Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ptasior ten problem był jeszcze przed czasami Tebasowymi. Barca po prostu ma wielu wychowanków i ze względu na wdzięczność i szacunek do nich pozwala im odejść za darmo, jak to miało miejsce między innymi w przypadku Xaviego czy Iniesty.
1
@Transu96 tylko ze real za ronaldo i casemiro zgarnął 170 milionów a Barca oddaje piłkarzy po trzydziestce za darmo.
0
@Pawlak1992 tego nie wiem, obstawiam ze skoro to gala france football to na ich stronie powinny być wszelkie detale
0
@LeoMessi1994 rodzina soprano
The office
1
@Pawlak1992 tak
20
Oto chodzi, prosty prawdziwy przekaz a nie bajdurzenie.
1
Komentarz usunięty
1
@gumaz chciałbym nie umrzeć
0
@Rewolucja123 nie ostatni :)
1
@Szmulek Fermin nie jest agresywny. Xavi musi zdjąć Gaviego gdy ten zarobi żółta, nie ma co ryzykować.
0
@Trojanek23 wyszło na Twoje co bardzo w tym przypadku mnie cieszy :)
0
@PatrykBarca vini nie jest środkowym napastnikiem, jest LS i tam trzeba zacząć go blokować by nie był wstanie zejść do środka
0
@Veysel to Ty użyj mózgu :) za 30 letniego Casemiro real wziął 70+ milionów, za 33 letniego Ronaldo wziął 100 milionów, podczas gdy Barca oddaje swoich piłkarzy za darmo.
0
@Veysel nie, nie warto byłoby. Kupować należy młodych, sprzedawać starych, tak jak to robi real.
0
@QQL5 rekin, gavi
7
@Kgorecki2500 co on spiderman czy jakiś robocop? Według mnie ośmieszają się nasze służby.
0
@Veysel przecież nic nie stoi na przeszkodzie by w kadrze miec zarówno jednego jak i drugiego…
0
@Emhyr Romeu, Gundo, Gavi maja pewnie takie same szanse jak Fermin a dodatkowo istnieje szansa ze Cancelo zagra w pomocy / ataku.
0
@Barca2022 Barca dzisiaj raczej najbardziej obawia się sędziego
0
@Trojanek23 niekoniecznie, Fermin nie broni tak dobrze a Xavi pewnie będzie chciał przede wszystkim tego meczu nie przegrac
0
@gumaz tylko nie Romeu plz
1
@DonCarletto No tak, odpowiedz na poziomie kibica realu wierzącego w równe sędziowanie :)
1
@PatrykBarca vini vs Cancelo zakończy się tragedia dla Barcy.
0
@vangoor na ławce się chyba nie skontuzjuja? :D
0
@Gaz @bartas97 @DonCarletto @Benz @AmigoBlancos czy za łokieć na Messim marcelo należała sie czerwona kartka?
0
Komentarz usunięty
0
@bart_azz 100% racji. Real nie umie konstruować akcji, oni potrafią w kontry dlatego trzeba wyjść defensywnie i pyknac ich 1-0 :)
0
No i nie ma Frenkiego :(
0
@LM10GOAT lol a De jong?
0
@gumaz to zależy od składu ale ja dzisiaj typuje Cancelo jako negatywnego bohatera spotkania zaś wśród piłkarzy realu bellinghama jako tego który najbardziej będzie nas denerwować.