Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 naprawdę przejmujesz się psami?
5
@MOLESTA @AmigoBlancos @DonCarletto @bartas97
Interesuje się Fc Barcelona - lubie o niej czytać
Wy interesujecie się realem madryt - zapewne lubicie o nim czytać.
Nie dziekujcie
0
@MarcepanowyKsiaze chyba zes oszalal
0
@Emhyr no to może 10 milionów Barca odzyska.
2
@Roobo cyk przelew pereza, takiego składnika brakuje polskiej drużyny niestety.
1
@Roobo Dest nie jest taka cipą na jaką go malują :)
0
@Mixtape każdemu bramkarzowi zdarzają się takie błędy :)
1
@Barca1922 o tym ze bartas97 jest kibicem rakowa i realu :)
4
@mariosss20 a co masz do stracenia?
0
@Senior6 biorąc pod uwagę ze real zapłacił za niego 60 milionów to tak :)
0
@Senior6 Luka Jovic. Milego wieczoru.
0
@FutbolFan w lidze niemieckiej łatwiej robić liczby niż w hiszpańskiej czy angielskiej.
2
@TheNekro94 otóż to, nie angażując się w sprawy polityczne nie tracisz czasu ani nerwów :)
0
@kiper09 akurat to ze Dest odpalony w FFP nie zmienia praktycznie nic, Alonso chce zostać, Lengleta nikt poza Arabami nie chce. Nie ma co liczyć na jakikolwiek transfer poza Cancelo + wymiana Felixa za Fatiego / Ferrana.
0
@agaFCB czym się zajmujesz zawodowo?
0
@Rust_Cohle var nie może sprawdzać fauli na żółta a doświadczony rozgrywacz taki jak Lewy powinien tak jak Suarez zaczepiać przeciwnika gdy sędzia był od niego odwrócony :)
0
@Losiex Robert tez sobie nie pomaga zachowując się jak cipka i kładąc się na ziemie przy byle kontakcie. Obejrzałem sobie powtórkę meczu z Getafe i w kilku sytuacjach naprawdę Lewy przy minimalnym kontakcie kładł się na ziemie. Gdzie Lewy wyglada monstrualnie przy takim Suarezie z Getafe. Mógł Lewy utrzymać się na nogach lub sam odepchnąć obrońcę to ten nabrałby w końcu do niego szacunku :)
0
@Pawlusek miejmy nadzieje ze do weekendu przyjdzie Cancelo
6
Komentarz usunięty
2
@against_modern_football Lewy w obecnej formie mógłby mu towarzyszyc
0
@kanver_ Abde, Yamal, Fati, Lewy. Który z nich nie jest napastnikiem?
0
@Matt_i1992 bo Xavi nie umie się przyznać do błędu
0
Ale ten Xavi jest głupi z ta gra na 4 napastników xd
1
@bartas97 @DonCarletto żałujcie, jest bardzo ciekawie :)
1
@arasz1819 zajelo mi to półtorej roku ale teraz muszę publicznie przyznać Ci racje, Koeman > Xavi.
0
@AmigoBlancos @bartas97 @DonCarletto Panowie jak się podoba sędziowanie?
0
@BordowyPtak De Jong chyba w piłkę najpierw trafił :)
0
@Fake69 zabrany karny. Karny to cała okazja wiec półtorej okazji do zdobycia goli mieliśmy.
0
@Szmulek koniec końców nas tez tam nie ma :)
0
@MesQueUnClub96 pewnie