Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus tak, jeżeli patrzymy na przeszłość to podobały mi się plotki o zainteresowaniu Barcy Bernardo, Cucurella, Dumfriesem.
Niestety nie doszło do realizacji żadnego z tych ruchów.
Podoba mi się też pomysł Barcy na wykup Cancelo za 10 milionów / Grimaldo za podobną kwotę.
Transfer Gordona za 80 milionów to był debilizm i będę się tego zdania trzymał.
0
@Faro lepszy krupnik niz Kroupi za 100 baniek.
0
@Jasialdinho nie jest to zawodnik na miarę podstawowej 9 w Barcy, a przynajmniej nie na dzisiaj. Na rezerwowego gdyby sprzedać Torresa spoko
11
Kto myślał że Hiszpania bez Fatiego może mieć szanse na tym mundialu
0
@FCBparasiempre lol
0
@Lanosss może i Virgili biegał po prawej stronie lecz jest prawonozny a nie obunozny więc z pewnością preferuje gra na lewej stronie :)
0
@Faro okej, ale po co wtedy Gordon? Po jakiego grzyba nam 3xLs?
Uprzedzam: Raphinia nie odejdzie
Dla mnie Jan powinien zostać kupiony i od razu wypożyczony do drużyny z la ligi
0
@Ptasior przez Gaviego na pewno nie będzie miał „jechane”, piłkarze to nie kibice tak jak my ;)
0
@kamiVeB Diomande
0
@Ptasior zakład że nie?
0
@VeB 1899 w fifie dobrze śmiga
0
@vangoor wybrał kasę i należy to uszanować :)
0
@Who_you_mam naoglądał się Messiego tylko nie ogarnął że inna jakość i pozycja
15
@buglikos a czym Mbappe zasłużył w tym sezonie?
0
@Encore nie jesteś Brazylijczykiem
1
@Luciano99 nie no, stracili mendiego więc musieli kupić lo. Stracili po carvajala więc musieli kupić pO. Nie powiedziałbym że transfer taa i carrerasa to strata siana
0
@xvcWinterSoldier czemu Barce miałby obchodzić dobrostan Alvareza na mundialu?
0
@xvcWinterSoldier Wiem, ale skoro Cucurella przeszedł w trakcie mundialu to czemu Alvarez nie mógłby? Cóż to za pokrętna logika
0
@xvcWinterSoldier czyli Cucurella teraz na mistrzostwach nie będzie grał ze spokojną głową? :o
0
@kamil1984 jak to czwarty obrońca lol xd
Mają tylko Carerasa ogarniętego. Fran się nie nadaje a mendy dluuga kontuzja
5
@Henszy otóż nie. Barca go chciała jako rezerwowego a on chciał pierwszy skład. Barca poszła mu na rękę sprzedając go
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LAMC_10 tylko laptop, po co PC?
0
@heniusss w Gdańsku była sroga zima w tym roku, chciałbym jesienną wiosnę przez 8 miesięcy
1
@Eklerek anczelot wie że to nie la liga i w tych rozgrywkach Kopanie po jajach nie przejdzie bez konsekwencji
0
@beter2 każdy piłkarz może złapać kontuzję - patrz młodziutki Fati
0
@heniusss przede wszystkim jak sama nazwa wskazuje liga mistrzów powinna być liga, wówczas zwycięzca zostawałaby faktycznie najlepszą drużyną sezonu a nie często ta która miała farta & została przepchnięta przez sędziów
0
@Frimpong co on tak dziwnie chodzi jakby połamany był xd
1
@casabarca nie zarywaj, te mecze grupowe i tak są nic nie znaczące, a dla towarzyskiego meczu nicki byś nie zarwał, czyż nie?
1
@Gacu95 ja za to mam wrc i chciałem w to pograć ale kobieta wolała coś lajtowszego więc kupiłem gran turismo