ViscaelBarca2007 że też holera jasna Laporta musiał wybrać Flicka zamiast naszego kolegi :/
Tak byśmy teraz mieli spokój z tym Ferminem bo po co on komu.
Fati grałby na skrzydełku.
Raphinia byłby w innej strefie klimatycznej.
No i Roony grałby co tydzień :)
1
@ViscaelBarca2007nasz wyjątkowy @Faro wie lepiej
1
Śledzi ktoś rozwój braci Żuków?
Jest potencjał na grę w 1 drużynie w przyszłości czy gunwo z tego będzie?
0
@Remi70 stacjonarny psychiatryk też odwiedzasz?
0
@peetwithbarca z drugiej strony, lepszy grado na mecz z Girona niż z teoretycznie lepsza drużyna, a kiedyś musieli go nam przydzielić :)
0
@Laminedependencia po jakiego grzyba go ogladac? :)
1
@europejczyk otoz strzeliliśmy ale nie uznano :)
0
@ACRAB95 zamiast De Jonga powinniśmy zagrać Garcia - Olmo i Fermin z przodu a na lewym wahadle Cancelo ;)
Na SO Martin wówczas
0
@buglikos zacznij obstawiać przyzwoite sędziowanie w meczu realu i nie narzekaj
1
@esem91 czy punkt 4 i 5 nie oznacza tego samego?
A jeżeli tak to po co je duplikować?
0
@Messibestplayerintheworld no ja tam jestem w mniejszości i wolałbym linie Casado - Pedri zamiast De Jong - Pedri.
De Jong jest świetnym piłkarzem ale uważam że Barca go nie potrzebuje w obecnym, ultra ofensywnym systemie
0
@barcelonaLM to wszystko jest prawda.
Problem polega na tym że przez arbitra skończyliśmy na 0 z przodu podczas gdy przy uczciwym sędziowaniu strzelilibyśmy minimum 2 bramki :)
0
@robsesh dopóki Pedri jest kontuzjowany Olmo musi grać niżej bo nie ma nikogo innego kto mógłby dostarczać asysty w pomocy
1
@tomek8756 real sam się obraża
3
@FcPortoFan1999 ciekawe czy bardziej kocha Barce czy $ hehe
1
@Filipem ważne że kupon wygrany a sędziowanie przyzwoite, się czepiacie o te karne niepotrzebnie
1
@mindbender84 wygrane realu sa tak samo wartościowe jak pieniądze zarabiane przez kurwy z only fansa ;)
1
@tomek8756 cr nurkował tak samo tyle że wtedy nie było varu więc łatwiej wybaczało się błędy sędziowskie ;)
2
@Kapitan hawk nie ma szans ;)
1
@Luciano99 o jeny to postaw kupon że real będzie mieć karnego i po problemie, co nie kolego @AmigoBlancos ?
3
@AmigoBlancos
Nie bądź taki delikatny. Ślepiec to bardzo łagodne określenie na prezentowaną przez Ciebie postawę, lecz tylko na takie pozwala moderacja :)
0
@clyde najgorzej że ten człowiek i tak tego nie zrozumie, walczymy z wiatrakami.