Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Mingueza rzuca za piłki
0
@MichuZ44 imho 500k za +5 pace i drivena nie warto, są zdecydowanie lepsze alternatywy do tego evo (cruyff sbc chociażby)
2
uuuu trochę wstyd na łeb od Realu
6
w reprezentacji będzie jedynka, a w klubie na ławe
0
@takisobiektos to o to chodziło właśnie
0
@kamiVeB a był tu taki jeden użytkownik co szedł w zaparte, że ten gest dla islamistów oznacza co innego i nie można tego traktować jak coś wrogiego xD
2
@polcza Asencio się nie łapie, ale obecnie faworytem jest Doue. Cubarsi jest na drugim miejscu
0
@barteq Stanowski serio ma taką lipę z tymi podpisami?
3
@insp1re normalny czas, kto sie spodziewał, że w 1.5 roku rozbiorą stary stadion i wybudują nowy xD
2
@MesQueUnClub_87 chanel ahsc, pdm percival, pdm perseus, xerjoff renesans, torino21, nio, tygar, pdm sedley, eau givree, imagination, acqua viva
0
@Cule1234 przecież nikt go nie weźmie z taką pensją xD imho trzeba czekać na koniec kontraktu, a nie bawić się w wypożyczenia i jakieś rozbijanie pensji bo skończy się jak z Lengletem czy innym Umtitim
0
@clyde w firmowych sklepach solidarności (teraz też goplana, jutrzenka są) często mają produkty właśnie te z błędami po mniejszej cenie. Typu często można kupić sporo jeżyków na wage
0
@Dawmeister raczej normalnie
4
Kolega tutaj co króciutko leci
4
@Kai0 to samo odwalił jeszcze w tym sezonie z Monaco XD
0
Teraz po operacji kolana kilka lat temu przestał się rzucać w jedną stronę xd przecież teraz to on już będzie tylko stał. Pakuj mandzur i wyjazd w lato. Przy okazji zejdziemy ze sporej pensji
9
@Dzejkob97 słynne podania przez środek do Busiego z trzema na plecach. A potem szok, że idą remontady
5
@Bykunn Pena nie bronił doskonale to pierwsze primo, drugie primo to Szczęsny jest po prostu lepszym bramkarzem niż Iniaki i każdy wiedział, że w końcu musi zacząć grac. Pena zagrał ok z Realem, ale po tym meczu przestał dawać jakiekolwiek argumenty (może tylko wychodzenie do piłki). Bronił to co leciało w środek, resztę wpuszczał, nie potrafił wychodzić do wysokich piłek, nie łapał, nie piąstkował, słabo grał na linii.
0
@AlexDark00 ty chyba masz problem z Polakami
1
@Andi18 Joan Garcia z Espanyolu sie zapowiada na topeczke
9
Pena i Ter Stegen out. Na1 Wojtek i na rezerwę jakiś młody. Za rok w lecie trzeba iść po jakiegoś młodego kota jak Chavalier czy Joan Garcia
0
@pszczola04 bierz nocleg i rano skoczysz pociągiem
0
@Criss18Barca ok
5
@pt9 no a barceloniarze wcale nie pompowali Niemca przez 10 lat XD coś było na rzeczy że każdy trener w kadrze wolał Neuera bez nogi niż ter Stegena z mitycznego 2022/23
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca różnica jest taka za Kurtula w ostatnich kilku sezonach to Messi na bramce. Ter Stegen to pachoł
0
Milan nie ma w planach zatrzymać Felixa xd. Kibice Milanu w szoku bo mówiło się że Felix gra dwa dobre mecze i potem znika, dla nich zagrał tylko jeden dobry
1
@ViscaelBarca2007 on chyba mówił, że w klubie jako trener widzi siebie jako max 2-3 lata
co do wieku to też mówił, że przed 70 chce być na emeryturze
2
Oby Pedri wrócił zdrowy z kadry. On dla nas jest kimś jak Rodri w City
2
Ale w końcu mental jest top w tym zespole. Przez ostatnie kilka lat to zawsze głowa w dół i już niech sędzia to kończy