Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 pytanie czego jako kibice chcemy. Bo jeżeli sedziowie zaczną gwizdać karne jak wczoraj na bellinghamie czy tydzień temu na Yamalu to będziemy mieli minimum 1 karnego na mecz.
Rozwiązanie jakim jest rzut karny jest niesprawiedliwe bo często drużyna ma w akcji 20% szans na zdobycie bramki, przyfarca jakimś miękkim faulem / pechowa ręka i z 20% szans robi się 80-90% szans. Według mnie forma rzutu karnego powinna zostać zmieniona bo w obecnej formie (strzelanie z 11 metrów) wypacza ona wyniki spotkań. Zwłaszcza ze niektórzy piłkarze to szujki podkładające sie co chwila (np. Neymar, vini, bellingham, penaldo).
0
@Blantozaur @Deathwing112 @xvcWinterSoldier jakie lvle macie?
1
@MesQueUnClub96 czy mógłbyś przestać być fleja a zacząć być dokładny?
1 kolejka -> zapomniałeś o czerwonej dla suareza.
2 kolejka -> dwa karne a nie jeden, brak kartki przy faulu na Gundoganie, brak czerwonej za faul na Abde.
3 kolejka -> karny na Lemine był „miękki”, wiec to pół błąd bo sędzia mógł dać karnego ale nie musiał.
1
@qbuteq nie No bombel gol bellinghama w 2 kolejce był prawidłowy. Problem polega na tym ze w takiej samej sytuacji Barca nie dostała karnego w 1 kolejce. Problem polega tez na tym ze sedziowie nawet nie sprawdzali ręki bellinghama a powinni :).
W czwartej kolejce wypadałoby nadmienić iż bardziej wrażliwy sędzia dałby karnego dla realu i czerwień dla rudigera, ale tutaj mielibyśmy korzyść i stratę dla realu wiec księgowo mozna to rozliczyć na zero.
Duże litery przy nazwiskach piłkarzy realu tez uznałbym za błąd. Duże litery w przypadku imion i nazwisk stosuje się w celu podkreślenia szacunku, a piłkarze jak bellingham na niego nie zasługują.
0
@Deathwing112 kup se na Allegro przecież to pare złotych :)
Ja pogrywam na bonie
1
@bartas97 nie obejrzałem ani jednej walki, w świecie sportów walki (zarówno freaki jak i „prawdziwy sport”) rzadko kiedy można obejrzec coś interesującego. Kiedyś wstawałem na każda walkę Adamka, teraz wstaje na walki Janka.
0
@bartas97 moim celem jest tylko i wyłącznie wykazanie ze sedziowie krzywdzą Barce. Chyba zgodzisz się ze można się zgodzić z ta teza bazując tylko i wyłącznie na obecnie rozegranych meczach tego sezonu? :)
Zobaczymy oczywiście co będzie dalej, zyczylbym sobie by sedziowie obalili postawiona przeze mnie przed sezonem tezę i gwiazdali po równo na korzyść / niekorzyść dla Barcy jak i realu.
0
@bartas97 przeciez ja nie napisałem ze błąd w meczu Barcy powinien być naprawiony w meczu realu.
Zauważam jedynie ze Barca przy lustrzanym zagraniu straciła real zyskał.
Będę się upierał ze przy obecnie rozegranych czterech kolejkach sedziowie gdwizdza na niekorzyść Barcy i korzysc realu co opisałem w odpowiedzi do blantozaura i z czy chyba każdy się zgodzi :)
0
@bartas97 czekaj czyli jeszcze raz, w którym punkcie w odpowiedzi do blantozaura minąłem się z prawda Twoim zdaniem?
0
@bartas97 a czy był rzut karny dla Barcy? No chyba nie. Wiec kierując się tymi samymi kryteriami gola dla realu również nie powinno być :) wszystko opisane w odpowiedzi do komentarza Blantozaura. Z która częścią tego komentarza się nie zgadzasz?
Oglądam wszystkie mecze zarówno realu jak i Barcy, w przeciwieństwie do Ciebie :)
0
@hayek diablo? Chyba żartujesz. Z Michalczewskim zgoda
0
@Emhyr taki nie, mnóstwo innych tak
0
@bartas97 bombel dobrze wiesz ze gdyby takie faule były gwizdana to Barca miałaby przynajmniej 3 karne w trzech kolejkach.
Brak czerwonej dla rudigera tez nie wspomniałeś.
1
@Blantozaur mówisz masz:
1 kolejka:
Getafe - Barca: brak czerwonej dla Suareza, brak karnego dla Barcy
Athletic Bilbao - Real: brak karnego dla Athletic Bilbao
Strata punktów: 2
______
2 kolejka
Almeria - Real - brak ręki Bellinghama - w analogicznej sytuacji ręka Gaviego odgwizdana w meczu Getafe - Barca
Cadiz - Barca nie odgwizdane 2 karne, brak kartki przy faulu na Gundoganie, brak czerwonej kartki za faul na Abde
_____
3 kolejka
Celta - real - nieuznana bramka dla Celty
Vilareal - Barca - spalony przy bramce na 2-2
———
4 kolejka
Real vs Getafe - brak czerwonej dla rudigera, brak karnego dla realu, ręka rudigera przy bramce + spalony,
1
@mrboom tak, bramka na 1-1 nie powinna być zaliczona z uwagi na spalonego Joselu + rękę Rudigera
@bartas97 @AmigoBlancos @DonCarletto
1
@Xelio od kiedy Joao to nazwisko?bo tak przed edycja uważał emhyr.
0
@krol211 ewentualnie wygryzie Balde :)
0
@Emhyr mylisz imię z nazwiskiem, to smutne.
0
@VegetaPolska co z tego ze nowa akcja, co Ty tworzysz czlowieku
0
@Bartula jeżeli chcesz oglądać po 2-3 karne w każdym meczu to tak -> powinien być karny. Sędziowie z tego co można było przeczytać na tej stronie mieli mieć zabronione gwizdanie miękkich karnych.
0
@Gav1Krul i dlatego nie dali czerwonej dla rudigera?
0
@pomi11 5 karnych od razu
0
@Bartula ale to nie był karny, zbyt delikatny kontakt, zresztą obejrzysz powtórkę to dojdziesz do takiego samego wniosku
0
@Bartula co mecz są takie sytuacje, gdyby mieli sprawiedliwie gwizdać takie karne to Barca już by miała 3 karne -> Yamal z Vilarealem, Lewy 2x z Getafe
0
@bartekvisca mogą kupić 9tke w styczniu :)
0
@Gacu95 a według Ciebie Romeu jest lepszy niż Rodri? Pomysl.
Druga kwestia: Barca ma dobra jedenastkę. Wysypie się Cancelo - jest lipa. Wysypie się Balde - jest lipa. Wysypie się Romeu - jest lipa. Barca jest zbudowana na słowo honoru, pojawia się kontuzje i trzeba będzie grać Roberto, Alonso lub dzieciakami z Barcy B.
0
@LukaszFan o jakim marzeniu Fatiego do gry w Pl piszesz? Fati chciał grać w Barcy i do końca o to walczył.
0
@DonAndrzejos luzik arbuzik przystojny
0
@tbas czaje czaje, zrozumiałe, niestety nie możemy liczyć na to ze Xavi postawi Ferrana na 9tce :/
0
@tbas liczę presezon + mecze w lidze :)
Chyba zgodzisz się ze wystawienie Raphini w podstawie przy jednoczesnym pozostawieniu Ferrana na ławce byłoby niesprawiedliwe ze strony Xaviego?