0

@KibicBarcy123 Xavi out, Fati in.

1

@dreed93 no i świetnie, niech kolejni bogacze przejmują polskie kluby to będziemy mieli co oglądać w kraju.

1

@Sysia11 przynajmniej a nie bynajmniej.

Nie traćmy polskiego :(

0

@LukaszFan czy gdyby ronaldo wygrał 2 mundiale to byłaby debata skończona na korzyść ronaldo?

0

@Firestone Mamy tylko Araujo, Kounde, Christensena, Inigo. Wszyscy poza Kounde często kontuzjowani. Oby Garcia został.

0

@Barcabarca3562157 bellingham, vinicius, tchouameni

0

@T^L a jak ktoś zagłosował na PiS to ma prawo narzekać jak jest zle czy tez nie? Hah

0

@Firestone przecież Guler nie zagrał jeszcze ani jednego meczu xd to dzieciak który może w realu mega wypalić a może się spalić. Ceballos to nie jest jakiś mega ważny piłkarz, vini pewnie wróci chwile po przerwie na repke a Mendy z tego co kojarzę to co chwila jest połamany wiec zarząd powinien wziąć przed sezonem na to poprawkę.

0

@wojopancer brawo, tak trzymaj, szkoda nerwów na coś co na co nie masz i tak wpływu :)

0

@MesQueUnClub_87 No dobrze ale to jest już kogoś innego sumienie jeżeli zagłosuje za mnie. Tak samo wybory ogólnie czysto teoretycznie mogą być zafałszowane i na to tez nie mam wpływu. Tak czy inaczej nie głosując w moim mniemaniu jestem „czysty” :)

Ale dziękuje za odpowiedz i również serdecznie pozdrawiam

0

@RoberDzik żadnego, piłkarz powinien miec rozum, jeżeli nie ma rozumu to tez nie mam do niego szacunku.

1

@FutbolFan Fati nie jest przehajpowany. Jest top piłkarzem którego póki co zniszczyła kontuzja.

1

@T^L a co daje oddanie nieważnego głosu. Czysto hipotetycznie gdyby wszyscy oddali nieważny głos, w jaki sposób uzdrowiłoby to Polske?

0

@kamilop a co jeżeli City mówi: obowiązek wykupu albo czyste wypożyczenie? :) nie znamy szczegółów negocjacji i ich nie poznamy

0

Przyfarciło się realowi z przerwa na reprezentacje.

0

@DLFCB półtorej roku różnicy w tym wieku to sporo ;)

13

@626 Sergi Roberto mógł nie dać się porobić jak amator ale po co ;)

0

@Zoker to samo co obecnie z Fatim, Abde, Ferranem.

0

@konajoncek nadzieja matka głupich. Fati tez miał dobry presezon a teraz przez Xaviego gaśnie. Tu potrzeba zmiany trenera ASAP, ale żeby tak się stało, niestety musimy znowu odpaść z ligi mistrzów.

1

@ramon59 napastnik przyjdzie w styczniu. Do stycznia wystarczyłoby ze Ferran grałby za Lewego.

0

@doc do czasu. Yamal ma kontrakt do 2025. Za pare miesięcy upomni się po swoje miliony :)

1

@Pawel13sz do końca grudnia - tj. Odpadnięcia z ligi mistrzów. Od stycznia Ferran w podstawie, oby tylko utrzymał formę.

1

@sokot między tym co jest a co być powinno jest Xavi :)

0

@panczo nie no, nie ma sensu wystawiać piłkarza na przeciwnej stronie niż jego ulubiona.

Raphinia miał niby ogarniać oba skrzydła? Co się okazało? Ze ogarnia tylko swoje „preferowane”.

Tak samo było z Ferranem i Dembele.

Jak ktoś się czuje lepiej na PS to niech gra na PS. Po co tracić cześć potencjału piłkarza.

1

@bari_94

Serce: Fati Ferran Yamal

Rozum: Gavi Ferran Yamal

Co wybierze Xavi:
Gavi Lewy Raphinia

0

@panczo Witam nowicjusza, tez chciałbym dopiero zacząć oglądać mecze :)

Zapraszam do zapoznania się z pierwszymi meczami poprzedniego sezonu, wówczas dowie się Pan ze Raphinia nie nadaje się na lewe skrzydło. Sam Raphinia o tym mówił w wywiadzie.

0

@bari_94 Witam nowicjusza, tez chciałbym dopiero zacząć oglądać mecze :)

Zapraszam do zapoznania się z pierwszymi meczami poprzedniego sezonu, wówczas dowie się Pan ze Raphinia nie nadaje się na lewe skrzydło. Sam Raphinia o tym mówił w wywiadzie.

0

@Szmulek i tak był spalony :)

0

@galix22 Uraz

0

@Sewren122 prędzej chcieli Ferrana za Lewego tak jak się to odbywało w presezonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?