0

@AlwaysBlaugrana ja bym postawił znak równości między Ronaldem i Pedrim zwłaszcza że obydwoje lubią wypadać bardzo często :)

Fati zaś jest napastnikiem a stety niestety na tej pozycji zarobki są najwyższe :)

0

@FcPortoFan1999 współczuje max

0

@Czarny_ck dokładnie, a dodatkowo Martinez ma Araujo często łapie kontuzje

0

@FcPortoFan1999 rozumiem, ja na szczęście pracuję zawsze od 9 do 18, mam nadzieję że nigdy nie będę musiał pracować na nocki, to nie na moje zdrowie.

0

@Sulimo czemu zmiennik? Jeżeli Cancelo przejmie LO to chyba lepszej opcji niż Araujo na PO nie będziemy mieli :)

1

@NeKenI północ - pierwsza

1

@FcPortoFan1999 co robisz w robocie?

3

@arasz1819 raczej szkoda że przyszedł kosztem Mbappe :)

4

@Sulimo no zmienia to bardzo dużo, sędzia ma za zadanie prawidłowo oceniać wydarzenia boiskowe a nie dawać dupy i intencjonalnie bądź nie krzywdzic daną drużynę :)

0

@Johnnie_Walker no Martinez coraz częściej łapie kontuzje więc chyba nie będzie to długo grający piłkarz. Ja bym Kounde zostawi gdyż Ronald bardzo często łapie kontuzje a Christensen ma podejrzana psyche.

0

@Johnnie_Walker Kounde nie bardzo chce grać na PO, zaś Martinez ma swoje lata i może złapać słabszą formę lub dłuższą kontuzję, Ronald Araujo też często wypada. Ja wolałbym mieć więcej obrońców w kadrze niż mniej i później łatać kadrę 17 latkami, no ale zobaczymy jak to będzie :)

1

@David_Martin sezon jest długi, ja jestem zwolennikiem szerokich kadr. Po sezonie odejdzie Alonso i być może Roberto więc darmowe wzmocnienie się przyda.

1

@Johnnie_Walker na lewej też jest opcja kota który jest na wypożyczeniu, nie pamiętam nazwiska :)

2

@Cotutajsiedzieje hmm mam dziurawą pamięć więc nic mi nie zapadło ale podobały mi się parady Boruca zarówno w reprezentacji jak i w Celticu. Szkoda że w prime nie trafił do topowego klubu bo moim zdaniem miał umiejętności na tamtejsze top 10 bramkarzy.

13

@qbuteq ma więcej sędziowie nie pozwolili

2

@Kapitan hawk sędziowie nie gwiżdżą przeciwko realowi :)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 który piłkarz realu poza modriciem i krossem nie zachowuje się jak pajac? To jest taki klub, taka etyka „pracy”, oni mają wygrywać a nie być przykładem dla dzieci :)

0

@ludnek Raphinia i Ferran to nie były takie złe transfery, to młodzi piłkarze którzy jako tako trzymają wartość transferową i będzie można ewentualnie ich sprzedać + jest szansa że się rozwiną. Kupowanie 34 latka z rocznym kontraktem to totalny idiotyzm. Laporta wypożyczył Cancelo i Felixa co jak widzimy było świetna decyzja. Zgarnięcie za darmo Gundogana, Christensena, Kessiego to też świetne ruchy.

Jednakże sprzedanie Griezmanna za 20 milionów to debilizm, wolałbym mieć w składzie Francuza niż Lewego :)

0

@MesQueUnClub_87 pięknyyyy, Twój?

0

@arasz1819 madryt na kuponie ale z drugiej strony kupon i tak nie wejdzie niezależnie od tego czy madryt wygra czy nope

0

@joloskyy ja pracuję w banku w trójmieście ale jaki dokładnie pakiet mam to Ci dokładnie nie powiem. Mam np. Dentystę. Nic jeszcze nigdy dopłacać nie musiałem a korzystam bardzo często bo jestem hipochondrykiem :)

0

@joloskyy ja nie płaciłem za te badania :) miałem też między innymi kolonoskopię i zabieg usuwania guzka krwawniczego.

0

@joloskyy korzystam z luxmeda, mam z pracy pakiet jakiś dobry i bardzo sobie chwalę :)

1

@Kumaty ja nie ogarniam, jak to kupić? Bo widzę tylko link do lotów a nie pełnej oferty z hotelem

0

Remis z Porto i wygrana z Belgami wystarczy by zdobyć pierwsze miejsce w grupie? W lm liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie pojedynki?

1

@Emhyr zmienia w projekcie Xaviego tyle ze tych dwóch punktów może w maju zabraknąć do mistrzostwa :)

0

@Firestone przecież nikt za Lewego nie da nawę 1mln euro, zwłaszcza wiedząc ze Barca chce się go pozbyć :)

0

@barcelonaLM tak trzeba żyć :D

0

@Emhyr o kurczę, tego się nie spodziewałem, myślałem ze raczej ktorys starszy piłkarz założy opaskę.

Tfu na przerwy reprezentacyjne po których mecz przerwy musza zaliczyć Raphinha i Araujo…

0

@emjot niestety pod katem moich preferencji reprezentacyjnych + pod katem reprezentantów Barcy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?