Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@DonAndrzejos Raphinia czym zasłużył na podstawę? Bo według mnie zarówno Ferran jak i Yamal zrobili lepsza robotę w dotychczasowych meczach.
0
@Kubsoleon Ferran nie ogarnia LS, podobnie jak Raphinia. W poprzednim sezonie się męczył na LS, w meczu z Vilareal co chwile uciekał z pozycji i poruszał sie za Lewym i między Lewym a Laminem.
0
@Explode przez cała kampanie wyborcza Laporta obiecywał ze Messi zostanie, wiec rozliczam Laporte z jego słów :)
0
@Barcasub 4 miesiące później (12 miesięcy później 200 milionów) dało się znaleźć 50 milionów wiec w czym problem?
Przypominam ze Laporta nie został odmrożony z niebytu z informacja: dzisiaj zostajesz prezydentem + zapewniał kibiców Barcy ze Leo zostanie napewno.
0
@Kubsoleon pls tylko nie Torres na LS.
3
@Jakchcesz @Aneurysm @Kredon z tego co wiem to dzisiaj będą trenować, Cancelo bez treningu nie zagrałby gorzej niż Roberto.
Nie napisałem ze zagrają tylko czego bym sobie życzył, czytajmy ze zrozumieniem; to ze zagra Lewy w podstawie jest oczywiste.
0
@Barcasub dałoby się, Laporta złożył kandydaturę kilka miesięcy wcześniej, kwestia nie działania „last minute” i liczenia na cud.
2
Jak chcielibyście jedenastkę na jutro?
Ja zyczylbym sobie:
Ter Stegen
Cancelo Kounde Christensen Balde
Frenkie Oriol Gundogan
Yamal Ferran Felix
0
@Ptasior taktak, zwłaszcza pozbycie się za darmo najlepszego piłkarza w historii.
I nie piszcie ze „nie dałoby się” skoro pół roku później dało się wydać 50 milionów na Ferrana a lato później kolejne 150+.
0
@Gacu95 najpierw naucz się pisać :)
Życie to nie fifa, Barca nie ma zmienników na połowie pozycji, to jebnie :)
0
@Albatros Busquets był niezniszczalny, to fenomen jeżeli chodzi o odporność na kontuzje :D
0
@Albatros akurat napastników - 9tek ma, problemem są inne pozycje - np. ŚPD.
1
@Rewolucja123 takie chcenie to wiesz :) prawda jest taka że marzył mu się Kimmich / Zubimendi a nie Romeu.
To tak jak Koeman chciał Luka bo była to darmowa opcja ale gdyby zarząd dał mu 50 milionów na napastnika to przecież nie wybrałby De Jonga.
1
@Gacu95 dobry baicik
0
@vangoor z tego co piszą w mediach to Xavi nie chciał odejścia Garcii i Abde :) ŚPD też życzył sobie innego :)
0
@michal26 Torres plackiem? Nie w pierwszej 3-4 do zmiany? Wow :O
W rezerwach kogo mamy utalentowanego?
0
@Borneo zagrał raptem 10 minut :)
0
@RivaldoVitorBorba raczej nie będzie, Pan Michał wierzy ze uda się przejść przez sezon bez kontuzji, ja w to nie wierze. Myśle ze tutaj ani ja go nie przekonam ani on mnie :)
0
@kamilop Kamil Ty widziałeś Ferrana na LS? Ja bym chciał żeby to był piłkarz który zagra i na LS i na PS ale niestety Ferran na LS gra straszna chałę. Sam Torres zle się czuje na tej pozycji i w poprzednim meczu pomimo ze był wystawiony na LS to uciekał z tej pozycji co chwila.
0
@krol211 ale mądrzej byłoby wykorzystywać De Jonga w pomocy a nie miec go jako ratunkowego obrońcę. Ratunkowym obrońca fajnie gdyby został Garcia :)
0
@Lionel_Messi10 jedno źródło mówi tak, drugie inaczej. W każdym razie nie będę dłużej dyskutować z użytkownikiem który nie potrafi dyskutować zachowując podstawy kultury. Bana życzę.
0
@michal26 na bramce mieliśmy 3 zawodników, mamy dwóch.
PO - przecież zaliczyłem ta pozycje jako plus względem poprzedniego sezonu wiec nie wiem co tworzysz :)
Przy dwójce wahadłowych potrzebujemy 3 zdrowych SO - powodzenia.
4-3-3 -> chciałbym ale to Xavi decyduje.
0
@krol211 De Jong to pomocnik. Wystawianie go na obronie to tracenie części jego potencjału. Tak samo Pedri może zagrać na skrzydle ale lepiej zagra w pomocy.
0
@Lionel_Messi10 @michal26 Gerard Romero: Girona byłaby w stanie przejąć tylko ok. 30% wynagrodzenia Erica Garcíi. Z tego względu operacja wydaje się "chłodna".
Nie ja jestem błaznem tylko Gerard Romero, walnąłem się raptem o 10% :)
0
@cules100pro jeżeli Felix będzie grać dobrze to nie sprzedadzą go za 50 milionów. Nie mierz Atletico miara frajerskiego zarządu bo udowodnili już nie raz ze potrafią kupować i sprzedawać.
0
@BARCA1899Messi zapraszam do obejrzenia poprzedniego meczu. Przestanie Pan wtedy liczyć Alonso jako zmiennika.
0
@krol211 tak wariacie a my będziemy grać Alonso na śo, brawo!
Plus robimy za organizacje charytatywna opłacając 80% pensji.
0
@Marcelinho99 jak nikt jak nasz pseudotrener który zainwestował w Raphinie i Lewego ponad 100 milionów.
0
@ranger3120 Here we go było kilka dni temu. Ludzie czemu wy nie czytacie nic :(
0
@kamilop ale co ma Abde do Roque? To dwie inne pozycje. Co z tego ze w styczniu przyjdzie Roque, w jaki sposób miałoby to zmieniać przydatność Abde.