Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fart szkoda ze wcześniej nie przyszedł jako zmiennik Busiego. Oriol topowym spd nie jest i powinien być u nas rezerwowym odciazajacym Busiego, być może w takim układzie Busi by został na kolejny rok.
5
@bari_94 Xavi jest słabym trenerem niestety. Nie potrafi dostosować składu do rywala, ugina się pod presja zarządu i pod presja zawodników, w trakcie meczu popada w skrajnosci - przegrywamy to wrzuca 4 napastników, zbyt późno wyciąga wnioski (sporo czasu męczył nas wystawianiem Raphini na LS).
0
Xavi out please
2
@MarioVeB! Problem w tym ze już nic nie wart pod katem sprzedaży. W grę wchodziłoby jedynie oddanie.
2
@Crema Catalunya Torres duża część kariery grał na PS, plus w rezerwie Yamal.
0
@MesQueUnClub96 Pep by go nie wpuścił na taki mecz pewnie albo zdjął po 45 minutach. W tym sezonie Haaland nie odpocznie sobie w czasie mundialu wiec myśle ze Pep będzie go oszczędzać gdy będzie taka możliwość.
0
Jak zagrał Niemiec?
0
@MesQueUnClub96 I co z tego? Kasę za grupę lm przytula, będą mogli dalej rozwijać klub, nie od razu Kraków zbudowano :)
1
@Messibestplayerintheworld dobry piłkarz o profilu Pedriego to koszt 100 milionów +. Przy ewentualnej kontuzji Pedriego pomoc Oriol Gundo De Jong nie wyglada zle. Gorzej jak Oriol wypadnie. Według mnie zakup spd jest pilniejszy niż sp / spo.
0
@KrwawiaceoczyVEB Abde w styczniu odejdzie na wypożyczenie / sprzedaż. Będzie szukał minut.
0
@Faro niedługo im się oczy otworzą :)
0
@pt9 od czegoś jest kwota wolna od podatku :)
1
@tbas BM dużo zapłacił za pół roku gry Cancelo :)
0
@don'T.R.I.P.e nie no bez jaj, Barca ma lepsza kadrę niż Inter. Skoro Inter był w stanie awansować do finału ligi mistrzów to równie dobrze Barca może awansować do finału.
1
@Roobo nikt Felixowi nie kazał podpisywać z Atletico kontraktu. Jeżeli masz umowę to przyzwoitość nakazuje respektować ta umowę.
2
@HypeR Działanie na szkodę swojego klubu tak jak to zrobił Felix to skur….. jeżeli chce się odejść to omawia się to z trenerem a nie z prasa, stawiając klub w gownianej pozycji negocjacyjnej.
0
@don'T.R.I.P.e a w czym Barca jest gorsza od obecnego finalisty ligi mistrzów żeby nie miec oczekiwań w LM?
1
@michal26 Fati dalej jest przekozakiem, wystarczy tylko by:
1. Grał w każdym meczu w podstawie. Gorszy niż Abde, Pedri, Gavi (na ls nie będzie)
2. Znowu się nie połamał
To jest stworzony gość do gry w Barcy, ma zajebiste zgranie z ludźmi z którymi grał całe dzieciństwo (dlatego chce go Arsenal, bo Arsenal stylowo najbardziej przypomina Barce).
9
@Tomcio bezglutenowe?
0
@SinMistico To 17 letni dzieciak, mało który 17latek gra 90 minut mecz w mecz, gdyby grał w brazylijskim średniaku to pewnie byłby w podstawie. Choć oczywiście mam nadzieję że z chłopaka nic nie będzie.
0
@pt9 poza jedną akcją przeciwko realowi nie przypominam sobie by Gavi atakował przeciwników nie walcząc o piłkę, Gavi gra ostro ale wydaje mi się (mogę się mylić), że zawsze ma to miejsce właśnie w bezpośredniej walce o piłke.
0
@Conradxc Realu już nie ma, teraz jest Auchan, zakupami spożywczymi głównie zajmuje się moja dziewczyna więc o nich nie myślę :)
0
@_M4rtin "największy cymbał jakiego widziałem." w domyśle jakiego widziałem... "w życiu" a nie: jakiego widziałem wczoraj :)
0
@Firestone Vinicius i jego przeklinanie na sędziów w co drugim meczu poprzedniego sezonu, Ramos i między innymi: celowe uderzenie w skroń Kariusa, połamanie Salaha w finale ligi mistrzow, celowe deptanie dłoni Messiego, Pepe i przejeżdżanie korkami po plecach przeciwnika, Ronaldo i nurkowanie 50 razy na sezon, Casemiro i jego wiecznie udawanie niewiniątka. A to sam real madryt i tylko ostatnie lata
Mało Pan piłki ogląda.
Ja zaś naprawdę od lat próbuje zrozumieć i nie jestem w stanie pojąć w jaki sposób zdrowy psychicznie i w miarę inteligentny człowiek może kibicować tej drużynie. Jakieś pomysły?
0
@Herato jako tako, ani super ani źle
0
@DamianBarcaCule skreślisz gościa który ma 21 lat gdzie wiekszosc w jego wieku dopiero zaczyna przygodę z poważna piłkę, brawo Ty.
0
@Faro a co mnie obchodzi Arsenal? Fati jest TOP talentem i totalnym zidioceniem byłaby sprzedaż go za jakakolwiek kwotę.
0
@Davvd wystarczy zatrzymać czas gdy piłka nie jest w grze, proste rozwiązanie bez kombinowania. Każdy mecz miałby tyle samo minut aktywnego grania.
3
@Faro Ansu musi zostać, to przyszłość i teraźniejszośc Barcy.
1
@Rewolucja123 vinicius nie ma takiego dryblingu jak Neymar, jest za to szybszy.