1

@bartas97 nie no czytam Twoje wpisy i myśle ze jesteś rozsadny chłopak z zapewne chłodniejsza głowa niż ja. Myśle ze na koniec sezonu tez dojdziesz do wniosku ze sedziowie pomagali realowi i przecież nie jest to Twoja ani generalnie kibiców realu wina ze sytuacja w Hiszpanii jest taka a nie inna :). Według mnie cała społeczność kibiców powinna takie sędziowanie piętnować, podobnie jak piętnować powinno się symulki piłkarzy bo obrzydzają one mecze.

0

@bartas97 jak nie akceptuje argumentów mordo skoro sam miałeś takie same (!) zdanie na temat tamtej sytuacji co ja (chodzi o moje i Twoje zdanie, a nie to co mówią przepisy, co do których i tak sedziowie sie nie stosują).


Słabi sedziowie powinni raz pomagać jednym raz drugim, czyz nie? A zatem czekam na przykład meczu gdy sędziowie przepchnęli Barce w tym sezonie. @Benz dalej czekam.

1

@MesQueUnClub_87 na szczęście na razie taka gra się nam opłaca, oby tak było dalej :)

Ja jestem fanem Gaviego mega, warto miec na murawie zawodnika z jajami :)

1

@MesQueUnClub_87 wiesz, czyny mówią więcej niż słowa, Xavi stawia przede wszystkim na defensywe i widzimy to co tydzień :)

A co do Gaviego -> jeżeli coś jest nierozsądne / głupie (granie na pograniczu prawa) ale działa to nie jest to głupie :)

2

@MesQueUnClub_87 nie ma szans, dla Xaviego priorytetem jest minimalizacja ryzyka a Gavi w defensywie daje bardzo dużo plus daje drużynie charakter, nakręca innych.

5

@Kessie chciał go zmotywować według mnie. W lidze hiszpańskiej tez trzeba po faulu jeszcze ponaciskac sędziego żeby przypadkiem „karny nie uciekł” :)

1

@Benz w którym meczu tego sezonu Barca została przepchnięta przez sędziego?


Kibice realu twierdzą ze sedziowie pomagają Barcy ale nie potrafią tego twierdzenia obronić. Proszę, udowodnij mi ze się mylę :)

@bartas97 @AmigoBlancos @DonCarletto

0

@partymaker wszystko będzie zależeć od wyników. Jeżeli jakims cudem Xavi obroni mistrza kraju to Laporta go nie zwolni, nie ma szans.

0

@Sherem nie no, Inigo nie faulował i nikt w dobie varu by tego nie gwizdnął, żaden napastnik tez by tego nie mógł naciągnąć na karnego, nie twórzmy nowej rzeczywistości :)

Inigo przegrał pozycje i napastnik zamiast się kłaść powinien iść do końca, wtedy mógłby paść gol który poszedłby na konto Inigo :)

1

@Roobo tak, bo finalnie Lewy zrobił to co do niego należało. Podstawowym zadaniem środkowego napastnika jest strzelanie bramek a wczoraj Lewy zdobył ultra ważne trafienie :)

0

@tbas Felixa nie kupiliśmy bo nie mieliśmy na to środków :)

0

@skorupa1117 łokieć w glowe to czerwona kartka, niezależnie od tego czy specjalnie czy nie :)

0

@bartekvisca gdzie prawie zrobił karnego? Przecież on tam go dotknął, tam nie było żadnego ciągnięcia ani nic :). Trafniej byłoby napisać ze przegrał pozycje bo tamten gość gdyby nie symulował to miałby spore szanse na bramkę.

1

@Przemek2323 w futbolu najważniejsze sa bramki. Już trochę przesadzacie / przesadzamy z tym doczepianiem się o wszystko co dotyczy Lewego :)

0

@Janas11224 brawo przystojny

0

@Rewolucja123 pozwól ze się nie zgodzę, Gavi jest sercem tej drużyny.

7

Komentarz usunięty

0

@Emhyr dlatego napisałem ze 3+1 a nie 4.

0

@Emhyr 2025, 2026 tylko jako opcja.

1

@FCBparasiempre zobaczymy jak to będzie wyglądać pod katem kontuzji, ale bellingham ma niestety fenomenalny początek :/

0

@Mario96w mordzia ale jak rywalizować z drużyna która jest pchana przez władze ligi?

1

@dejwor kosztował tyle samo co Raphinia i Ferran a któryś z nich na 100% usiądzie :)

0

@Emhyr oszczędzał na co jak zaraz 2 tygodnie przerwy?

1

@Janas11224 przewidywane składy nie maja znaczenia, easy peasy, aczkolwiek Lewy napewno będzie grać od 1 minuty. Lewy oczywiście gra do dupy ale w poprzednim meczu miał znaczny udział przy dwóch bramkach, wiec nie ma co go tez tak jechać :D

1

@KrwawiaceoczyVEB już po przerwie

1

@Nefir uczciwie byłoby dać Yamala od pierwszej a Raphinie z ławki.

0

@Culers mvp poprzedniego meczu powinien wyjść od 1 minuty, zasłużył.

1

@Barca1922 już sa po treningu?

0

@ViscaBarca123 Diego Kochen - kot czy średniak?

0

@Deathwing112 ja za każdym razem rozpoczynam od nowa, jakoś nie mogę wrócić do postaci sprzed kilku lat. Fajna gierka tylko wśród znajomych niestety nie ma z kim pograć a grając samemu dużo się traci :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?