Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 masz zajebiscie ale to zajebiscie dziwne pojęcie obiektywnego sędziowania (bo za takie można uznać nie sędziowanie pod kogokolwiek).
Twoja miłość do realu jest ślepa i próbuje Ci to uświadomić.
To ze Barca była pokrzywdzona oznacza wlasnie to ze real był faworyzowany bo jakbyś nie zauważył liga hiszpańska to liga dwóch drużyn -> barcy i realu.
1
@MOLESTA nie no według kibiców realu np. @bartas97 sedziowie nie gwiżdżą pod kogokolwiek :)
0
@bartas97 zacznijmy od tego ze nie oglądasz meczów Barcelony wiec nie wiesz co się tam odpierdala. W pierwszym meczu Barca została wydymana minimum w dwoch sytuacjach: brak czerwonej dla Suareza za faul na Gundoganie, brak karnego za Faul na Araujo.
W drugiej kolejce mamy: brak czerwonej kartki za atak łokciem na Abde, brak karnego za faul na Yamalu.
Po stronie Realu: pierwsza kolejka: brak karnego dla Bilbao. Druga kolejka: nie sprawdzona ręka Bellinghama (w takiej samej sytuacji Barca tydzień wcześniej wydymana na karnego). Trzecia kolejka: zabrany gol dla Celty - sam przyznałeś ze gol powinien być.
I Ty kurwa twierdzisz ze liga nie jest gwizdana pod real?
0
@bebeto77 otóż nie
0
@bartas97 gdyby faul miał miejsce w druga stronę to nie byłoby varu i nie wiedzielibyśmy ze takie mikropociagniecie miało w ogóle miejsce. Zreszta to już trzecia (!) kolejka z rzędu gwizdana pod real.
1
@pioz123 kostka
1
@Striker gorszy niż Alonso by nie był :)
0
@Jarema2000 jak będzie remis to po meczu podaj na priv numer konta
3
@Striker był, ale w meczach z realem nie wiedzieć czemu dawał radę również w Barcy. Chyba zaliczył nawet jakiegoś gola / asystę w meczu z białymi ścierkami :)
0
@prokofiew ostrożność
0
@paweldunajecfcb niestety nie
1
@avanes otóż nie, poza tym to raczej nic groźnego, po przerwie na reprezentacje wróci
Ale się dałem zbaitowac xd
0
@Medium ta sama la liga w której średniak (sevilla) zremisowała w regulaminowym czasie gry z mistrzem Anglii?
2
@Rewolucja123 co z tego jak sędziowie 3 kolejkę z rzędu drukują pod nich :)
0
@Smokie jakie czyli? Sprecyzuj.
0
@Mareeek2050 nie wiem po jakiego grzyba Ci wydawać by się mogło normalni ludzie kibicują realowi. Jak można miec takie klapki na oczach i nie widzieć ze sedziowie gwizdaja pod real?
0
Komentarz usunięty
7
Komentarz usunięty
0
@AmigoBlancos @DonCarletto @bartas97 co powiecie na anulowana bramkę celty?
0
@tbas jak to nie? Ps Ferran, Yamal, N Lewy, Roque, LS Fati, Abde.
Przy dobrej ofercie Barca powinna sprzedać Brazylijczyka.
2
@Deviler napewno na konto rodziców :)
3
@Zoker nie No w porównaniu do Felixa sportowo Abde wypada słabo. Ale jeżeli Felix przyjdzie to Abde powinien natychmiastowo się zwijać -> już będzie tłok a dodatkowo a w styczniu witamy Suareza vol2
2
@PabloVEB akurat karyny i sebixy wielbią PiS gdyż 500 (800) plus.
A i żeby nie było, nie zagłosuje na popis.
0
@Sysia11 żenada :)
0
@Rust_Cohle ile Arabowie proponują liverpoolowi?
0
@Sysia11 piłka nożna to zawsze był biznes a ludzie podobnie reagowali ~10 lat temu na transfery do city co teraz do Arabii :)
0
@kuz mam, moja dziewczyna sprzedaje termomixy i jest obcykana w temacie
0
@fortunate_son nikt nie kazał rządowi bawić się w covida
0
@tomek8756 Korwina bym nie liczył gdyż jest już za stary na czynne angażowanie się w politykę.
3
@MOLESTA jeszcze Fati ale nie wiem który rok