Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Na bramce nie masz wartościowego zmiennika.
Na PO nie masz zmiennika.
Na SO masz Araujo i Inigo podatnych na kontuzje, czyli zostaje tylko dwójka pewniaków: Kounde i Christensen. Drugi z nich już w tym sezonie zaliczył uraz.
Na LO nie masz zmiennika, przypominam ze Cancelo nie zagra jednocześnie na PO I LO
Na SPD nie masz zmiennika.
Na SP co chwile wypada Pedri wiec zostaje trójka SP LP PP pomocników. Biorąc pod uwagę ze Xavi gra czwórka pomocników to ta trójka musi grać mecz w mecz 90 minut, inaczej mamy problem.
Na PS masz Raphinie bez dryblingu i dzieciaka.
Na N - tutaj się nie mam do czego przypieprzyć
Nie mogę uwierzyć ze Ty twierdzisz iż kadra jest mocniejsza niż była przed oknem, naprawdę.
0
@michal26 przecież jesteś tutaj nie od dzisiaj. Odkąd zaczął grać w pierwszym zespole co chwile łapie kontuzje. Trudno u niego o kwartał gry bez kontuzji.
0
@michal26 ponownie - Pedri ma kontuzje i u niego niestety (podobnie jak u Araujo) kontuzja kontuzje pogania. Kadra jest zbyt wąska. Zreszta myśle ze to pora zakończyć ta dyskusje, miejmy nadzieje ze będzie po Twojemu i cały sezon przejdziemy przez ani jednej kontuzji :)
0
@michal26 Inigo jest niedostępny, leczy kontuzje.
No właśnie obecnie mamy tych dwóch SO, co jeśli Kounde złapie kontuzje? Będziemy grali na SO para Christensen - Alonso, super perspektywa naprawdę :)
2
@Comentateiro Xavi da radę to spieprzyc :). Felix dwa razy krzywo kopnie to go Xavi przyspawa do ławki jak to ma w zwyczaju. Dalej będzie wystawiać swojego kapitana Roberto i Alonso, co tydzień przez półtorej godziny będzie nas tez męczył Lewandowski, Ferran zapewne na pozycji na której gra jak cipa - LS. Tak właśnie będzie :)
0
@kamilop Abde to LS a Roque to N, co ma jeden do drugiego? Uwaga nic.
0
@LukaszFan ludzie oglądajcie mecze, czytajcie wywiady plz
0
@michal26 paru? Na SO zakładając ze odchodzi Garcia zostaje tylko Kounde i Christensen. W pomocy jest raptem czwórka: Gavi, Romeu, Frenkie, Gundogan. Przypomnę tylko ze Xavi gra 4ka pomocników czyli używa wszystkich dostępnych pomocników w podstawowym składzie.
Tylko nie mów mi o Ferminie który dostał aż 5% minut w pierwszych trzech meczach i to tylko na potrzeby przedłużenia kontraktu.
Odnośnie bramkarza -> na taka holere ze w każdej chwili Ter Stegen, Pena mogą wypaść i będzie problem.
Zazdroszcze optymistycznego podejścia.
0
@michal26 lepiej miec 3 bramkarzy na „jakims” poziomie”. Wiesz Michał, przezorny zawsze ubezpieczony. Jedenastkę tak jak już pisałem mamy spoko, ale z tej jedenastki już teraz co chwile wypada Araujo (dlatego nie podoba mi sie ze odchodzi Garcia) i Pedri, Balde tez ma skłonności do wypadania.
0
@michal26 No ale Panie Michale Cancelo nie zagra jednocześnie na PO i LO. Jednego piłkarza liczę przy jednej pozycji bo na jednej pozycji może zagrać jednocześnie :).
No nie zgodzę się z Tobą. Przyjście Felixa przy odejściu Dembele, Fatiego, Abde to nie jest wzmocnienie ataku, nie żartujmy sobie. Być może wzmocniliśmy podstawowa jedenastkę, ale kadrę mamy słabsza.
0
@michal26 podałem go jako na plus wiec w jaki sposób marginalizuje ? :D.
Według mnie kadrę oslabilismy co opisałem powyżej. Nawet wyłączając pozycje bramkarza w dalszym ciągu jest dwa na plus, trzy na minus, z czym po głębszej analizie powinieneś się zgodzić :)
0
@MesQueUnClub96 Yamal już był wiec samo odejście Dembele na minus
0
@ObiektywnyKibic121 50 od razu
0
@Messibestplayerintheworld zarobi 8 milionów według tego co było pisane :)
0
@Dejvo było już mówione ze nie będzie opcji wykupu.
0
@adi7adi8 rozliczać trzeba się tu i teraz, a nie na przyszłość. Równie dobrze obydwoje mogą zmienić agenta :)
0
@tomasz.s94 my potrzebujemy bramek a Felix ich nie daje.
0
@michal26 bramka zadna strata? Tak, dopóki Ter Stegen się nie wysypie.
Idealna jedenastka jest tylko na papierze, w czasie sezonu zawsze jest ktoś kontuzjowany. Na bramce pozbyliśmy się zmiennika, na LO pozbyliśmy się zmiennika, na LS pozbyliśmy się zmiennika. Zobaczysz ze będzie lipa w czasie sezonu jak wypadnie Ter Stegen, Balde czy Felix. W tamtym roku jak wypadał Balde to był Alba który sportowo jest nieporównywalnie lepszy niż Alonso.
Roque przyjdzie w styczniu wiec można go będzie rozliczać za styczniowe okno a nie teraz.
0
@Albatros proponuje rozszerzyć zakres oglądanych meczy poza Barcelonę. Pan Felix zawiódł zarówno w atletico jak i w chelsea.
1
Felix nie wypali.
0
@Roobo andre gomes tez był top w benfice. Portugalia a Hiszpania to przepasc
0
@michal26 podsumujmy:
- bramka na minus; straciliśmy Tenasa
- PO na plus; zyskaliśmy Cancelo
- SO na zero; zyskaliśmy inwalidę Inigo, straciliśmy średniaka Garcie
- LO na minus; straciliśmy Albę
- SPD na minus; straciliśmy Busiego, zyskaliśmy Romeu
- SP na plus; zyskaliśmy Gundogana i Fermina, stracilismy Torre
- PS na minus; stracilismy Dembele
- N na zero gdyż Roque przyjdzie w styczniu
- LS na zero gdyż stracilismy Abde i Fatiego, zyskalismy Felixa
Czysto matematycznie jesteśmy słabsi na 4 pozycjach, lepsi na dwóch.
Według mnie sportowo okienko na duży minus.
Z któraś z pozycji przeze mnie opisanych się nie zgadzasz?
0
@abram3k dwóch bo Inigo i Araujo pół sezonu się leczą :)
0
@cules100pro me2
0
@PatriBarca można by go ewentualnie wypożyczyć ale tylko przy opłaceniu 100% pensji plus opłata za wypożyczenie przynajmniej symboliczny milion.
0
@P33ck tylko ze Barca potrzebuje goli a Felix nie strzela ich dużo :)
4
@barcu$ takich jak Lukaku kochający wszystkie kluby w których aktualnie gra tez?
0
@ranger3120 ładna szmata :)
0
@MatBac1991 Araujo i Inigo pół sezonu kontuzjowani wiec zostaje tylko Kounde i Christensen. Jeden z nich wypadnie i kto będzie ja SO?
0
@Compadre No ale jak można zakładać ze dogadają się akurat z Barca - Barca nie ma hajsu + bezpośredni rywal w lidze.