0

@Tomek_TF no bez jaj, Roque niech póki co zapracuje sobie na jakąkolwiek pozycję w zespole

0

@Kalin33 nie podniecajmy się meczem z 4 ligowcem :)

0

Czemu Raphinia brak asysty przy 1 bramce?

0

@Faro Roque może być równie lub nawet bardziej gowniany :)

0

@PatrykBarca najpierw naucz się prawidłowo oznaczać, albo może w sumie zacznij od poznania nazwisk piłkarzy drużyny której kibicujesz :)

0

@!34RC3!_0N4 dzisiaj nie ma za bardzo szkółki na ławce więc i tak będziemy grać podstawą :)

0

@PatrykBarca według transfermarkt Fermin jest w 1 drużynie a nie w rezerwach, poza tym nic nie stałoby na przeszkodzie żeby w tym samym czasie na boisku był Fort (a nie Font), Fermin, Casado, Vitor, więc Twoja argumentacja jest inwalidą.

1

@Transu96 jak będziemy wygrywać to Lewy też wejdzie niestety

0

@PatrykBarca 1. Maksymalnie w tym samym czasie może grać 4 piłkarzy.

2. Gdzie Ty widzisz 2 piłkarzy rezerw na boisku?

0

@Coutinho007 ja bym wolał nie widzieć do końca sezonu Lewego w podstawowym składzie. PS Raphinia (zmiennik Yamal), N Ferran (zmiennicy Lewy, Roque), LS Felix (jak Roque będzie grać dobrze to wtedy Ferran dodatkowo zmiennikiem Felixa)

0

@Coutinho007 miejmy nadzieję że dzięki temu że Rapha gra dzisiaj to w czwartek od pierwszej szanse dostanie Lamine.

0

Po co ryzykować kontuzję Araujo czy De Jonga w takim meczu…

0

@Messibestplayerintheworld i może lepiej potoczyłyby się nasze i jego losy wówczas :/

1

@Herato ja bym na jego miejscu został i pobił wszystkie rekordy + stał się absolutną legenda i ambasadorem francuskiej piłki. Poza tym na miejscu ma: pozycję lidera, przyjaciół, rodzinę, wielki klub który może dążyć do zdobywania ligi mistrzów :)

3

Chciałbym nie zobaczyć dziś Roberta na boisku.

0

@Gaz wszystkie drużyny męczą się w takich meczach, Barca nie jest wyjątkiem :)

0

@tomek8756 na NFZ?

0

@kaamil1910 szkoda że na boisku nie potrafi zachować podstawowych zasad kultury i szacunku :)

0

@gorgota młodzi nie zagrają :)

0

@zaky274 otóż nie, powinien dostać szansę jak Yamal.

0

@tbas wymieniłem 5 nazwisk bo więcej mi się nie chciało, uznałem 5 nazwisk za wystarczający argument.

0

@EL_GUAJE7 wydaje mi się że rozwój młodego zawodnika (Guiu) jest ważniejsze niż awans Juvenilu w Pucharze Króla.

Młodzi mają bardzo mało szans by pograć w pierwszej drużynie. Takie szanse to: ostatnia kolejka w lidze mistrzów o ile jest już zapewnione pierwsze miejsce w grupie, dwa pierwsze mecze w pucharze króla gdy gra się z zespołami z niższych lig, maks trzy mecze w sezonie w lidze jeżeli zespół się zdziesiątkuje kontuzjami lub klub zapewni sobie szybciej mistrzostwo.

Wielka więc szkoda że taka okazja na zagranie jak w dzisiejszym meczu została zaprzepaszczona przez “głupi” mecz juvenilu.

Niby jak Barca miałaby wypromować 23 latka (bo tyle ma rocznikowo) grającego w trzeciej lidze i sprzedać go za więcej niż 3 milionów? To nierealne, nie ma 1% szans ze Barca go wykupi.

0

@tbas zapytałeś gdzie jest młodzież więc Ci grzecznie odpisałem. Mamy jedną z najlepszych szkółek na świecie i ciężko z tym dyskutować. Jednocześnie mamy i mieliśmy skrajnych debili u władzy którzy nie potrafią zarządzać klubem co pokazują w każdym oknie transferowym.

0

@MateuszDoniec przecież on nie daje żadnej szansy Casado, więc skoro uważa że Oriol jest lepszy niż to co ma w szkółce to tak, uważam że powinien wydać 50 milionów na spd niż na trzeciego PS w kadrze.

Zresztą zakup Oriola jest najlepszym dowodem na to że Xavi nie ufa szkółce. Drugim takim dowodem było pozyskanie Alonso.

Fermin po zaliczeniu bardzo dobrego meczu z realem na długo został przyspawany do ławki, wrócił do składu bo kontuzji doznali Pedri i Gavi, na takiej zasadzie to nawet Torre by teraz dostawał minuty gdyby był w miejscu Fermina :).

Mamy strasznie wąską kadrę i dzisiaj byłaby idealna okazja by odciążyć podstawowych graczy i dać minuty młodym, ale niestety jak zawsze Xavi z tego nie skorzysta.

0

@tbas zapytałeś gdzie jest młodzież Barcy więc odpowiedziałem - gra w mocnych klubach i jest warta bardzo duże pieniądze :)

4

@michal26 pisać po polsku też nie umie.

0

@MateuszDoniec ten sam Xavi który mając dwóch PS dokupuję za 50 milionów trzeciego zamiast wzmocnić SPD. Decyzje kadrowe Xaviego to dno i odpuszczanie Guiu bo Lewy musi grać to potwierdza.

0

@tbas a proszę Pana na przykład Onana został w te lato kupiony za 50 milionów Euro, Tenas > Pena, Xavi Simons wart na transfer market 70 milionów, Icardi nie bez powodu zaliczył ~200 meczów w Interze, Dani Olmo wart 50 milionów.

Nie chce sobie psuć niedzieli więc na tym zakończę wymienianie :)

4

Szkoda że Xavi ma w dupie młodzież :/

1

Super! Cieszy mnie odpoczynek (choćby wymuszony) dla Balde. W jakiej formie by nie był, nie możemy sobie obecnie pozwolić na jego kontuzję.

Co za głupota stawiać na Pau Victora który nie jest nasz zamiast rozwijać Guiu…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?