Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlwaysBlaugrana ja bym postawił znak równości między Ronaldem i Pedrim zwłaszcza że obydwoje lubią wypadać bardzo często :)
Fati zaś jest napastnikiem a stety niestety na tej pozycji zarobki są najwyższe :)
0
@FcPortoFan1999 współczuje max
0
@Czarny_ck dokładnie, a dodatkowo Martinez ma Araujo często łapie kontuzje
0
@FcPortoFan1999 rozumiem, ja na szczęście pracuję zawsze od 9 do 18, mam nadzieję że nigdy nie będę musiał pracować na nocki, to nie na moje zdrowie.
0
@Sulimo czemu zmiennik? Jeżeli Cancelo przejmie LO to chyba lepszej opcji niż Araujo na PO nie będziemy mieli :)
1
@NeKenI północ - pierwsza
1
@FcPortoFan1999 co robisz w robocie?
3
@arasz1819 raczej szkoda że przyszedł kosztem Mbappe :)
4
@Sulimo no zmienia to bardzo dużo, sędzia ma za zadanie prawidłowo oceniać wydarzenia boiskowe a nie dawać dupy i intencjonalnie bądź nie krzywdzic daną drużynę :)
0
@Johnnie_Walker no Martinez coraz częściej łapie kontuzje więc chyba nie będzie to długo grający piłkarz. Ja bym Kounde zostawi gdyż Ronald bardzo często łapie kontuzje a Christensen ma podejrzana psyche.
0
@Johnnie_Walker Kounde nie bardzo chce grać na PO, zaś Martinez ma swoje lata i może złapać słabszą formę lub dłuższą kontuzję, Ronald Araujo też często wypada. Ja wolałbym mieć więcej obrońców w kadrze niż mniej i później łatać kadrę 17 latkami, no ale zobaczymy jak to będzie :)
1
@David_Martin sezon jest długi, ja jestem zwolennikiem szerokich kadr. Po sezonie odejdzie Alonso i być może Roberto więc darmowe wzmocnienie się przyda.
1
@Johnnie_Walker na lewej też jest opcja kota który jest na wypożyczeniu, nie pamiętam nazwiska :)
2
@Cotutajsiedzieje hmm mam dziurawą pamięć więc nic mi nie zapadło ale podobały mi się parady Boruca zarówno w reprezentacji jak i w Celticu. Szkoda że w prime nie trafił do topowego klubu bo moim zdaniem miał umiejętności na tamtejsze top 10 bramkarzy.
13
@qbuteq ma więcej sędziowie nie pozwolili
2
@Kapitan hawk sędziowie nie gwiżdżą przeciwko realowi :)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 który piłkarz realu poza modriciem i krossem nie zachowuje się jak pajac? To jest taki klub, taka etyka „pracy”, oni mają wygrywać a nie być przykładem dla dzieci :)
0
@ludnek Raphinia i Ferran to nie były takie złe transfery, to młodzi piłkarze którzy jako tako trzymają wartość transferową i będzie można ewentualnie ich sprzedać + jest szansa że się rozwiną. Kupowanie 34 latka z rocznym kontraktem to totalny idiotyzm. Laporta wypożyczył Cancelo i Felixa co jak widzimy było świetna decyzja. Zgarnięcie za darmo Gundogana, Christensena, Kessiego to też świetne ruchy.
Jednakże sprzedanie Griezmanna za 20 milionów to debilizm, wolałbym mieć w składzie Francuza niż Lewego :)
0
@MesQueUnClub_87 pięknyyyy, Twój?
0
@arasz1819 madryt na kuponie ale z drugiej strony kupon i tak nie wejdzie niezależnie od tego czy madryt wygra czy nope
0
@joloskyy ja pracuję w banku w trójmieście ale jaki dokładnie pakiet mam to Ci dokładnie nie powiem. Mam np. Dentystę. Nic jeszcze nigdy dopłacać nie musiałem a korzystam bardzo często bo jestem hipochondrykiem :)
0
@joloskyy ja nie płaciłem za te badania :) miałem też między innymi kolonoskopię i zabieg usuwania guzka krwawniczego.
0
@joloskyy korzystam z luxmeda, mam z pracy pakiet jakiś dobry i bardzo sobie chwalę :)
1
@Kumaty ja nie ogarniam, jak to kupić? Bo widzę tylko link do lotów a nie pełnej oferty z hotelem
0
Remis z Porto i wygrana z Belgami wystarczy by zdobyć pierwsze miejsce w grupie? W lm liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie pojedynki?
1
@Emhyr zmienia w projekcie Xaviego tyle ze tych dwóch punktów może w maju zabraknąć do mistrzostwa :)
0
@Firestone przecież nikt za Lewego nie da nawę 1mln euro, zwłaszcza wiedząc ze Barca chce się go pozbyć :)
0
@barcelonaLM tak trzeba żyć :D
0
@Emhyr o kurczę, tego się nie spodziewałem, myślałem ze raczej ktorys starszy piłkarz założy opaskę.
Tfu na przerwy reprezentacyjne po których mecz przerwy musza zaliczyć Raphinha i Araujo…
0
@emjot niestety pod katem moich preferencji reprezentacyjnych + pod katem reprezentantów Barcy :)