Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griezman to jest niesamowity piłkarz. Ile razy przychodzi grać przeciw Barcelonie czy Realowi to on zawsze zagra piach
0
Daj mu drugą żółtą od razu dla formalności
1
Belingham to tam na 9 gra czy jak? Chłop stoi cały czas na 11 metrze, a ludzie go do Pedriego porównują
1
Zaraz się archivo var odpali i jutro będzie Cwiakala gadał o kontrowersji na odcinku
0
Atleti nie rób nam nadzieji
1
@Sysia11 bez szans to nie są nazwiska jak Messi
0
@cules100pro Viniemu nie da xd
0
@MichuZ44 raz im wyszło z Barcelona i się uważają, za nie wiadomo kogo i jaką to aurę ma Anfield
0
Bayern złapał formę czy to Bayer tak położył dwumecz?
1
Zwycięstwo Barcelony i porażka Liverpoolu. Idealny dzień
2
Dembele te karne to ma kosmos
0
Dlaczego Wojtula się nie rozgrzewa na bramce?
2
@BorzyKrzys i Marciniak przepycha tych i tych
0
Marciniak sędziuje Real-Atleti to nawet nie ma co oglądać
0
twitter.com/TurtleHype4/status/1898823894817009981
Nie oglądałem więc nwm czy typek to łak ale Malik przywalający się o rymy to inna gęstość. Gość rymuje się z się xd ładnie mu Pezet to wyciągnął
2
@DonCarletto od początku było wiadomo, że to głupek
0
@mordini123 o Mirosławski największy realowiec w swojej budzie
17
Co oni z tym Szczęsnym robią xd
0
@Striker ok, to ma sens
1
Wiadomo tragedia, ale nie mogli tego info jakoś wypuścić wcześniej? (jeżeli serio stało się to w hotelu, jakiś czas temu)
3
Fati to jest taki wrak piłkarza, że chłop by się do kadry Motoru nie łapał
0
@th@les Ter Stegen zmarnował najlepsze lata Messiego. Nic dziwnego że go Leo nie lubił
0
@pinasmeister perfumy, nie perfum
0
@BorzyKrzys a pies?
0
@krycha2201 Taco lubię, Quebo totalnie nie moja bajka. Taconafide mi nie siadło
7
Szczęsny tam zaraz będzie lepiej wspominany niż Lewandowski xd
2
raczej chodzi o punkty procentowe, a nie procenty
0
twitter.com/DiscussingFilm/status/1898054341996822918
podobno serial miał być bliższy książkom niż filmy
edit:
dlaczego czasem link się wyświetla, a czasem nie?
20
Szczerze to wolałbym Neymara na jeden sezon jeśli ma to zablokować transfer Diaza
0
@Lanosss ok, właśnie, bo znalazłem artykuł z tamtego roku co mówił, że premiera w 2025 i myślałem, że się nie załapie. Dzięki wielkie.