0

@krol211 Kounde i Araujo, podczas gdy Kounde albo powinien grać na PO albo ławka bo na środku jest za słaby.

1

Żałosne jest te wystawianie Araujo na PO. Kounde nie ogarnia ŚO, tak dobrze jak prawej obrony, nie bez powodu w kadrze gra na PO…

1

@4drian0 otóż niestety nie

4

@Kamiloza91 Rudiger i Alaba to bardzo dobrzy ŚO, problem będą mieli oczywiście gdy któryś z nich sie połamie

0

@fenix1983 sa różne sposoby wspierania klubu, a czym mniej w danym sposobie pośredników tym lepiej :)

0

@halfnolife wole oglądać za darmo

0

@Cule1234 świetna wiadomość, wróci akurat jak Alonso skończy się kontrakt.

0

@Aragorn33 zmądrzeje jak będzie za późno, tak jak było z Raphinia na LS.

0

@partymaker przecież Mbappe nic jeszcze nie podpisał, spokojnie, lepiej poczekać niż później wycofywać się ze swoich słów.

0

@Arczek2001 może zagrać, w przeciwnym wypadku nie byłby powołany.

0

@Ukasz żaden, ale problem polega na tym ze Ci 16 latkowie grają w rezerwach swoich klubow zamiast tracić czas na ławce.

0

@Ukasz 15 minut tygodniowo (przy dobrych wiatrach) to trochę mało dla rozwoju zawodnika

0

@Luciano99 Bilva marzy o grze dla Barcy.

0

@Ukasz toc właśnie pisałem ze Yamal sobie nie pogra a Ty podałeś w kontrze przykład Balde który tez (w wieku 16 lat) nie grał :)

0

@skorupa1117 gdyby nie transfer do pierwszej drużyny to nie wiadomo czy przedłużyłby kontrakt, nie wiemy tez czy jest gotowym zawodnikiem czy nie bo zbyt mało go widzieliśmy, ale skoro w presezonie grał ochłapy to w sezonie tez nie ma co liczyć ze Xavi na niego postawi.

2

@Ukasz Balde nie grał w podstawowym składzie mając 16 lat.

0

@Criss18Barca było w artykule.

1

@Criss18Barca przy Xavim i tak Yamal w tym sezonie nie pogra :)

0

@Kluivert_P niby jak? Maja pieniądze, to kupują, wolny rynek

0

@Rhaan jeżeli drużyna by utrzymywała ten sam skład co przy 0-0, wówczas można by mówić o utracie kontroli. Problem polega na tym ze przy 1-0 Xavi zdejmował ofensywnych graczy a wprowadzał piłkarzy defensywnych od których ciężko wymagać kontroli. Podobnie w odwrotnej sytuacji, gdy Barca przegrywa to Xavi wprowadza nie wiedzieć po jaka holere 4tego napastnika.

0

Wiadomo co z militao?

0

@Murazor We wtorek nie byli w stanie go zapełnić

0

@Rhaan Nie no, murowaliśmy przy 1-0 prawie co tydzień i w tym sezonie zapewne też tak będzie :)

0

@Rhaan Dembele też robił przewagę tym ze wypuszczał sobie piłkę i pierwszy do niej dobiegał więc nie widzę przeszkód by Abde też był w stanie robić w ten sposób różnicę. Poza tym, przypomnij sobie murowanie wyniku w poprzednim sezonie - przy takim stylu gry idealnie jest mieć szybkiego skrzydłowego na kontry. Tiki-taka przeminęła :)

0

@Gaucho a niby jakiego młodzika wprowadził Xavi w poprzednim sezonie?

0

@Barca1922 jako magnes by kibice przychodzili na stadion :)

0

@szkutnik91 dobry wariat :D

0

@BoreekxD Dokładnie, ale nie ma za bardzo co patrzeć na przewidywania tych dzienników skoro jeden z nich przewiduje Raphinie na LS podczas gdy Raphinia prawie od roku gra wszystko na PS.

0

@abram3k Dziwne ze te kartki przechodzą na następny sezon. Gdyby przeszedł do innego klubu, np do Atletico to tez nie mógłby zagrać czy w takim układzie kartki by się wyczyściły?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?