2

@fart szkoda ze wcześniej nie przyszedł jako zmiennik Busiego. Oriol topowym spd nie jest i powinien być u nas rezerwowym odciazajacym Busiego, być może w takim układzie Busi by został na kolejny rok.

5

@bari_94 Xavi jest słabym trenerem niestety. Nie potrafi dostosować składu do rywala, ugina się pod presja zarządu i pod presja zawodników, w trakcie meczu popada w skrajnosci - przegrywamy to wrzuca 4 napastników, zbyt późno wyciąga wnioski (sporo czasu męczył nas wystawianiem Raphini na LS).

0

Xavi out please

2

@MarioVeB! Problem w tym ze już nic nie wart pod katem sprzedaży. W grę wchodziłoby jedynie oddanie.

2

@Crema Catalunya Torres duża część kariery grał na PS, plus w rezerwie Yamal.

0

@MesQueUnClub96 Pep by go nie wpuścił na taki mecz pewnie albo zdjął po 45 minutach. W tym sezonie Haaland nie odpocznie sobie w czasie mundialu wiec myśle ze Pep będzie go oszczędzać gdy będzie taka możliwość.

0

Jak zagrał Niemiec?

0

@MesQueUnClub96 I co z tego? Kasę za grupę lm przytula, będą mogli dalej rozwijać klub, nie od razu Kraków zbudowano :)

1

@Messibestplayerintheworld dobry piłkarz o profilu Pedriego to koszt 100 milionów +. Przy ewentualnej kontuzji Pedriego pomoc Oriol Gundo De Jong nie wyglada zle. Gorzej jak Oriol wypadnie. Według mnie zakup spd jest pilniejszy niż sp / spo.

0

@KrwawiaceoczyVEB Abde w styczniu odejdzie na wypożyczenie / sprzedaż. Będzie szukał minut.

0

@Faro niedługo im się oczy otworzą :)

0

@pt9 od czegoś jest kwota wolna od podatku :)

1

@tbas BM dużo zapłacił za pół roku gry Cancelo :)

0

@don'T.R.I.P.e nie no bez jaj, Barca ma lepsza kadrę niż Inter. Skoro Inter był w stanie awansować do finału ligi mistrzów to równie dobrze Barca może awansować do finału.

1

@Roobo nikt Felixowi nie kazał podpisywać z Atletico kontraktu. Jeżeli masz umowę to przyzwoitość nakazuje respektować ta umowę.

2

@HypeR Działanie na szkodę swojego klubu tak jak to zrobił Felix to skur….. jeżeli chce się odejść to omawia się to z trenerem a nie z prasa, stawiając klub w gownianej pozycji negocjacyjnej.

0

@don'T.R.I.P.e a w czym Barca jest gorsza od obecnego finalisty ligi mistrzów żeby nie miec oczekiwań w LM?

1

@michal26 Fati dalej jest przekozakiem, wystarczy tylko by:
1. Grał w każdym meczu w podstawie. Gorszy niż Abde, Pedri, Gavi (na ls nie będzie)
2. Znowu się nie połamał


To jest stworzony gość do gry w Barcy, ma zajebiste zgranie z ludźmi z którymi grał całe dzieciństwo (dlatego chce go Arsenal, bo Arsenal stylowo najbardziej przypomina Barce).

9

@Tomcio bezglutenowe?

0

@SinMistico To 17 letni dzieciak, mało który 17latek gra 90 minut mecz w mecz, gdyby grał w brazylijskim średniaku to pewnie byłby w podstawie. Choć oczywiście mam nadzieję że z chłopaka nic nie będzie.

0

@pt9 poza jedną akcją przeciwko realowi nie przypominam sobie by Gavi atakował przeciwników nie walcząc o piłkę, Gavi gra ostro ale wydaje mi się (mogę się mylić), że zawsze ma to miejsce właśnie w bezpośredniej walce o piłke.

0

@Conradxc Realu już nie ma, teraz jest Auchan, zakupami spożywczymi głównie zajmuje się moja dziewczyna więc o nich nie myślę :)

0

@_M4rtin "największy cymbał jakiego widziałem." w domyśle jakiego widziałem... "w życiu" a nie: jakiego widziałem wczoraj :)

0

@Firestone Vinicius i jego przeklinanie na sędziów w co drugim meczu poprzedniego sezonu, Ramos i między innymi: celowe uderzenie w skroń Kariusa, połamanie Salaha w finale ligi mistrzow, celowe deptanie dłoni Messiego, Pepe i przejeżdżanie korkami po plecach przeciwnika, Ronaldo i nurkowanie 50 razy na sezon, Casemiro i jego wiecznie udawanie niewiniątka. A to sam real madryt i tylko ostatnie lata

Mało Pan piłki ogląda.


Ja zaś naprawdę od lat próbuje zrozumieć i nie jestem w stanie pojąć w jaki sposób zdrowy psychicznie i w miarę inteligentny człowiek może kibicować tej drużynie. Jakieś pomysły?

0

@Herato jako tako, ani super ani źle

0

@DamianBarcaCule skreślisz gościa który ma 21 lat gdzie wiekszosc w jego wieku dopiero zaczyna przygodę z poważna piłkę, brawo Ty.

0

@Faro a co mnie obchodzi Arsenal? Fati jest TOP talentem i totalnym zidioceniem byłaby sprzedaż go za jakakolwiek kwotę.

0

@Davvd wystarczy zatrzymać czas gdy piłka nie jest w grze, proste rozwiązanie bez kombinowania. Każdy mecz miałby tyle samo minut aktywnego grania.

3

@Faro Ansu musi zostać, to przyszłość i teraźniejszośc Barcy.

1

@Rewolucja123 vinicius nie ma takiego dryblingu jak Neymar, jest za to szybszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?