- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
6
Ja rozumiem, że Robert mówiąc delikatnie nie gra od długiego czasu zbyt miło dla oka, oraz że statystyki też nie przemawiają na jego korzyść.
Ale czy to już będzie na porządku dziennym, że napastnik stojący w lini z obrońcami drużyny przeciwnej ma uprawiać zapasy mma ksw ufc? Przecież to jest chore, piłka jest kilkanaście metrów od napastnika ale to nikomu nie przeszkadza, obrońcy robią dosłownie co chcą jeśli mówimy o nieprzepisowym traktowaniu, uderzenia przytrzymywanie ciągniecie jakieś haki obejmowanie kołowrotki.
Reakcje ze strony sędziów? Nie widzą, nie słyszą, piłeczka jest gdzie indziej, co pan wymyślasz.
Takie zachowanie jest bezkarne i działa więc czemu wszyscy nie mają bawić się teraz w takie getafe skoro można powstrzymać klub silniejszy od siebie w taki sposób?
Szykuje się wspaniały sezon, bogaty w czerwone kartki dla sfrustrowanych piłkarzy Barcelony
0
@Losiex Robert tez sobie nie pomaga zachowując się jak cipka i kładąc się na ziemie przy byle kontakcie. Obejrzałem sobie powtórkę meczu z Getafe i w kilku sytuacjach naprawdę Lewy przy minimalnym kontakcie kładł się na ziemie. Gdzie Lewy wyglada monstrualnie przy takim Suarezie z Getafe. Mógł Lewy utrzymać się na nogach lub sam odepchnąć obrońcę to ten nabrałby w końcu do niego szacunku :)
0
@Dankho94isback
Coś mi się wydaje, że ten Sędzia tylko na to czekał xD
I cyk karteczka dla Roberta
0
@Rust_Cohle var nie może sprawdzać fauli na żółta a doświadczony rozgrywacz taki jak Lewy powinien tak jak Suarez zaczepiać przeciwnika gdy sędzia był od niego odwrócony :)