Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ale w przypadku takich ludzi to nie jest kwestia chęci tylko rozkazów. Chęć może miec żołnierz który zdecydował się obrać taka a nie inna drogę życiowa a nie zwykły człowiek który nie chciał i nie chce walczyć tylko zmusiła go do tego władza kraju w którym żyje :)
Na wojnie powinni walczyć żołnierze a nie zwykli obywatele. Oni pobierają profity związane z podjęciem służby wojskowej i tez tylko oni powinni ponosić związane z tym możliwe konsekwencje. Opis ich a nie mojego stanowiska pracy zawiera treningi wojskowe, przeszkolenie, wczesna emeryturkę itp itd.
1
@Kgorecki2500 masz wpływ na to czy byś podjął broń czy nie :)
0
@FcPortoFan1999 spójrz ile ludzi rosyjscy politycy siła zaprzęgli do walki z Ukraina. Chciałbyś iść zabijać takich niczemu winnych ludzi którzy znaleźliby się w Polsce tylko i wyłącznie z winy złych ludzi - polityków? :)
Ja osobiście nie mam zamiaru nikogo i w żadnych okolicznościach zabijać, moje sumienie nie zniosłoby tego. W przypadku wojny zrobiłbym wszystko by uciec jak najszybciej i jak najdalej.
0
@Kluivert_P czemu ubity Izzy to piękny widok? Według mnie Izzy to spoko ziomek, jeden z niewielu potrafiących przegrać z klasa :)
0
A zatem nie jest z niego taki zły piłkarz :)
0
@Artysta9 w dalszym ciągu realnie nie można ocenić niczego gdyż na ilość strzelonych bramek przez pilkarza wpływa to w jakiej druzynie gra. Inna wartość ma 10 goli strzelonych przez takiego Aspasa a inna 10 goli strzelonych przez Lewego.
0
@Antajbandaj naprawdę zazdroszcze
0
@Artysta9 nie zgodzę się, dużo łatwiej strzelić bramkę grając w drużynie mistrza Hiszpanii która strzela średnio w lidze powiedzmy 70 goli niż w drużynie słabej która strzela na sezon plus minus 35 goli :)
0
@Artysta9 tez nie do końca bo czym innym jest strzelenie 10 bramek w x minut grając w getafe a czym innym strzelenie 10 bramek w x minut grając w Barcelonie :)
4
@MarcepanowyKsiaze pełno szmat na tym świecie :/
10
@Firestone by dalej mógł siedzieć na ławce i podziwiać wyczyny Lewego :)
1
@Encore penaldo to jest magister noob
8
Barca nie ma siana, real ma viniciusa na LS.
4
@Nazio_87 chyba masz krótka pamięć, przed kontuzja Fati ładował bramke za bramka.
0
@mekston trochę tak było na mundialu z Hiszpania :)
1
@Gaz nie jest wina Haalanda ze gra w słabej reprezentacji :)
Messi również nie zdobyłby MS z Norwegia :)
1
@MesQueUnClub96 i co z tego ze będzie powoływany? Jeżeli trenerzy uznają ze ma odpowiedni poziom to niech gra :)
8
@MesQueUnClub96 przecież on pewnie zagra jutro pare minut, powołali go tylko po to żeby uprzedzić zapędy Maroka :)
8
@zTx pytanie po co wchodzić na notatnik będąc kibicem Barcy :)
5
@Bobo25 pewnie mordeczko:
1 kolejka:
Getafe - Barca: brak czerwonej dla Suareza, brak karnego dla Barcy
Athletic Bilbao - Real: brak karnego dla Athletic Bilbao
Strata punktów: 2
______
2 kolejka
Almeria - Real - brak ręki Bellinghama podczas gdy w analogicznej sytuacji ręka Gaviego odgwizdana w meczu Getafe - Barca
Cadiz - Barca nie odgwizdane 2 karne, brak kartki przy faulu na Gundoganie, brak czerwonej kartki za faul na Abde
_____
3 kolejka
Celta - real - nieuznana bramka dla Celty
Vilareal - Barca - spalony przy bramce na 2-2
———
4 kolejka
Real vs Getafe - przy wrażliwym sędzim: brak czerwonej dla rudigera, brak karnego dla realu. Dodatkowo ręka rudigera przy bramce + spalony. Ręka bramkarza getafe poza polem karnym.
Barca vs Ossasuna - brak zoltej / czerwonej za faul na Gavim.
Zapraszam do oglądania laligi :)
0
@MateuszGotowka99 No ale nie takie było moje pytanie Panie kolego :)
3
@MateuszGotowka99 No ale jeżeli jest faul nieintencjonalny to chyba nie, prawda?
1
@PatrychoO przecież Gavi tak nie robi :)
Poza tym bellingham to cipeczka wywracająca się od podmuchu wiatru a nie fighter :)
0
Fajny ten Michał Faja
0
@QuaReL technika nie jedno ma imię, drewno nie strzeliłoby takiego rodzaju bramki jak 5ta bramka z Wolfsburgiem :)
0
@QuaReL Deyna i Lubanski mieli zespół topowy wiec co Ty porównujesz. Wymieniłbys Lewego na Messiego i tez by ME ani MS nie zdobył.
1
@DonCarletto gdyż nie znam na tej stronie innych aktywnych użytkowników będących kibicami realu poza wasza trójka (No teraz doszedł czwarty - @Benz ), wiec jak poruszane sa tematy realu lub sędziowania to zapraszam was do dyskusji :)
0
@Donnie_Darko nie skreśla z całej krytyki ale napastnik jest od strzelania bramek, Lewy w zajebiscie trudnym momencie meczu (1-1, 80+ minuta) wywalczył karnego którego następnie zamienił na bramkę. To duuuuza rzecz.
1
@bartas97 nie no czytam Twoje wpisy i myśle ze jesteś rozsadny chłopak z zapewne chłodniejsza głowa niż ja. Myśle ze na koniec sezonu tez dojdziesz do wniosku ze sedziowie pomagali realowi i przecież nie jest to Twoja ani generalnie kibiców realu wina ze sytuacja w Hiszpanii jest taka a nie inna :). Według mnie cała społeczność kibiców powinna takie sędziowanie piętnować, podobnie jak piętnować powinno się symulki piłkarzy bo obrzydzają one mecze.
0
@bartas97 jak nie akceptuje argumentów mordo skoro sam miałeś takie same (!) zdanie na temat tamtej sytuacji co ja (chodzi o moje i Twoje zdanie, a nie to co mówią przepisy, co do których i tak sedziowie sie nie stosują).
Słabi sedziowie powinni raz pomagać jednym raz drugim, czyz nie? A zatem czekam na przykład meczu gdy sędziowie przepchnęli Barce w tym sezonie. @Benz dalej czekam.