0

@Ptasior ten problem był jeszcze przed czasami Tebasowymi. Barca po prostu ma wielu wychowanków i ze względu na wdzięczność i szacunek do nich pozwala im odejść za darmo, jak to miało miejsce między innymi w przypadku Xaviego czy Iniesty.

1

@Transu96 tylko ze real za ronaldo i casemiro zgarnął 170 milionów a Barca oddaje piłkarzy po trzydziestce za darmo.

0

@Pawlak1992 tego nie wiem, obstawiam ze skoro to gala france football to na ich stronie powinny być wszelkie detale

0

@LeoMessi1994 rodzina soprano

The office

1

20

Oto chodzi, prosty prawdziwy przekaz a nie bajdurzenie.

1

Komentarz usunięty

1

@gumaz chciałbym nie umrzeć

0

@Rewolucja123 nie ostatni :)

1

@Szmulek Fermin nie jest agresywny. Xavi musi zdjąć Gaviego gdy ten zarobi żółta, nie ma co ryzykować.

0

@Trojanek23 wyszło na Twoje co bardzo w tym przypadku mnie cieszy :)

0

@PatrykBarca vini nie jest środkowym napastnikiem, jest LS i tam trzeba zacząć go blokować by nie był wstanie zejść do środka

0

@Veysel to Ty użyj mózgu :) za 30 letniego Casemiro real wziął 70+ milionów, za 33 letniego Ronaldo wziął 100 milionów, podczas gdy Barca oddaje swoich piłkarzy za darmo.

0

@Veysel nie, nie warto byłoby. Kupować należy młodych, sprzedawać starych, tak jak to robi real.

0

@QQL5 rekin, gavi

7

@Kgorecki2500 co on spiderman czy jakiś robocop? Według mnie ośmieszają się nasze służby.

0

@Veysel przecież nic nie stoi na przeszkodzie by w kadrze miec zarówno jednego jak i drugiego…

0

@Emhyr Romeu, Gundo, Gavi maja pewnie takie same szanse jak Fermin a dodatkowo istnieje szansa ze Cancelo zagra w pomocy / ataku.

0

@Barca2022 Barca dzisiaj raczej najbardziej obawia się sędziego

0

@Trojanek23 niekoniecznie, Fermin nie broni tak dobrze a Xavi pewnie będzie chciał przede wszystkim tego meczu nie przegrac

0

@gumaz tylko nie Romeu plz

1

@DonCarletto No tak, odpowiedz na poziomie kibica realu wierzącego w równe sędziowanie :)

1

@PatrykBarca vini vs Cancelo zakończy się tragedia dla Barcy.

0

@vangoor na ławce się chyba nie skontuzjuja? :D

0

@Gaz @bartas97 @DonCarletto @Benz @AmigoBlancos czy za łokieć na Messim marcelo należała sie czerwona kartka?

0

Komentarz usunięty

0

@bart_azz 100% racji. Real nie umie konstruować akcji, oni potrafią w kontry dlatego trzeba wyjść defensywnie i pyknac ich 1-0 :)

0

No i nie ma Frenkiego :(

0

@LM10GOAT lol a De jong?

0

@gumaz to zależy od składu ale ja dzisiaj typuje Cancelo jako negatywnego bohatera spotkania zaś wśród piłkarzy realu bellinghama jako tego który najbardziej będzie nas denerwować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?