Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro co znaczy w tym przypadku opcja wykupu za spoko kasę? 30mln?
0
@Hubertusk otóż to i na dodatek pewnie bez opcji wykupu :D
3
@bartas97 fajnie jakby jutro była sobota
6
@doc w presezonie pokazywał, w nagrodę dostał ławkę w każdym meczu w lidze.
0
@DonMatteo901 @joloskyy
0
@joloskyy czemu?
0
Komentarz usunięty
1
@matirix20 Fati nie wróci już na stałe do Barcy, niezależnie od tego czy odzyska formę czy nie.
0
@MesQueUnClub96 dawanie mu grać 15 min na mecz to właśnie wypychanie.
2
Komentarz usunięty
0
@Antajbandaj 18ta
0
@Sulimo w innym klubie tak, w Barcelonie Ansu > Felix.
Sa piłkarze pasujący do druzyny i nie pasujący. Na przykład Lewy dużo bardziej pasuje stylem gry i umiejętnościami do realu niż Barcy i podobnie Ansu bardziej pasuje do Barcy niż Felix :)
0
@TR3YWAY nie przyjdzie :) nie ma hajsu na rejestracje piłkarzy nawet póki co :)
0
@MesQueUnClub96 Atleti nie jest głupie :) prędzej zostawi Felixa na trybunach na rok niż odda go za darmo - i prawidłowo.
0
@Janas11224 problemem jest trener a nie Fati. Wystawia Pedriego i Gaviego na lp i kłamie ze gramy na dwóch skrzydłowych. Chciał zatrzymać Dembele a jednocześnie ściągnął Ferrana i po chwili Raphinie. Jak on chciał w kadrze pomieścić 3 PS? To jest ułomny trener ktory niszczy Barce kupując Alonso, przedłużając kontrakt z Roberto, kupując dziadka za 50 milionów, kupując za 100 milionów piłkarzy by następnie wystawiac ich na nie swojej pozycji (Raphinia, Ferran na LS) lub mając ich w dupie spawajac ich do ławki (Ferran). Teraz pozbywa się Fatiego i zostajemy bez LS bo Abde nie nadaje się do Barcy - nie umie grać na małej przestrzeni. A zatem na LS będzie grać Gavi (debilny pomysł) lub Ferran (ultra debilny pomysł).
0
@Gaucho toc to Barca wiec napewno nic na swoją korzyść nie ustaliła.
2
@Nhyz bo trzeba było pogonić Abde a zostawić Fatiego i po problemie. Ale dopóki jest tu Xavi to dobrze nie będzie skoro Xavi twierdzi ze Pedri i Gavi to skrzydłowi :)
0
@Domin7777 nie, dla mnie puszczenie Fatiego to mega zły ruch. On się nie nadaje do Anglii.
0
@Mroziu dokładnie, gorzej nie mógł wybrać.
0
@tbas Pique nie był wypożyczony.
1
@Kgorecki2500 myśle to co Ty
1
@michal26 odejść powinien Abde a nie Fati. Roque dobrze ze przyjdzie dopiero w styczniu, teraz grałby albo on albo będący w dobrej formie Ferran - po co psuć jednego lub drugiego?
Po co skrzydłowy skoro Xavi wystawia w podstawowym składzie tylko jednego skrzydłowego.
0
@Nhyz Ansu prosty temat.
1
@Qba2312 jeżeli będzie dostawać 15 minut / mecz to nie odpali
0
@ObiektywnyKibic121 drybler:
https://www.fcbarca.com/111360-abde-czolowym-dryblerem-europy-w-kategorii-do-lat-25.html
Drybler: Yamal
Kreator: Pedri, Gundogan
Ponadto: Ferran, Fati maja w sobie w opór techniki przez co potrafią nadrobić braki w szybkości / dryblingu.
0
Żenada, totalna żenada.
2
@Rust_Cohle jak już to Fati powinien zostać w Hiszpanii, kompletnie nie pasuje do Anglii, jest za wolny, w Hiszpanii gdzie nie ma i tak miejsca żeby się rozpędzić da się ta jego wadę tuszować.
0
@Artysta9 albo Alonso albo Garcia, Xavi nie zgodzi się na wypożyczenie ich obu
0
62h, Fati zostań plz
0
@ObiektywnyKibic121 a to Felix jest jakimś wyjątkiem który sobie wszędzie radzi? W Atletico sobie nie poradził (jeżeli patrzeć na oczekiwania), w Chelsea sobie nie poradził, w Barcelonie nie ma dla niego pozycji a zamiana Fatiego na Felixa to katastrofa, wspomnisz moje słowa. Barca potrzebuje goli, magikow / kreatorów ma wystarczająco.