0

@MesQueUnClub96 pytanie czego jako kibice chcemy. Bo jeżeli sedziowie zaczną gwizdać karne jak wczoraj na bellinghamie czy tydzień temu na Yamalu to będziemy mieli minimum 1 karnego na mecz.


Rozwiązanie jakim jest rzut karny jest niesprawiedliwe bo często drużyna ma w akcji 20% szans na zdobycie bramki, przyfarca jakimś miękkim faulem / pechowa ręka i z 20% szans robi się 80-90% szans. Według mnie forma rzutu karnego powinna zostać zmieniona bo w obecnej formie (strzelanie z 11 metrów) wypacza ona wyniki spotkań. Zwłaszcza ze niektórzy piłkarze to szujki podkładające sie co chwila (np. Neymar, vini, bellingham, penaldo).

0

1

@MesQueUnClub96 czy mógłbyś przestać być fleja a zacząć być dokładny?

1 kolejka -> zapomniałeś o czerwonej dla suareza.

2 kolejka -> dwa karne a nie jeden, brak kartki przy faulu na Gundoganie, brak czerwonej za faul na Abde.

3 kolejka -> karny na Lemine był „miękki”, wiec to pół błąd bo sędzia mógł dać karnego ale nie musiał.

1

@qbuteq nie No bombel gol bellinghama w 2 kolejce był prawidłowy. Problem polega na tym ze w takiej samej sytuacji Barca nie dostała karnego w 1 kolejce. Problem polega tez na tym ze sedziowie nawet nie sprawdzali ręki bellinghama a powinni :).

W czwartej kolejce wypadałoby nadmienić iż bardziej wrażliwy sędzia dałby karnego dla realu i czerwień dla rudigera, ale tutaj mielibyśmy korzyść i stratę dla realu wiec księgowo mozna to rozliczyć na zero.


Duże litery przy nazwiskach piłkarzy realu tez uznałbym za błąd. Duże litery w przypadku imion i nazwisk stosuje się w celu podkreślenia szacunku, a piłkarze jak bellingham na niego nie zasługują.

0

@Deathwing112 kup se na Allegro przecież to pare złotych :)

Ja pogrywam na bonie

1

@bartas97 nie obejrzałem ani jednej walki, w świecie sportów walki (zarówno freaki jak i „prawdziwy sport”) rzadko kiedy można obejrzec coś interesującego. Kiedyś wstawałem na każda walkę Adamka, teraz wstaje na walki Janka.

0

@bartas97 moim celem jest tylko i wyłącznie wykazanie ze sedziowie krzywdzą Barce. Chyba zgodzisz się ze można się zgodzić z ta teza bazując tylko i wyłącznie na obecnie rozegranych meczach tego sezonu? :)

Zobaczymy oczywiście co będzie dalej, zyczylbym sobie by sedziowie obalili postawiona przeze mnie przed sezonem tezę i gwiazdali po równo na korzyść / niekorzyść dla Barcy jak i realu.

0

@bartas97 przeciez ja nie napisałem ze błąd w meczu Barcy powinien być naprawiony w meczu realu.

Zauważam jedynie ze Barca przy lustrzanym zagraniu straciła real zyskał.

Będę się upierał ze przy obecnie rozegranych czterech kolejkach sedziowie gdwizdza na niekorzyść Barcy i korzysc realu co opisałem w odpowiedzi do blantozaura i z czy chyba każdy się zgodzi :)

0

@bartas97 czekaj czyli jeszcze raz, w którym punkcie w odpowiedzi do blantozaura minąłem się z prawda Twoim zdaniem?

0

@bartas97 a czy był rzut karny dla Barcy? No chyba nie. Wiec kierując się tymi samymi kryteriami gola dla realu również nie powinno być :) wszystko opisane w odpowiedzi do komentarza Blantozaura. Z która częścią tego komentarza się nie zgadzasz?

Oglądam wszystkie mecze zarówno realu jak i Barcy, w przeciwieństwie do Ciebie :)

0

@hayek diablo? Chyba żartujesz. Z Michalczewskim zgoda

0

@Emhyr taki nie, mnóstwo innych tak

0

@bartas97 bombel dobrze wiesz ze gdyby takie faule były gwizdana to Barca miałaby przynajmniej 3 karne w trzech kolejkach.

Brak czerwonej dla rudigera tez nie wspomniałeś.

1

@Blantozaur mówisz masz:

1 kolejka:
Getafe - Barca: brak czerwonej dla Suareza, brak karnego dla Barcy
Athletic Bilbao - Real: brak karnego dla Athletic Bilbao

Strata punktów: 2
______
2 kolejka
Almeria - Real - brak ręki Bellinghama - w analogicznej sytuacji ręka Gaviego odgwizdana w meczu Getafe - Barca

Cadiz - Barca nie odgwizdane 2 karne, brak kartki przy faulu na Gundoganie, brak czerwonej kartki za faul na Abde

_____
3 kolejka

Celta - real - nieuznana bramka dla Celty

Vilareal - Barca - spalony przy bramce na 2-2

———
4 kolejka

Real vs Getafe - brak czerwonej dla rudigera, brak karnego dla realu, ręka rudigera przy bramce + spalony,

1

@mrboom tak, bramka na 1-1 nie powinna być zaliczona z uwagi na spalonego Joselu + rękę Rudigera

@bartas97 @AmigoBlancos @DonCarletto

1

@Xelio od kiedy Joao to nazwisko?bo tak przed edycja uważał emhyr.

0

@krol211 ewentualnie wygryzie Balde :)

0

@Emhyr mylisz imię z nazwiskiem, to smutne.

0

@VegetaPolska co z tego ze nowa akcja, co Ty tworzysz czlowieku

0

@Bartula jeżeli chcesz oglądać po 2-3 karne w każdym meczu to tak -> powinien być karny. Sędziowie z tego co można było przeczytać na tej stronie mieli mieć zabronione gwizdanie miękkich karnych.

0

@Gav1Krul i dlatego nie dali czerwonej dla rudigera?

0

@pomi11 5 karnych od razu

0

@Bartula ale to nie był karny, zbyt delikatny kontakt, zresztą obejrzysz powtórkę to dojdziesz do takiego samego wniosku

0

@Bartula co mecz są takie sytuacje, gdyby mieli sprawiedliwie gwizdać takie karne to Barca już by miała 3 karne -> Yamal z Vilarealem, Lewy 2x z Getafe

0

@bartekvisca mogą kupić 9tke w styczniu :)

0

@Gacu95 a według Ciebie Romeu jest lepszy niż Rodri? Pomysl.

Druga kwestia: Barca ma dobra jedenastkę. Wysypie się Cancelo - jest lipa. Wysypie się Balde - jest lipa. Wysypie się Romeu - jest lipa. Barca jest zbudowana na słowo honoru, pojawia się kontuzje i trzeba będzie grać Roberto, Alonso lub dzieciakami z Barcy B.

0

@LukaszFan o jakim marzeniu Fatiego do gry w Pl piszesz? Fati chciał grać w Barcy i do końca o to walczył.

0

@DonAndrzejos luzik arbuzik przystojny

0

@tbas czaje czaje, zrozumiałe, niestety nie możemy liczyć na to ze Xavi postawi Ferrana na 9tce :/

0

@tbas liczę presezon + mecze w lidze :)

Chyba zgodzisz się ze wystawienie Raphini w podstawie przy jednoczesnym pozostawieniu Ferrana na ławce byłoby niesprawiedliwe ze strony Xaviego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?