1

@Kgorecki2500 ale w przypadku takich ludzi to nie jest kwestia chęci tylko rozkazów. Chęć może miec żołnierz który zdecydował się obrać taka a nie inna drogę życiowa a nie zwykły człowiek który nie chciał i nie chce walczyć tylko zmusiła go do tego władza kraju w którym żyje :)


Na wojnie powinni walczyć żołnierze a nie zwykli obywatele. Oni pobierają profity związane z podjęciem służby wojskowej i tez tylko oni powinni ponosić związane z tym możliwe konsekwencje. Opis ich a nie mojego stanowiska pracy zawiera treningi wojskowe, przeszkolenie, wczesna emeryturkę itp itd.

1

@Kgorecki2500 masz wpływ na to czy byś podjął broń czy nie :)

0

@FcPortoFan1999 spójrz ile ludzi rosyjscy politycy siła zaprzęgli do walki z Ukraina. Chciałbyś iść zabijać takich niczemu winnych ludzi którzy znaleźliby się w Polsce tylko i wyłącznie z winy złych ludzi - polityków? :)

Ja osobiście nie mam zamiaru nikogo i w żadnych okolicznościach zabijać, moje sumienie nie zniosłoby tego. W przypadku wojny zrobiłbym wszystko by uciec jak najszybciej i jak najdalej.

0

@Kluivert_P czemu ubity Izzy to piękny widok? Według mnie Izzy to spoko ziomek, jeden z niewielu potrafiących przegrać z klasa :)

0

A zatem nie jest z niego taki zły piłkarz :)

0

@Artysta9 w dalszym ciągu realnie nie można ocenić niczego gdyż na ilość strzelonych bramek przez pilkarza wpływa to w jakiej druzynie gra. Inna wartość ma 10 goli strzelonych przez takiego Aspasa a inna 10 goli strzelonych przez Lewego.

0

@Antajbandaj naprawdę zazdroszcze

0

@Artysta9 nie zgodzę się, dużo łatwiej strzelić bramkę grając w drużynie mistrza Hiszpanii która strzela średnio w lidze powiedzmy 70 goli niż w drużynie słabej która strzela na sezon plus minus 35 goli :)

0

@Artysta9 tez nie do końca bo czym innym jest strzelenie 10 bramek w x minut grając w getafe a czym innym strzelenie 10 bramek w x minut grając w Barcelonie :)

4

@MarcepanowyKsiaze pełno szmat na tym świecie :/

10

@Firestone by dalej mógł siedzieć na ławce i podziwiać wyczyny Lewego :)

1

@Encore penaldo to jest magister noob

8

Barca nie ma siana, real ma viniciusa na LS.

4

@Nazio_87 chyba masz krótka pamięć, przed kontuzja Fati ładował bramke za bramka.

0

@mekston trochę tak było na mundialu z Hiszpania :)

1

@Gaz nie jest wina Haalanda ze gra w słabej reprezentacji :)

Messi również nie zdobyłby MS z Norwegia :)

1

@MesQueUnClub96 i co z tego ze będzie powoływany? Jeżeli trenerzy uznają ze ma odpowiedni poziom to niech gra :)

8

@MesQueUnClub96 przecież on pewnie zagra jutro pare minut, powołali go tylko po to żeby uprzedzić zapędy Maroka :)

8

@zTx pytanie po co wchodzić na notatnik będąc kibicem Barcy :)

5

@Bobo25 pewnie mordeczko:

1 kolejka:
Getafe - Barca: brak czerwonej dla Suareza, brak karnego dla Barcy
Athletic Bilbao - Real: brak karnego dla Athletic Bilbao

Strata punktów: 2
______
2 kolejka
Almeria - Real - brak ręki Bellinghama podczas gdy w analogicznej sytuacji ręka Gaviego odgwizdana w meczu Getafe - Barca

Cadiz - Barca nie odgwizdane 2 karne, brak kartki przy faulu na Gundoganie, brak czerwonej kartki za faul na Abde

_____
3 kolejka

Celta - real - nieuznana bramka dla Celty

Vilareal - Barca - spalony przy bramce na 2-2

———
4 kolejka

Real vs Getafe - przy wrażliwym sędzim: brak czerwonej dla rudigera, brak karnego dla realu. Dodatkowo ręka rudigera przy bramce + spalony. Ręka bramkarza getafe poza polem karnym.

Barca vs Ossasuna - brak zoltej / czerwonej za faul na Gavim.


Zapraszam do oglądania laligi :)

0

@MateuszGotowka99 No ale nie takie było moje pytanie Panie kolego :)

3

@MateuszGotowka99 No ale jeżeli jest faul nieintencjonalny to chyba nie, prawda?

1

@PatrychoO przecież Gavi tak nie robi :)

Poza tym bellingham to cipeczka wywracająca się od podmuchu wiatru a nie fighter :)

0

Fajny ten Michał Faja


0

@QuaReL technika nie jedno ma imię, drewno nie strzeliłoby takiego rodzaju bramki jak 5ta bramka z Wolfsburgiem :)

0

@QuaReL Deyna i Lubanski mieli zespół topowy wiec co Ty porównujesz. Wymieniłbys Lewego na Messiego i tez by ME ani MS nie zdobył.

1

@DonCarletto gdyż nie znam na tej stronie innych aktywnych użytkowników będących kibicami realu poza wasza trójka (No teraz doszedł czwarty - @Benz ), wiec jak poruszane sa tematy realu lub sędziowania to zapraszam was do dyskusji :)


0

@Donnie_Darko nie skreśla z całej krytyki ale napastnik jest od strzelania bramek, Lewy w zajebiscie trudnym momencie meczu (1-1, 80+ minuta) wywalczył karnego którego następnie zamienił na bramkę. To duuuuza rzecz.

1

@bartas97 nie no czytam Twoje wpisy i myśle ze jesteś rozsadny chłopak z zapewne chłodniejsza głowa niż ja. Myśle ze na koniec sezonu tez dojdziesz do wniosku ze sedziowie pomagali realowi i przecież nie jest to Twoja ani generalnie kibiców realu wina ze sytuacja w Hiszpanii jest taka a nie inna :). Według mnie cała społeczność kibiców powinna takie sędziowanie piętnować, podobnie jak piętnować powinno się symulki piłkarzy bo obrzydzają one mecze.

0

@bartas97 jak nie akceptuje argumentów mordo skoro sam miałeś takie same (!) zdanie na temat tamtej sytuacji co ja (chodzi o moje i Twoje zdanie, a nie to co mówią przepisy, co do których i tak sedziowie sie nie stosują).


Słabi sedziowie powinni raz pomagać jednym raz drugim, czyz nie? A zatem czekam na przykład meczu gdy sędziowie przepchnęli Barce w tym sezonie. @Benz dalej czekam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?