0

@szkutnik91 jak Xavi wystawi Cancelo na PO to nie będzie czego zbierać z Barcy dzisiaj

0

@Ghostface to czemu przy wypiciu tej kawy idę do toalety po np 10 minutach a gdybym jej nie wypił to poszedłbym do toalety dopiero wieczorem?

Plus po kawie ta kupa jest w pół kupa w pół biegunka.

Poważnie pytam, nie znam się :)

0

@Rewolucja123 po kawie jedzenie chyba gorzej się trawi? Przynajmniej ja tak mam ze jak zjem i od razu wypije kawę to gna mnie do toalety :)

0

@DonCarletto @Rewolucja123 uwazam ze jak ktoś lubi real madryt to lubi o nim czytac / lubi o nim oglądać, to chyba naturalne nie?

1

@Albatros Cancelo na po z realem to samobójstwo. Tutaj trzeba dać Araujo na PO a Cancelo przed nim niech robi wiatr.

0

@CZAJUN_119 dlatego ja bym wyszedł czwórka obrońców Araujo Christensen Martinez Balde a Cancelo dał wyżej.

Tez kwestia tego czy któryś kontuzjowany wróci, bo jeżeli zagra Raphinia kosztem Lamine to już będziemy mieli większe szanse plus jeżeli zagramy z Gundoganem na SPD to tez powinno to wyjść lepiej niż z Romeu.

Wiele wiec zależy od Xaviego jak to poukłada.

0

@matt121 real easy win gdyż sędzia, w neutralnych warunkach mecz na remis, my lepsza obrona oni lepszy atak.

0

@qbuteq Dopóki Barca daje się dymac dopóty będzie przez władze ligi dymana niestety

0

@MesQueUnClub_87 gdzie sa takie?

1

@AFA90 nie doliczaja

0

@Emhyr chodzi o to ze sa większe potrzeby wzmocnienia na spd, ponadto PO i LS (bo nie można założyć ze Cancelo i Felix napewno zostaną).

0

@bart_azz Raphinia w podstawie, Yamal niestety bez formy. Ewentualnie Felix - Lewy - Ferran jeżeli Lewy zdąży wyzdrowieć w co wątpię.

0

@Emhyr i za kogo by grał? Barca potrzebuje topowego spd, żadne inne wzmocnienia pomocy niepotrzebne

1

@Danny Gaucho chciałbym mordeczko ale nie mam z kim :( nikt z moich znajomych od wielu lat nie gra w piłkę

4

Komentarz usunięty

0

0

@tbas średnia? Wcześniej zacząłeś weekend czy skąd taki eufemizm?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@LjakRoberciik taktyczny

3

@WiernyKibic111 w kraju obowiązuje domniemanie niewinności, wiec obecnie jest podejrzewany o zabójstwo, zwyrolem zabójca będzie gdy udowodnią mu winę.

Imię tego człowieka to Grzegorz dlatego tak go nazywam, gdyby nazywał się Krzysztof to nazywałbym go Krzysztofem a gdyby nazywał się Bartek to nazywałbym go Bartek.

0

@gumaz daj linka :D

0

Jak sytuacja z Grzegorzem? Skoro znaleziono jego jamę kilkanaście godzin temu + był widziany jak wracal na obwodnice po stronie na której ma mieszkanie to jakim cudem 1000 ludzi dalej go nie znalazło?

0

@Irmscher10 No tak, zgadzam się, ale jest totalnym idiota jeżeli zaszył się w Gdyni zamiast uciekać z kraju.

0

@ikar34 ja mu aż tyle czasu nie daje, myśle ze maks do końca tygodnia go znajda

0

@KrychaFCB o kurde to to mi umknęło

To w takim razie jest kompletnym debilem skoro dalej w Gdyni siedzi.

0

@gumaz może i masz racje, chociaż jeżeli chciał uciec na dłużej / zawsze to powinien uciekać jak najdalej zamiast siedzieć w Gdyni.

0

@gumaz No ale nawet jeżeli ma wodę i jedzenie to chyba 1000 policjantów jest w stanie wejsc do każdego schronu + w końcu mu się te jedzenie i picie skończy przecież.

0

@gumaz sprawy Jaworka tak nie śledziłem. Tez szukano go w lesie?

Dla mnie to dziwne ze szukają go w Gdyni, ja na jego miejscu bym uciekał jak najdalej (dziwne ze nie wziął najpierw samochodu i nie wypłacił kasy tyle ile się dało), tylko od razu pobiegł w las. To by mogło sugerować ze siedzi gdzieś obok swojej chaty w jakims schronie.

0

Jak myślicie ten Borys siedzi w lesie czy uciekł gdzieś dalej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?