0

@bartas97 według Ciebie 0?

2

@DLFCB gdyby nie var dostałby żółta kartkę

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Komentarz usunięty

0

@_barti niestety nie

0

@Borneo jaka sprawę siostry premiera?

0

@LaLigaPD tylko z pisaniem po polsku jakos Polacy maja większy problem.

0

@kuz a co on takiego powiedział strasznego?

0

Przystojni czy vitor Roque jest w eafc?

1

@abram3k szkoda tych jego straconych lat w gownianym Atletico

0

@matirix20 naprawdę? :o

0

@Saviola88 nie ma sytuacji by wyłożyć się na ziemie jak prostytutka

0

@Tasde dużo mądrzej w defensywie grają :)

0

@Medium pewien madryl tutaj na la rambli mi tłumaczył ze jak gość leży i dotknie ręka to nie ma karnego :)

1

@FcPortoFan1999 sedzia pomoże, w sumie przez cały mecz pomaga jak może :)

0

@Emhyr mocno przyczynił się do straty dwóch punktów w pierwszej kolejce

0

@BARCA1899Messi gramy 2 mecze w tygodniu, dla każdego starczy minut :) Cancelo tez będzie potrzebował odpoczywać.

0

Fermin tez ostry kot

0

@Xxxbarca4ever nie tylko minuty maja znaczenie, Lewy wykonuje mniej sprintów niż skrzydłowi

0

@Xxxbarca4ever felixowi tez należy się odpoczynek :)

2

@Medium może być tez tak ze bvb z każdym przegra :)

0

I tylko Ferrana brak

0

@Artysta9 wymiana Roberto za Cancelo, tak to widze

1

@Adran360 Boruc by to obronil

0

@VeB 1899 ja mam na kuponie ze city wygra min 3 bramkami :D

0

@Compadre nie prawda :)

0

@kuz nie, niby czemu? Atletico nie po to dało 100+ baniek za Felixa by teraz go oddać za pół darmo :)

0

@Kobe_Bryant stracić nie stracilismy :)

0

@Compadre Bernardo byłby super gdyby nie przedłużył kontraktu :/

0

Co te Newcastle takie gowniane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?