1

@PatrychoO trzeba było odnawiać stadion podczas pandemii tak jak to zrobił real :/

0

@PatrykBarca tych pełno wariantów widzieliśmy tydzień temu gdzie Xavi jak to ma w zwyczaju próbował ratować mecz 4ka napastników XD

0

@Kamil689 Xavi do grudnia

0

@tbas mówię o tym Torre który zbiera bardzo dobre recenzje w Gironie a tydzień temu miał ważny udział przy bramce na 1-1.

0

@PatrykBarca za Gaviego. Następnie w 60 minucie zmiana Gundo - Gavi.

0

@PatrykBarca logiczne jest ze Fati więcej zrobi na skrzydle niż Pedri / Gavi, tak samo jak Pedri / Gavi zagra lepiej na środku niż Fati. Piłkarze powinni grać na swoich pozycjach.

Oczywiście mógłbyś napisać ze jak to na skrzydle skoro zagramy 4-4-2 z Frenkiem na SO (tutaj znowu - piłkarze powinni grać na swoich pozycjach) lecz jeżeli ufać słowom Xaviego to on nie stosuje tego systemu.

0

@Rewolucja123 nie no, logicznie jeżeli piłkarz gra dobrze to powinien grać a nie siedzieć. Fermin, Ferran mieli super presezon wiec zdrowo myślący trener wykorzystałby ich dobra formę zamiast trzymać ich na ławce. A skoro nie zamierza korzystać z Fermina to niech da mu grać w Barcy B.

0

Rok temu Xavi zabrał Torre rok rozwoju, w tym sezonie na celowniku Xaviego jest Fermin, szkoda.

0

@MOLESTA nie no Ferran na LS się nie nadaje, jeżeli Ferran to w zamian za Rozgrywacza Lewandowskiego.

2

@AlexDark00 jakby myślał to zablokowałby transfer niepasującego do stylu Barcy 34 latka za 50 milionów.

1

@Bartula fizycznie nie dałby rady grać co mecz od pierwszego gwizdka, rozsądniej jest dawać młodemu max 30 minut gry niż niepotrzebnie narażać go na to ze się spali mentalnie lub połamie.

0

@DonCarletto ależ oczywiście ze średni, jaki dobry trener mając dwóch PS (Dembele, Ferrana) kupowałby trzeciego PS tylko po to by wrzucać go na nienaturalna pozycje - tak tak, Raphinia pierwsze miesiące grał w Barcy na LS. Kupno Lewego to tez był błąd. Wszyscy dobrzy trenerzy z którymi pracował Lewy trzymali Lewego w polu karnym. Co robi Xavi? Sam Pan widzi. Pomijając już fakt ze stylowo Lewy do Barcelony kompletnie nie pasuje - w Barcy od lat grają niskie, szybkie, świetne technicznie 9teczki jak Suarez, Villa, Eto’o.

I tak dalej i tak dalej.

0

@MesQueUnClub96 bez żartów proszę.

0

@DonCarletto Xavi udowodnił podczas presezonu ze ugiął się pod wpływem nacisków francuza. Wystawianie Araujo na PO poza wyjątkiem tj. El clasico to błąd który mam nadzieje dostrzeże Xavi. Barca nie ma lepszego SO niż urugwajczyk, zreszta Ronald lepiej spisuje się na SO niż na PO.

0

@Zawsze_Wierny Cancelo jeszcze nie przyszedł

0

@HypeR a kto zastąpi Cancelo jeżeli zagra na LO? Lepiej miec 3 bocznych obrońców, przy czym oczywiście idealnie by było gdyby odejście Alonso odblokowało zakup Fresnedy.

0

@Ptasior między innymi w celu budowania relacji z białymi ścierkami które sa zainteresowane tym rynkiem.

0

@HERORICH2 w takim razie ma 506 km do przejścia, jest szansa ze nie dojdzie :)

0

@Rust_Cohle Nie zaczynajmy zdania od „bo”, rowniez dlatego bo dzieci patrzą a potem powielają takie niechlujstwa.

1

@karolup tydzień temu gra nie była taka tragiczna, tragiczny był wynik :)

Ciężko się gra jak przeciwnik ma prawie nieograniczone możliwości faulowania i innych sposobów na spowalnianie gry.

1

@MesQueUnClub_87 dzięki tygrysie

3

@Crystalline Z głębi serca wierzyłem ze mój komentarz byl prosty i czytelny, spróbuje specjalnie dla Ciebie trochę uprościć pierwsza cześć tego komentarza: sytuacje z Gavim i Bellinghamem sa bliźniacze (bliźniacze czyli bardzo podobne). Sędzia widząc przewinienie (innymi słowy niedopuszczalne, zabronione zagranie) w jednej sytuacji uznal rękę a w drugiej nie. Powtarzalność tego typu gwizdania na korzyść realu / niekorzyść Barcy wśród ludzi wnioskujących, zdolnych do analizowania prowadzi do stwierdzenia iż sedziowie pomagają drużynie z madrytu.

Zycze duzo cierpliwości osobom na codzień Ci towarzyszącym.

0

@tbas Rodrygo jest skrzydłowym niż vinicius jest skrzydlowym. Barca niestety nie ma żadnego takiego skrzydłowego jak vini a dodatkowo Xavi podcina Barcy jaja grając tylko z jednym skrzydlowym.

19

@Culers jeżeli to Ciebie nurtuje to juz spieszę z tłumaczeniem: ręka jest gdy piłka dotyka ręki piłkarza fc Barcelony. Ręki nie ma gdy piłka dotyka ręki piłkarza realu madryt.

W 3 meczach tego sezonu sedziowie zdążyli wydymac na ostro Barcelonę z Getafe, uchronić real przed karnym z Bilbao i miec w dupie potencjalna rękę bellinghama przy bramce a niektórzy dalej nie zauważają tego iż sędziowanie w tej lidze od zawsze jest pod real gdyż jest to klub ze stolicy. Tzn nie tylko sędziowanie, bo również anulowanie kar dla realu (czerwona viniciusa, kara dla valverde), przesadne kary dla Barcy - 3 mecze zawieszenia Lewego za nic (w porównaniu do tego co nagminnie odpi…dala vinicius), psucie Barcelonie pozycji negocjacyjnej - szef ligi wypuszcza do mediów informacje których nie ma prawa wypuszczać.

Kiedy wy sie ludzie obudzicie? Wszędzie gdzie możemy - a gowno mozemy bo właściwie tylko tutaj - powinnismy szerzyć prawdę a nie powielać idiotyzmy tutejszych kibiców realu o rzekomym słabym lecz obiektywnym sędziowaniu meczów w la lidze. Pisząc tutaj komentarze masz wplyw (niewielki ale masz). Z tego forum korzystają chociażby dziennikarze sportowi - np. Cwiakala, który jak wiemy jest marnym populista -> zobaczy pewna narracje na forum, jest szansa ze popchnie to dalej.

0

@eckov teoria teoria a praktyka pokazuje ze utalentowani piłkarze nie chcą siedzieć na ławce, nie da się utrzymać na jednej pozycji dwóch kotów (o ile Valle takim jest bo tego jeszcze nie wiemy).

0

@KrwawiaceoczyVEB jeżeli jest kotem to nie będzie chciał być rezerwowym całe życie tak jak nie chciał być rezerwowym Digne czy Cucurella.

1

Komentarz usunięty

1

@patryk355 oooo ja tez z Olsztyna! :)

Dużo zdrowia Patryk

3

@patryk355 mieszkasz w Olsztynie przystojny człowieku?

0

@against_modern_football mecz był wyrównany, równie dobrze mógł być remis gdyby obie drużyny strzelili wszystkie swoje 100% okazje + Dembele nie ma już z nami a w meczu z ku…mi był :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?