0

@tomek8756 naprawdę przejmujesz się psami?

5

@MOLESTA @AmigoBlancos @DonCarletto @bartas97

Interesuje się Fc Barcelona - lubie o niej czytać

Wy interesujecie się realem madryt - zapewne lubicie o nim czytać.

Nie dziekujcie

0

@MarcepanowyKsiaze chyba zes oszalal

0

@Emhyr no to może 10 milionów Barca odzyska.

2

@Roobo cyk przelew pereza, takiego składnika brakuje polskiej drużyny niestety.

1

@Roobo Dest nie jest taka cipą na jaką go malują :)

0

@Mixtape każdemu bramkarzowi zdarzają się takie błędy :)

1

@Barca1922 o tym ze bartas97 jest kibicem rakowa i realu :)

4

@mariosss20 a co masz do stracenia?

0

@Senior6 biorąc pod uwagę ze real zapłacił za niego 60 milionów to tak :)

0

@Senior6 Luka Jovic. Milego wieczoru.

0

@FutbolFan w lidze niemieckiej łatwiej robić liczby niż w hiszpańskiej czy angielskiej.

2

@TheNekro94 otóż to, nie angażując się w sprawy polityczne nie tracisz czasu ani nerwów :)

0

@kiper09 akurat to ze Dest odpalony w FFP nie zmienia praktycznie nic, Alonso chce zostać, Lengleta nikt poza Arabami nie chce. Nie ma co liczyć na jakikolwiek transfer poza Cancelo + wymiana Felixa za Fatiego / Ferrana.

0

@agaFCB czym się zajmujesz zawodowo?

0

@Rust_Cohle var nie może sprawdzać fauli na żółta a doświadczony rozgrywacz taki jak Lewy powinien tak jak Suarez zaczepiać przeciwnika gdy sędzia był od niego odwrócony :)

0

@Losiex Robert tez sobie nie pomaga zachowując się jak cipka i kładąc się na ziemie przy byle kontakcie. Obejrzałem sobie powtórkę meczu z Getafe i w kilku sytuacjach naprawdę Lewy przy minimalnym kontakcie kładł się na ziemie. Gdzie Lewy wyglada monstrualnie przy takim Suarezie z Getafe. Mógł Lewy utrzymać się na nogach lub sam odepchnąć obrońcę to ten nabrałby w końcu do niego szacunku :)

0

@Pawlusek miejmy nadzieje ze do weekendu przyjdzie Cancelo

6

Komentarz usunięty

2

@against_modern_football Lewy w obecnej formie mógłby mu towarzyszyc

0

@kanver_ Abde, Yamal, Fati, Lewy. Który z nich nie jest napastnikiem?

0

@Matt_i1992 bo Xavi nie umie się przyznać do błędu

0

Ale ten Xavi jest głupi z ta gra na 4 napastników xd

1

@bartas97 @DonCarletto żałujcie, jest bardzo ciekawie :)

1

@arasz1819 zajelo mi to półtorej roku ale teraz muszę publicznie przyznać Ci racje, Koeman > Xavi.

0

@AmigoBlancos @bartas97 @DonCarletto Panowie jak się podoba sędziowanie?

0

@BordowyPtak De Jong chyba w piłkę najpierw trafił :)

0

@Fake69 zabrany karny. Karny to cała okazja wiec półtorej okazji do zdobycia goli mieliśmy.

0

@Szmulek koniec końców nas tez tam nie ma :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?