Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Mow_mi_Douglas dlaczego zatem rok temu dotarlibyśmy do finału gdyby nie kibic realu przebrany za sędziego?
0
@priest9999 gorszej nie ale mamy węższą kadrę. Spójrz jak szeroka ławkę ma Atletico
2
@lucca87 z tym odpadnięciem Newcastle bym się nie wyrywał :)
Newcastle wczoraj pokazało bardzo wysoki poziom ligi angielskiej
0
@LeoMessiiBarcaPepa jeszcze raz powtórzę: w każdej wygranej lidze mistrzów przez real w ostatnich 10 latach, Real wygrywał dzięki błędom sędziowskim na swoją korzyść.
Wielu napisze: sędziowie mylą się w dwie strony.
Okej, w takim razie kiedy Real odpadł z ligi mistrzów przez błędy sędziowskie?
Dlaczego w krytycznych momentach w lidze mistrzów sędziowie mylą się (prawie) zawsze na korzyść realu?
0
@bartekvisca to też wina Flicka że nie wystawia fałszywej 9tka zamiast bezużytecznego Ferrana :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa przy takich wałkach Barca (i nie tylko) również by zdobyła tyle LM co real. W każdej wygranej lidze mistrzów przez real w ostatniej dekadzie przynajmniej jedną fazę Real przechodził dzięki sędziom
0
@Kozinho. Dlatego powinien tymczasowo śmigać u nas na 9tce :)
0
@directedbyfcb Osimhen to jest gość co do którego nie ma wątpliwości że jest 9tka i że będzie ładował bramki.
W pressingu według mnie też jes lepszy niż Julian.
No i wydaje się że byłby łatwiejszy do wyjęcia
0
@directedbyfcb sportowo najlepszą opcja poza Haalandem to Osimhen
3
@Transu96 Bernal zdecydowanie lepiej bronił niż broniłby De Jong a w ataku De Jong grając w parze z Pedrim nic nie wnosi gdyż gra niżej
0
@udarpawarotam i tak Araujo będzie grał ze względu na kontuzję w obronie.
Araujo w końcówce był zmęczony, stąd zmiana. Flick potrzebował dynamiki, swiezych piłkarzy by gonić wynik
0
@udarpawarotam zagra na 100 procent gdyż Flick nie ma innego wyjscia, 3 obrońców kontuzjowanych, a być może czterech jeżeli liczyć Erica ;)
1
@Arcybiskup zatem nie jest Pan kibicem Barcelony
1
@malypuzon @Luciano99
0
@Vane według mnie Barca fizycznie dalej czuję skutki meczu z Atleti i nie jest w stanie grać na 100%
0
@Roobo jeden mecz nie zmieni tego że Flick realnie wyciska więcej z tych samych piłkarzy ;)
0
@Eric_Abidal_22 nie ma szans. Prędzej Casado Cubarsi Martin Cancelo
Według mnie taka obrona miałaby sens
0
@Krzysztof1987 biorę Doue
0
@marcin62 wyjątek Bojan :(
1
@PIWOSZ89 cóż za nierozsadny komentarz :)
Większość z tych drużyn to sekcje poniżej 16tego roku życia. Myślisz że np. 13latek, niezależnie od tego jaki posiada talent, jest gotowy grać z dorosłymi piłkarzami?
1
@Ilka no właśnie widzę na Twoim profilu że kibicujesz od 97roku więc kawał czasu, pytanie tylko w jakim wieku zaczęłaś kibicować i dlaczego akurat Barcy?
2
@July_6_BcN dzięki za wsparcie Julek!
Heterycy wygląda na to że są leniwi.
Mycie to tam luz ale ja to nienawidzę się golić, choć wypada ;)
1
@Ilka i prawidłowo.
Brawo za odwagę - no i nawiązując do tematu konwersacji, wygladasz zarówno młodo jak i zdrowo ;)
0
@Ilka będąc zdrowym też wszystko jest łatwiejsze ;)
Btw. Na avatarze masz swoje zdjęcie? :o
Pytam gdyż to bardzo niespotykane na tym forum
0
@Ilka no dla niektórych nie ma to większego znaczenia, ale patrząc w skali makro -> osoba zdrowa ma większe możliwości znalezienia partnera niż osoba chora :)
Podobnie osoba młoda ma większe szanse niż osoba stara
5
@AmigoBlancos a moim zdaniem absolutnie nie.
Jak to mawiają ludzie sukcesu - nie sztuka jest wejść na szczyt, sztuką jest się na nim utrzymać.
R9 się na nim nie utrzymał.
0
@Ilka na cokolwiek co sprawia że mają problem z znalezieniem partnera. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet.
Osobom zdrowym łatwiej znaleźć bratnią duszę, nie prawdaz?
0
@Danny Gaucho jasny gwint, rzadki przypadek gdy widzę że @wpwelement daje herba do komentarza, wow :o
Nie no ja nie jestem i nie jestem w stanie pojąć jak facet może chcieć uprawiać seks z drugim facetem ;)
Też zastanawia mnie dlaczego w tych czasach homoseksualisci mają problem z przyznaniem się do tego że są homo
0
Sprawdźmy jak z społecznością lgbt na la rambli:
Czy jest tutaj jakiś gej?
0
@July_6_BcN są nierozpustni, lecz zazwyczaj to życiowe ciamajdy - podobnie jak z kobietami. Są porządne kobiety, ale zazwyczaj baaaardzo brzydkie / chore.
Wyjątkiem są osoby mocno religijne, czasami ten czynnik decyduje o tym że ktoś nie bzyka się z kim popadnie ;)