Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek_TF no bez jaj, Roque niech póki co zapracuje sobie na jakąkolwiek pozycję w zespole
0
@Kalin33 nie podniecajmy się meczem z 4 ligowcem :)
0
Czemu Raphinia brak asysty przy 1 bramce?
0
@Faro Roque może być równie lub nawet bardziej gowniany :)
0
@PatrykBarca najpierw naucz się prawidłowo oznaczać, albo może w sumie zacznij od poznania nazwisk piłkarzy drużyny której kibicujesz :)
0
@!34RC3!_0N4 dzisiaj nie ma za bardzo szkółki na ławce więc i tak będziemy grać podstawą :)
0
@PatrykBarca według transfermarkt Fermin jest w 1 drużynie a nie w rezerwach, poza tym nic nie stałoby na przeszkodzie żeby w tym samym czasie na boisku był Fort (a nie Font), Fermin, Casado, Vitor, więc Twoja argumentacja jest inwalidą.
1
@Transu96 jak będziemy wygrywać to Lewy też wejdzie niestety
0
@PatrykBarca 1. Maksymalnie w tym samym czasie może grać 4 piłkarzy.
2. Gdzie Ty widzisz 2 piłkarzy rezerw na boisku?
0
@Coutinho007 ja bym wolał nie widzieć do końca sezonu Lewego w podstawowym składzie. PS Raphinia (zmiennik Yamal), N Ferran (zmiennicy Lewy, Roque), LS Felix (jak Roque będzie grać dobrze to wtedy Ferran dodatkowo zmiennikiem Felixa)
0
@Coutinho007 miejmy nadzieję że dzięki temu że Rapha gra dzisiaj to w czwartek od pierwszej szanse dostanie Lamine.
0
Po co ryzykować kontuzję Araujo czy De Jonga w takim meczu…
0
@Messibestplayerintheworld i może lepiej potoczyłyby się nasze i jego losy wówczas :/
1
@Herato ja bym na jego miejscu został i pobił wszystkie rekordy + stał się absolutną legenda i ambasadorem francuskiej piłki. Poza tym na miejscu ma: pozycję lidera, przyjaciół, rodzinę, wielki klub który może dążyć do zdobywania ligi mistrzów :)
3
Chciałbym nie zobaczyć dziś Roberta na boisku.
0
@Gaz wszystkie drużyny męczą się w takich meczach, Barca nie jest wyjątkiem :)
0
@tomek8756 na NFZ?
0
@kaamil1910 szkoda że na boisku nie potrafi zachować podstawowych zasad kultury i szacunku :)
0
@gorgota młodzi nie zagrają :)
0
@zaky274 otóż nie, powinien dostać szansę jak Yamal.
0
@tbas wymieniłem 5 nazwisk bo więcej mi się nie chciało, uznałem 5 nazwisk za wystarczający argument.
0
@EL_GUAJE7 wydaje mi się że rozwój młodego zawodnika (Guiu) jest ważniejsze niż awans Juvenilu w Pucharze Króla.
Młodzi mają bardzo mało szans by pograć w pierwszej drużynie. Takie szanse to: ostatnia kolejka w lidze mistrzów o ile jest już zapewnione pierwsze miejsce w grupie, dwa pierwsze mecze w pucharze króla gdy gra się z zespołami z niższych lig, maks trzy mecze w sezonie w lidze jeżeli zespół się zdziesiątkuje kontuzjami lub klub zapewni sobie szybciej mistrzostwo.
Wielka więc szkoda że taka okazja na zagranie jak w dzisiejszym meczu została zaprzepaszczona przez “głupi” mecz juvenilu.
Niby jak Barca miałaby wypromować 23 latka (bo tyle ma rocznikowo) grającego w trzeciej lidze i sprzedać go za więcej niż 3 milionów? To nierealne, nie ma 1% szans ze Barca go wykupi.
0
@tbas zapytałeś gdzie jest młodzież więc Ci grzecznie odpisałem. Mamy jedną z najlepszych szkółek na świecie i ciężko z tym dyskutować. Jednocześnie mamy i mieliśmy skrajnych debili u władzy którzy nie potrafią zarządzać klubem co pokazują w każdym oknie transferowym.
0
@MateuszDoniec przecież on nie daje żadnej szansy Casado, więc skoro uważa że Oriol jest lepszy niż to co ma w szkółce to tak, uważam że powinien wydać 50 milionów na spd niż na trzeciego PS w kadrze.
Zresztą zakup Oriola jest najlepszym dowodem na to że Xavi nie ufa szkółce. Drugim takim dowodem było pozyskanie Alonso.
Fermin po zaliczeniu bardzo dobrego meczu z realem na długo został przyspawany do ławki, wrócił do składu bo kontuzji doznali Pedri i Gavi, na takiej zasadzie to nawet Torre by teraz dostawał minuty gdyby był w miejscu Fermina :).
Mamy strasznie wąską kadrę i dzisiaj byłaby idealna okazja by odciążyć podstawowych graczy i dać minuty młodym, ale niestety jak zawsze Xavi z tego nie skorzysta.
0
@tbas zapytałeś gdzie jest młodzież Barcy więc odpowiedziałem - gra w mocnych klubach i jest warta bardzo duże pieniądze :)
4
@michal26 pisać po polsku też nie umie.
0
@MateuszDoniec ten sam Xavi który mając dwóch PS dokupuję za 50 milionów trzeciego zamiast wzmocnić SPD. Decyzje kadrowe Xaviego to dno i odpuszczanie Guiu bo Lewy musi grać to potwierdza.
0
@tbas a proszę Pana na przykład Onana został w te lato kupiony za 50 milionów Euro, Tenas > Pena, Xavi Simons wart na transfer market 70 milionów, Icardi nie bez powodu zaliczył ~200 meczów w Interze, Dani Olmo wart 50 milionów.
Nie chce sobie psuć niedzieli więc na tym zakończę wymienianie :)
4
Szkoda że Xavi ma w dupie młodzież :/
1
Super! Cieszy mnie odpoczynek (choćby wymuszony) dla Balde. W jakiej formie by nie był, nie możemy sobie obecnie pozwolić na jego kontuzję.
Co za głupota stawiać na Pau Victora który nie jest nasz zamiast rozwijać Guiu…