Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateuszGotowka99 bez przesady, gdzie w tym meczu sędzia nas wydymal niby?
0
@MarcepanowyKsiaze Kounde na PO jest dobry akurat.
0
@Emhyr skąd wiesz czy Christensen nie zgłosił urazu?
0
@Toretto Kounde tez pauzował w poprzednim sezonie. Wśród środkowych obrońców chyba tylko Eric był cały sezon dostępny.
0
@Roobo No właśnie nie. Kounde na PO, Eric / De Jong na SO. Co zreszta teraz widzimy bo właśnie Garcia wszedł.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 wystarczy odejście Xaviego. Trener z jajami postawiłby dzisiaj Kounde na PO i oczywiście nie przedłużył kontraktu z Sergim Roberto.
0
Z pozytywów - sędzia póki co nic nie odwalił.
1
@yoli to trener ustala sposób grania i powinien elastycznie go dostosowywać w zależności od zawodników jakich posiada, czego Xavi nie potrafi.
0
@LukaszFan akurat skrzydła mamy: Ferran, Fati. Problem taki ze Xavi zaczyna z nich korzystać dopiero gdy mu się dupa zaczyna palić.
1
@bari_94 nie wyjście z grupy będzie się równało zwolnieniem Xaviego :)
0
@adamLeo66 a dlaczego tak jest? Bo obrońcy widza ze Lewy pada od podmuchu wiatru. Postawilby się im, ustał jak facet jedno / drugie popchnięcie, poprzepychalby się to obrońcy by ogarneli ze taktyka chamskiej gry na lewym się nie opłaca ;)
1
@Ptasior Kounde lepiej gra na PO niż SO, kwestia tylko przetłumaczenia mu tego :)
0
@karci0 i być może połamał się na kilka miesięcy, super pomysł…
0
@Barcaa12 Xavi powinien trzymać Kounde na PO dopóki Cancelo nie przyjdzie i nie byłoby problemu.
0
@Patrykl145 niestety wypozyczony
0
@Volley No ale co z tego? Gramy raz na tydzień, nie co 3 dni. 7 dni odpoczynku od meczu jest wystarczające dla nastolatka...
Jeżeli by sobie nie radził fizycznie to by nie grał tydzień temu 80 minut w dobrym tempie (spójrz chociażby na De Bruyne w rewanżowym meczu z realem, po 1 połowie wyglądał już jakby miał dosyć).
2
@Mike3554 bez przesady, gramy obecnie raz na tydzień. To ile według Ciebie piłkarz ma odpoczywać miedzy meczami? Miesiąc?
0
@Medium jak to?
0
@Playboi_Carti james
4
@Zoker nie jestem fanem Roberta ale ilość bramek jakie strzelił w lm świadczy o tym ze potrafi strzelać top zespołom
1
@Medium o kurde ale jaja, życie jest smutne
0
@Medium daj linka
0
@Cotutajsiedzieje a co z Lewandowska bo nie jestem w temacie
0
@Kamiloza91 City, United, Chelsea, Arsenal, Liverpool, Newcastle
0
@PatrykBarca jak zarobili skoro odszedł za darmo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartas97 a faul bramkarza na przeciwniku w polu karnym pod co podlega? Czy może twierdzisz ze Kepa nie faulował piłkarza Celty? Bo według mnie kontakt po obu stronach był taki sam.
0
@bartas97 napisałeś ze @Emhyr psuje moja narracje podczas gdy co do tej sytuacji Twoja narracja była taka sama jak moja.
0
@bartas97 w ktorym momencie tego sezonu real został skrzywdzony (tylko nie wrzucaj mi jakiegoś gowna typu aut na korzyść drużyny przeciwnej przy dwubramkowej przewadze realu plz) bym mógł zobaczyć cokolwiek innego niż kontrowersje na korzyść realu?
1
@bartas97 sam twierdziłeś pół godziny temu ze byś puścił to jako bramkę.
Niech nasze tak znaczy tak a nasze nie znaczy nie. Bądźmy mężczyznami.
Plus tak jak napisał @MOLESTA , Kepa również faulował gracza Celty.