0

Mordy w ciągu dnia ktoś wstawił link do filmu na yt 3h film odnośnie przekrętów pisowskich, ma ktoś linka?

6

A co z Faye????

0

@MarioVeB! Skąd wiesz?

0

@Eric_Abidal_22 pozwolę sobie przytoczyć medyczny tekst odnośnie rozwoju płodu w pierwszym miesiącu ciąży. Według mnie opis ten jasno wskazuje ze mowa o organizmie żywym, przyszłym człowieku :) a to dopiero pierwszy miesiąc rozwoju, podczas gdy zwolennicy aborcji chcą prawa do aborcji do minimum 12 tygodnia ciąży.

„Miesiąc pierwszy – dziecko w pierwszym okresie swojego życia jest pojedynczą komórką o średnicy około 0,1 mm. W okresie tym zostają zdeterminowane cechy dziecka, czyli płeć, kolor oczu, włosów, rysy twarzy, tendencja do wysokiego lub niskiego wzrostu. Przez następne tygodnie dziecko rośnie, aby w trzecim tygodniu osiągnąć 2,5 mm. W 21. dniu od poczęcia serce dziecka zaczyna funkcjonować. Krew krąży w zamkniętym układzie naczyń, oddzielonym od krążenia matki. Główka, tułów i zawiązki górnych kończyn pojawiają się w czwartym tygodniu życia dziecka. Da się zauważyć również pierwotne nerki, wątrobę, przewód pokarmowy. Dziecko mierzy już ponad pół centymetra.”

0

@norbi77 ja nie twierdze ze to jest nie wiadomo jaki pieniądz bo nie jest, chciałem tylko zaznaczyć ze nie prawda jest iz nasze biedne państwo nie pomaga :)

Według mnie przyszli rodzice powinni być gotowi na każda ewentualność, nie można z góry zakładać ze wszystko bedzie dobrze albo ze wszystko będzie zle.

Zreszta tak jak napisałem w dalszej części komentarza, nie ma to żadnego znaczenia, gdyż według mnie kwestie finansowe (ani żadne inne) nie powinny usprawiedliwiać mordowania :)

0

@norbi77 nie jest prawda ze takie dzieci nie maja pomocy rządowej. Mam w rodzinie chore dziecko, opiekun tego dziecka dostaje na te dziecko ok 4K netto + oczywiście inne zniżki ze względu na wychowywanie niepełnosprawnego dziecka.

Jednak nie to jest istotne.

Według mnie człowiek nie powinien miec prawa do zabijania niewinnych istot. Jak w ogóle można zakładać możliwość zabicia innego człowieka… Z tego powodu jestem i będę przeciwny aborcji :)

11

No i bardzo dobrze, niech odpocznie przez te dwa tygodnie.

0

@Kidd okej, czyli +/- tak jak napisałem, dzieki

0

@Blantozaur No chyba jednak nie umiesz czytac gdyż @mientusek1407 sugerowal iż w komentarzu napisałem cokolwiek o wychowywaniu dzieci.

Nie pisze tego po to by Ciebie urazić. Po prostu dużo łatwiej będzie się nam wszystkim żyło jeżeli będziemy odpowiadać na komentarze dopiero po przeczytaniu ich ze zrozumieniem. Nie podoba mi się również przeinaczanie moich wypowiedzi i dodawanie do nich czegoś czego nie napisałem.

0

@MesQueUnClub_87 253 on jechał, kija jechała pewnie 120+ czyli siła uderzenia była z prędkością mniejsza niż 130km/h

0

@mientusek1407 w którym komentarzu napisałem ze ma wychować dziecko? Odpisz proszę.

@Blantozaur widze ze polubiłeś komentarz mientuska, tez nie umiesz czytać?

Napisałem jedynie iż jestem przeciwnikiem zabijania, szanuje jednak ludzi którzy sa zwolennikami zabijania :)

0

@Pawci023x real tez miał problemy - kontuzja viniego + grali z lepszymi zespołami :)

3

@MesQueUnClub_87 mam te tematy przegadane ze swoją dziewczyna, nigdy nie wybrałbym na partnera kogoś kto dopuszcza zabijanie niewinnej istoty. Chciałbym jednocześnie przypomnieć ze wynaleziono już tabletki antykoncepcyjne.

3

@marcin62 moja odpowiedz w poprzednim komentarzu

4

@MesQueUnClub_87 otóż nie, nie dawałbym nikomu z bliskich akceptacji na zabijanie, pod żadnym pozorem :)

29

@MESSIah16 w porządku obrońco potencjalnych morderców, miłego dnia :)

0

@bartas97 brak czerwonej dla Rudigera oczywiście trzeba było pominąć :)

1

@bartas97 bramki z getafe oczywiście już nie pamiętasz :)

1

Komentarz usunięty

1

@SpainFanRM89 zgłoszony. Przypomnij sobie jakiego gola wam zaliczyli z getafe.

1

@mindbender84 ja nie widzę faworyzowania w pl ale nie oglądam aż tak wiele

3

@Bernard777 zawodnicy tez chcą grać w lepszej lidze niż Holenderska :). Poza tym Ajaksu nie byłoby stać by przedłużyć kontrakty z takimi gwiazdami bo wiązałoby się to z kilkukrotna podwyżka.

0

@Medium nie dygaj przystojny

1

@Firestone To samo pisano o Ferranie i proszę tylko spojrzeć jak błyszczy :)

Kogo Barca ma kupić na LS i za co?

Spójrz ze już teraz, w październiku wypadli Lewy i Raphinia i zostało nam raptem trzech graczy z przodu. Nie ma co się łudzić ze Barca pójdzie po Felixa bo Atleti zapewne zawoła 80 milionów. Kto wiec ma grać na LS jak nie Fati?

1

@blakkudium wspaniale!

0

@Destroyer_of_Worlds przecież w 1/8 mozemy trafić np na Psg jeżeli te wyjdzie z drugiego miejsca :)

0

@SinMistico oni go kupili a nie wypożyczyli :)

1

@bartas97 no według mnie za rękę bellinghama powinien być karny, ale sędzia chciał tez dac nacho żółta co chyba jasno uwidacznia jego obiektywizm w sędziowaniu tego meczu.

0

@bartas97 nie no pytam poważnie: 0?

1

@LaLigaPD raczej pokazuje ze sedziowie sędziują pod real madryciaku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?