0

@Litman ależ Ty jestes kiepski z ekonomii :)

0

@SonBarcaGokuComeBack otóż można, czemu nie? Nikt nie kazał Barcelonie wywalać pół miliarda w błoto na głupoty, tj. Dembele, Griezmanna, Coutinho :)

0

@Katalończyk 99 Xavi to beton niestety :/

3

Żenada że Raphinia starterem a nie Ferran.

0

@LM10GOAT Fermin ogarnie :)

Ponadto i tak będzie zaraz przerwa świąteczna więc jest szansa że po przerwie Pedri będzie zdrów :)

0

Ogarną zastępstwo tak jak ogarnęli dobre zastępstwo za Courtuisa :)

0

@Krzysztof1987 no ja to wiem, dlatego tak jak mówię: według mnie kadra jest gorsza niż rok temu podczas gdy po zakończeniu okna transferowego większość użytkowników (w tym dwójka wymieniona powyżej) uważa że kadra jest mocniejsza niz w poprzednim sezonie :)

1

Według mnie kadra nie jest lepsza, według m.in @Emhyr i @michal26 jest lepsza.

Szkoda jedynie że jakość trenera nie odpowiada jakości kadry.

1

@Azrik Gavi też jest kontuzjowany :)

Gundogan i Felix też zasługują na pierwszy skład :)

5

@TR3YWAY przeciez Xavi nie trenuje Lipska :)

0

@Sysia11 to się nie wydarzy, Girona skończy na 4 miejscu.

0

@Kamiloza91 a jak ustawił obronę że przy golu na 3-1 całe nasze pole karne puste?

0

@VamosVamos wiesz na tle Brazylijskich obrońców to Suarez bez kolana prezentował się fantastycznie i lądował gola za golem :) ja tam wielkich nadziei w związku z Roque nie mam. Wypali to super ale dla mnie szanse że coś z tego będzie to 50/50.

0

@pacior95 Jak w ogromnej ilości innych meczy, zwłaszcza w lm, real tak na :)

0

@Pinek5 nie zapominajmy że dał asystę :)

0

@Compadre dziś czytałem tutaj że De Jong Pedri Gundo to potencjał na top 3 pomoc w obecnej piłce :)

0

@Cochise teraz wiemy że Xavi miał rację stawiając wyżej Martineza nad Christensenem :)

0

@Cvzx Raphinia ma chociaż asystę, głównym problemem dzisiaj jest obrona.

0

@VamosVamos Roque jeszcze nic w europejskiej piłce nie pokazał, może coś z niego będzie a może nie, dla mnie to jest kupno kota w worku.

1

@kuz za Balde ma kogo wstawić, za Lewego niestety niezbyt.

0

@Kamiloza91 przesadzasz, porządny dm w 433 w formacji z trzema pomocnikami wedlug mnie musi być :)

0

@VamosVamos nie byłbym taki pewny :)

1

@norbi77 masz rację, poza tym problem przemęczenia zawodników można rozwiązać mądrzejszymi rotacjami, szerszymi kadrami, zmiana w terminarzu o czym mówił Xavi, tj 3 msc kadry, 8 msc klubu i miesiąc wakacji.

0

@SuagryzIPogryzl De Jong i Pedri wróci z kontuzji i dlatego Fermin na lawce.

0

@MateuszQ przecież odpoczywali cały tydzień, jak nie ma meczu w środku tygodnia to rotacje nie potrzebne.

0

@Onlikox mecz w środę będzie od tego :)

0

@barcelonaLM czemu nie?

0

@MesQueUnClub96 to ile masz?

0

@MesQueUnClub96 Ty nie masz 27 lat?

Jeżeli brakuje Ci towarzystwa to czemu nie zaczepisz dziewczyny np w parku (no ok może kiepska pora roku ale dla chcącego nic trudnego) albo nie napiszesz do kogoś np na tinderze?

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?