Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman ależ Ty jestes kiepski z ekonomii :)
0
@SonBarcaGokuComeBack otóż można, czemu nie? Nikt nie kazał Barcelonie wywalać pół miliarda w błoto na głupoty, tj. Dembele, Griezmanna, Coutinho :)
0
@Katalończyk 99 Xavi to beton niestety :/
3
Żenada że Raphinia starterem a nie Ferran.
0
@LM10GOAT Fermin ogarnie :)
Ponadto i tak będzie zaraz przerwa świąteczna więc jest szansa że po przerwie Pedri będzie zdrów :)
0
Ogarną zastępstwo tak jak ogarnęli dobre zastępstwo za Courtuisa :)
0
@Krzysztof1987 no ja to wiem, dlatego tak jak mówię: według mnie kadra jest gorsza niż rok temu podczas gdy po zakończeniu okna transferowego większość użytkowników (w tym dwójka wymieniona powyżej) uważa że kadra jest mocniejsza niz w poprzednim sezonie :)
1
Według mnie kadra nie jest lepsza, według m.in @Emhyr i @michal26 jest lepsza.
Szkoda jedynie że jakość trenera nie odpowiada jakości kadry.
1
@Azrik Gavi też jest kontuzjowany :)
Gundogan i Felix też zasługują na pierwszy skład :)
5
@TR3YWAY przeciez Xavi nie trenuje Lipska :)
0
@Sysia11 to się nie wydarzy, Girona skończy na 4 miejscu.
0
@Kamiloza91 a jak ustawił obronę że przy golu na 3-1 całe nasze pole karne puste?
0
@VamosVamos wiesz na tle Brazylijskich obrońców to Suarez bez kolana prezentował się fantastycznie i lądował gola za golem :) ja tam wielkich nadziei w związku z Roque nie mam. Wypali to super ale dla mnie szanse że coś z tego będzie to 50/50.
0
@pacior95 Jak w ogromnej ilości innych meczy, zwłaszcza w lm, real tak na :)
0
@Pinek5 nie zapominajmy że dał asystę :)
0
@Compadre dziś czytałem tutaj że De Jong Pedri Gundo to potencjał na top 3 pomoc w obecnej piłce :)
0
@Cochise teraz wiemy że Xavi miał rację stawiając wyżej Martineza nad Christensenem :)
0
@Cvzx Raphinia ma chociaż asystę, głównym problemem dzisiaj jest obrona.
0
@VamosVamos Roque jeszcze nic w europejskiej piłce nie pokazał, może coś z niego będzie a może nie, dla mnie to jest kupno kota w worku.
1
@kuz za Balde ma kogo wstawić, za Lewego niestety niezbyt.
0
@Kamiloza91 przesadzasz, porządny dm w 433 w formacji z trzema pomocnikami wedlug mnie musi być :)
0
@VamosVamos nie byłbym taki pewny :)
1
@norbi77 masz rację, poza tym problem przemęczenia zawodników można rozwiązać mądrzejszymi rotacjami, szerszymi kadrami, zmiana w terminarzu o czym mówił Xavi, tj 3 msc kadry, 8 msc klubu i miesiąc wakacji.
0
@SuagryzIPogryzl De Jong i Pedri wróci z kontuzji i dlatego Fermin na lawce.
0
@MateuszQ przecież odpoczywali cały tydzień, jak nie ma meczu w środku tygodnia to rotacje nie potrzebne.
0
@Onlikox mecz w środę będzie od tego :)
0
@barcelonaLM czemu nie?
0
@MesQueUnClub96 to ile masz?
0
@MesQueUnClub96 Ty nie masz 27 lat?
Jeżeli brakuje Ci towarzystwa to czemu nie zaczepisz dziewczyny np w parku (no ok może kiepska pora roku ale dla chcącego nic trudnego) albo nie napiszesz do kogoś np na tinderze?
2
@Comentateiro 1