0

@Hindus tak, jeżeli patrzymy na przeszłość to podobały mi się plotki o zainteresowaniu Barcy Bernardo, Cucurella, Dumfriesem.

Niestety nie doszło do realizacji żadnego z tych ruchów.

Podoba mi się też pomysł Barcy na wykup Cancelo za 10 milionów / Grimaldo za podobną kwotę.

Transfer Gordona za 80 milionów to był debilizm i będę się tego zdania trzymał.

0

@Faro lepszy krupnik niz Kroupi za 100 baniek.

0

@Jasialdinho nie jest to zawodnik na miarę podstawowej 9 w Barcy, a przynajmniej nie na dzisiaj. Na rezerwowego gdyby sprzedać Torresa spoko

11

Kto myślał że Hiszpania bez Fatiego może mieć szanse na tym mundialu

0

0

@Lanosss może i Virgili biegał po prawej stronie lecz jest prawonozny a nie obunozny więc z pewnością preferuje gra na lewej stronie :)

0

@Faro okej, ale po co wtedy Gordon? Po jakiego grzyba nam 3xLs?

Uprzedzam: Raphinia nie odejdzie


Dla mnie Jan powinien zostać kupiony i od razu wypożyczony do drużyny z la ligi

0

@Ptasior przez Gaviego na pewno nie będzie miał „jechane”, piłkarze to nie kibice tak jak my ;)

0

@kamiVeB Diomande

0

@Ptasior zakład że nie?

0

@VeB 1899 w fifie dobrze śmiga

0

@vangoor wybrał kasę i należy to uszanować :)

0

@Who_you_mam naoglądał się Messiego tylko nie ogarnął że inna jakość i pozycja

15

@buglikos a czym Mbappe zasłużył w tym sezonie?

0

@Encore nie jesteś Brazylijczykiem

1

@Luciano99 nie no, stracili mendiego więc musieli kupić lo. Stracili po carvajala więc musieli kupić pO. Nie powiedziałbym że transfer taa i carrerasa to strata siana

0

@xvcWinterSoldier czemu Barce miałby obchodzić dobrostan Alvareza na mundialu?

0

@xvcWinterSoldier Wiem, ale skoro Cucurella przeszedł w trakcie mundialu to czemu Alvarez nie mógłby? Cóż to za pokrętna logika

0

@xvcWinterSoldier czyli Cucurella teraz na mistrzostwach nie będzie grał ze spokojną głową? :o

0

@kamil1984 jak to czwarty obrońca lol xd

Mają tylko Carerasa ogarniętego. Fran się nie nadaje a mendy dluuga kontuzja

5

@Henszy otóż nie. Barca go chciała jako rezerwowego a on chciał pierwszy skład. Barca poszła mu na rękę sprzedając go

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LAMC_10 tylko laptop, po co PC?

0

@heniusss w Gdańsku była sroga zima w tym roku, chciałbym jesienną wiosnę przez 8 miesięcy

1

@Eklerek anczelot wie że to nie la liga i w tych rozgrywkach Kopanie po jajach nie przejdzie bez konsekwencji

0

@beter2 każdy piłkarz może złapać kontuzję - patrz młodziutki Fati

0

@heniusss przede wszystkim jak sama nazwa wskazuje liga mistrzów powinna być liga, wówczas zwycięzca zostawałaby faktycznie najlepszą drużyną sezonu a nie często ta która miała farta & została przepchnięta przez sędziów

0

@Frimpong co on tak dziwnie chodzi jakby połamany był xd

1

@casabarca nie zarywaj, te mecze grupowe i tak są nic nie znaczące, a dla towarzyskiego meczu nicki byś nie zarwał, czyż nie?

1

@Gacu95 ja za to mam wrc i chciałem w to pograć ale kobieta wolała coś lajtowszego więc kupiłem gran turismo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?