Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krol211 Kounde i Araujo, podczas gdy Kounde albo powinien grać na PO albo ławka bo na środku jest za słaby.
1
Żałosne jest te wystawianie Araujo na PO. Kounde nie ogarnia ŚO, tak dobrze jak prawej obrony, nie bez powodu w kadrze gra na PO…
1
@4drian0 otóż niestety nie
4
@Kamiloza91 Rudiger i Alaba to bardzo dobrzy ŚO, problem będą mieli oczywiście gdy któryś z nich sie połamie
0
@fenix1983 sa różne sposoby wspierania klubu, a czym mniej w danym sposobie pośredników tym lepiej :)
0
@halfnolife wole oglądać za darmo
0
@Cule1234 świetna wiadomość, wróci akurat jak Alonso skończy się kontrakt.
0
@Aragorn33 zmądrzeje jak będzie za późno, tak jak było z Raphinia na LS.
0
@partymaker przecież Mbappe nic jeszcze nie podpisał, spokojnie, lepiej poczekać niż później wycofywać się ze swoich słów.
0
@Arczek2001 może zagrać, w przeciwnym wypadku nie byłby powołany.
0
@Ukasz żaden, ale problem polega na tym ze Ci 16 latkowie grają w rezerwach swoich klubow zamiast tracić czas na ławce.
0
@Ukasz 15 minut tygodniowo (przy dobrych wiatrach) to trochę mało dla rozwoju zawodnika
0
@Luciano99 Bilva marzy o grze dla Barcy.
0
@Ukasz toc właśnie pisałem ze Yamal sobie nie pogra a Ty podałeś w kontrze przykład Balde który tez (w wieku 16 lat) nie grał :)
0
@skorupa1117 gdyby nie transfer do pierwszej drużyny to nie wiadomo czy przedłużyłby kontrakt, nie wiemy tez czy jest gotowym zawodnikiem czy nie bo zbyt mało go widzieliśmy, ale skoro w presezonie grał ochłapy to w sezonie tez nie ma co liczyć ze Xavi na niego postawi.
2
@Ukasz Balde nie grał w podstawowym składzie mając 16 lat.
0
@Criss18Barca było w artykule.
1
@Criss18Barca przy Xavim i tak Yamal w tym sezonie nie pogra :)
0
@Kluivert_P niby jak? Maja pieniądze, to kupują, wolny rynek
0
@Rhaan jeżeli drużyna by utrzymywała ten sam skład co przy 0-0, wówczas można by mówić o utracie kontroli. Problem polega na tym ze przy 1-0 Xavi zdejmował ofensywnych graczy a wprowadzał piłkarzy defensywnych od których ciężko wymagać kontroli. Podobnie w odwrotnej sytuacji, gdy Barca przegrywa to Xavi wprowadza nie wiedzieć po jaka holere 4tego napastnika.
0
Wiadomo co z militao?
0
@Murazor We wtorek nie byli w stanie go zapełnić
0
@Rhaan Nie no, murowaliśmy przy 1-0 prawie co tydzień i w tym sezonie zapewne też tak będzie :)
0
@Rhaan Dembele też robił przewagę tym ze wypuszczał sobie piłkę i pierwszy do niej dobiegał więc nie widzę przeszkód by Abde też był w stanie robić w ten sposób różnicę. Poza tym, przypomnij sobie murowanie wyniku w poprzednim sezonie - przy takim stylu gry idealnie jest mieć szybkiego skrzydłowego na kontry. Tiki-taka przeminęła :)
0
@Gaucho a niby jakiego młodzika wprowadził Xavi w poprzednim sezonie?
0
@Rhaan https://www.fcbarca.com/111360-abde-czolowym-dryblerem-europy-w-kategorii-do-lat-25.html
0
@Barca1922 jako magnes by kibice przychodzili na stadion :)
0
@szkutnik91 dobry wariat :D
0
@BoreekxD Dokładnie, ale nie ma za bardzo co patrzeć na przewidywania tych dzienników skoro jeden z nich przewiduje Raphinie na LS podczas gdy Raphinia prawie od roku gra wszystko na PS.
0
@abram3k Dziwne ze te kartki przechodzą na następny sezon. Gdyby przeszedł do innego klubu, np do Atletico to tez nie mógłby zagrać czy w takim układzie kartki by się wyczyściły?