0

@cules100pro co znaczy w tym przypadku opcja wykupu za spoko kasę? 30mln?

0

@Hubertusk otóż to i na dodatek pewnie bez opcji wykupu :D

3

@bartas97 fajnie jakby jutro była sobota

6

@doc w presezonie pokazywał, w nagrodę dostał ławkę w każdym meczu w lidze.

0

0

@joloskyy czemu?

0

Komentarz usunięty

1

@matirix20 Fati nie wróci już na stałe do Barcy, niezależnie od tego czy odzyska formę czy nie.

0

@MesQueUnClub96 dawanie mu grać 15 min na mecz to właśnie wypychanie.

2

Komentarz usunięty

0

0

@Sulimo w innym klubie tak, w Barcelonie Ansu > Felix.

Sa piłkarze pasujący do druzyny i nie pasujący. Na przykład Lewy dużo bardziej pasuje stylem gry i umiejętnościami do realu niż Barcy i podobnie Ansu bardziej pasuje do Barcy niż Felix :)

0

@TR3YWAY nie przyjdzie :) nie ma hajsu na rejestracje piłkarzy nawet póki co :)

0

@MesQueUnClub96 Atleti nie jest głupie :) prędzej zostawi Felixa na trybunach na rok niż odda go za darmo - i prawidłowo.

0

@Janas11224 problemem jest trener a nie Fati. Wystawia Pedriego i Gaviego na lp i kłamie ze gramy na dwóch skrzydłowych. Chciał zatrzymać Dembele a jednocześnie ściągnął Ferrana i po chwili Raphinie. Jak on chciał w kadrze pomieścić 3 PS? To jest ułomny trener ktory niszczy Barce kupując Alonso, przedłużając kontrakt z Roberto, kupując dziadka za 50 milionów, kupując za 100 milionów piłkarzy by następnie wystawiac ich na nie swojej pozycji (Raphinia, Ferran na LS) lub mając ich w dupie spawajac ich do ławki (Ferran). Teraz pozbywa się Fatiego i zostajemy bez LS bo Abde nie nadaje się do Barcy - nie umie grać na małej przestrzeni. A zatem na LS będzie grać Gavi (debilny pomysł) lub Ferran (ultra debilny pomysł).

0

@Gaucho toc to Barca wiec napewno nic na swoją korzyść nie ustaliła.

2

@Nhyz bo trzeba było pogonić Abde a zostawić Fatiego i po problemie. Ale dopóki jest tu Xavi to dobrze nie będzie skoro Xavi twierdzi ze Pedri i Gavi to skrzydłowi :)

0

@Domin7777 nie, dla mnie puszczenie Fatiego to mega zły ruch. On się nie nadaje do Anglii.

0

@Mroziu dokładnie, gorzej nie mógł wybrać.

0

@tbas Pique nie był wypożyczony.

1

@Kgorecki2500 myśle to co Ty

1

@michal26 odejść powinien Abde a nie Fati. Roque dobrze ze przyjdzie dopiero w styczniu, teraz grałby albo on albo będący w dobrej formie Ferran - po co psuć jednego lub drugiego?

Po co skrzydłowy skoro Xavi wystawia w podstawowym składzie tylko jednego skrzydłowego.

0

@Nhyz Ansu prosty temat.

1

@Qba2312 jeżeli będzie dostawać 15 minut / mecz to nie odpali

0

@ObiektywnyKibic121 drybler:

https://www.fcbarca.com/111360-abde-czolowym-dryblerem-europy-w-kategorii-do-lat-25.html

Drybler: Yamal

Kreator: Pedri, Gundogan

Ponadto: Ferran, Fati maja w sobie w opór techniki przez co potrafią nadrobić braki w szybkości / dryblingu.

0

Żenada, totalna żenada.

2

@Rust_Cohle jak już to Fati powinien zostać w Hiszpanii, kompletnie nie pasuje do Anglii, jest za wolny, w Hiszpanii gdzie nie ma i tak miejsca żeby się rozpędzić da się ta jego wadę tuszować.

0

@Artysta9 albo Alonso albo Garcia, Xavi nie zgodzi się na wypożyczenie ich obu

0

62h, Fati zostań plz

0

@ObiektywnyKibic121 a to Felix jest jakimś wyjątkiem który sobie wszędzie radzi? W Atletico sobie nie poradził (jeżeli patrzeć na oczekiwania), w Chelsea sobie nie poradził, w Barcelonie nie ma dla niego pozycji a zamiana Fatiego na Felixa to katastrofa, wspomnisz moje słowa. Barca potrzebuje goli, magikow / kreatorów ma wystarczająco.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?