Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Kozel Czarny to mój ulubiony napój alkoholowy (z tych przystępnych cenowo)
0
@Wojcio zapytaj co sądzą o obecnej formie wiadomości :)
0
@Safrani pić, ale tylko dobry alkohol, możesz mi to obiecać?
0
@Emhyr przecież to pomocnik, nie musi koniecznie strzelać goli :)
0
@MesQueUnClub96 te brazole akurat bardzo dobrze wychodzą Madrytowi
2
@Rl9k1nG nie, gdyż jadąc szybko nie koniecznie musisz mieć zamiar kogoś zabić (osobiście jeżdżę wolno bo tak lubię)
0
@4drian0 od czego jest var?
1
@tristan87 myślę że czuję szok
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Firestone oglądałeś mecze Barcy za Koemana? Nico nie odstawał znacząco od Gaviego, po prostu wychowankowie Barcy zazwyczaj kiepsko sobie radzą poza domem.
0
@Rl9k1nG bardzo kiepsko, Tusk nagrał dużo przyjemniejsze w odbiorze video. Doradziłbym pisowi by wybrał kogoś bardziej reprezentatywnego do kontaktu z ludem.
0
@Arn3th no weź powiedz, ciekawy jestem :)
0
@Pawel13sz nie, Nico nie nadaje się do Barcy.
3
@lntrowertyk Ty rozumiesz podstawy ekonomii czy nie bardzo? Co daje tarcza inaflacyjna? Daje zwiększenie długu publicznego i w konsekwencji przeniesienie problemu na dalszą przyszłość zamiast rozwiązanie go.
1
@rasta212 przy czym Wolfsburg to nie jest mocniejszy / dużo mocniejszy klub niż jego obecny. Miałem na myśli klub na poziomie np Tottenhamu.
0
@olciak22 no tak zajebiscie trenerzy znają swoich piłkarzy że później stawiają ich nie na swoich pozycjach (Cou, Griezmann, Raphinia na LS).
0
@kulek22 to swoją drogą :/
1
@takisobiektos szkoda że nie kupił go jakiś mocniejszy klub.
1
@tomek8756 ja uważam że kobiety do sportu (w tym dziennikarstwa sportowego) się generalnie średnio nadają
1
Pokrzepcie mnie na duchu. Boję się że Xavi spowoduje że przyjście Roque zastopuje rozwój Marca Guiu.
0
@Firestone bo Rapha stylistycznie bardzo się nadają do PL i w takim MU mógłby osiągnąć spory sukces :)
0
@Arn3th jaki zatem byłby Twój typ?
0
@goldmetaxa oddawanie zasłużonych piłkarzy za darmo też nie pomagało i nie pomaga, w tej kwestii Barca powinna brać przykład z madrytu, piłkarz to pracownik i powinien przynosić zyski.
0
@Traba727 tak? Kogo pominąłem?
1
@Pedri16Future spokojnie, po meczu anulują kartkę :)
0
@VegetaPolska ślepy człowieku nie widzisz że każdy jeden w realu poza Modriciem i Krossem jest łajzą tego samego rodzaju co nacho?
0
@Emhyr wedlug mnie de zerbi juz i tak wyciska maksa z tej drużyny, ciężko w PL walczyć z klubami-państwami
0
@AlwaysBlaugrana ta drużyna ma problem samolubstwa. Raphinia uderza z nie przygotowanych pozycji, Cancelo wali na siłę w bramkarza z kilku metrów zamiast odegrać Lewemu, Lewy też gra pod siebie a nie pod drużynę i tak dalej i tak dalej.
14
@Kuba_1 jak 90% piłkarzy realu.
0
@SonBarcaGokuComeBack z nim w składzie nie odpadaliśmy z grupy ligi mistrzów :)