0

Griezman to jest niesamowity piłkarz. Ile razy przychodzi grać przeciw Barcelonie czy Realowi to on zawsze zagra piach

0

Daj mu drugą żółtą od razu dla formalności

1

Belingham to tam na 9 gra czy jak? Chłop stoi cały czas na 11 metrze, a ludzie go do Pedriego porównują

1

Zaraz się archivo var odpali i jutro będzie Cwiakala gadał o kontrowersji na odcinku

0

Atleti nie rób nam nadzieji

1

@Sysia11 bez szans to nie są nazwiska jak Messi

0

@cules100pro Viniemu nie da xd

0

@MichuZ44 raz im wyszło z Barcelona i się uważają, za nie wiadomo kogo i jaką to aurę ma Anfield

0

Bayern złapał formę czy to Bayer tak położył dwumecz?

1

Zwycięstwo Barcelony i porażka Liverpoolu. Idealny dzień

2

Dembele te karne to ma kosmos

0

Dlaczego Wojtula się nie rozgrzewa na bramce?

2

@BorzyKrzys i Marciniak przepycha tych i tych

0

Marciniak sędziuje Real-Atleti to nawet nie ma co oglądać

0

twitter.com/TurtleHype4/status/1898823894817009981

Nie oglądałem więc nwm czy typek to łak ale Malik przywalający się o rymy to inna gęstość. Gość rymuje się z się xd ładnie mu Pezet to wyciągnął

2

@DonCarletto od początku było wiadomo, że to głupek

0

@mordini123 o Mirosławski największy realowiec w swojej budzie

17



Co oni z tym Szczęsnym robią xd

0

@Striker ok, to ma sens

1

Wiadomo tragedia, ale nie mogli tego info jakoś wypuścić wcześniej? (jeżeli serio stało się to w hotelu, jakiś czas temu)

3

Fati to jest taki wrak piłkarza, że chłop by się do kadry Motoru nie łapał

0

@th@les Ter Stegen zmarnował najlepsze lata Messiego. Nic dziwnego że go Leo nie lubił

0

@pinasmeister perfumy, nie perfum

0

@BorzyKrzys a pies?

0

@krycha2201 Taco lubię, Quebo totalnie nie moja bajka. Taconafide mi nie siadło

7



Szczęsny tam zaraz będzie lepiej wspominany niż Lewandowski xd

2

raczej chodzi o punkty procentowe, a nie procenty

0

twitter.com/DiscussingFilm/status/1898054341996822918

podobno serial miał być bliższy książkom niż filmy

edit:
dlaczego czasem link się wyświetla, a czasem nie?

20

Szczerze to wolałbym Neymara na jeden sezon jeśli ma to zablokować transfer Diaza

0

@Lanosss ok, właśnie, bo znalazłem artykuł z tamtego roku co mówił, że premiera w 2025 i myślałem, że się nie załapie. Dzięki wielkie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?