Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri tuszuje wszystkie gówniane piłki na mine od De Jonga
1
De Jong złaź prosze
0
Raphinia w koncu
5
De Jong to już ma fleszbeki ze wszystkich eurowpierdoli. Niech on złazi
1
ale De Jong nic nie ogarnia po przerwie, za szybka gra dla niego chyba
2
De Jong już sobie pograłeś, weź złaź
1
Raphinia z jesieni to wali bombę pod ladę w takiej sytuacji
1
@KrwawiaceoczyVEB chociaż tyle, ale boje się, że tu jeszcze jedno czerwo może być
0
Raphinia by więcej dał z tej akcji gdyby się zatrzymał i wywalił lage do Wojtka. No dosłownie wybrał najgorsze możliwe rozwiązanie
0
Inigo czy Araujo będą pauzować? Jak tam sytuacja z kartkami
0
Raphinia gra swój mecz
14
Felix Cwel(ajer), nazwisko nieprzypadkowe jak widać
2
Var tutaj nie powinien wjechać?
0
@Kosiu widać, że jest zmęczony, nie ma już takiej dynamiki
1
jak to czerwo powinno być xD
0
@KrwawiaceoczyVEB ter Stegen to by wpuścił ten pierwszy strzał w pierwszej minucie, bo on by odkrył krótki i po krótkim dostał
2
Wojtula ugraj nam ten mecz
0
PSG to robi wlasnie jakas Barcelone 2009/09
1
dobra Pedri teraz za 3 musi robić w srodku, nwm czy nie lepiej w drugiej dać Casado, za FDJ
0
zdejmuj Yamala i mamy fleszbeki
0
boże dajcie strzelić gola czy coś, po co w 20 taki faulować
0
co?xD
1
ale Lewemu to odskakuje xD
1
De Jong mu nie krzyknął, że plecy ma?
0
3 minuta i wspomniany Real po raz pierwszy
2
dobra wytrzymać do 10 minuty xD
0
lepszy Ćwiąkała niż Kręcidło. Ciekawe w której minucie pierwszy raz wspomni wczorajszy Real
0
oby nie Kręcidło
0
@Roobo dla mnie osobiście ta trójka to jest za ofnsywanie, bo tam w środku to Pedri będzie musiał robić za dwóch w obronie, imho z Olmo i Pedrim na boisko jednak lepiej mieć Casado. No chyba, że coś Frenkiemu przeskoczy i serio zacznie wracać i nie będzie sie bał wsadzić nogi.
1
@July_6_BcN zatrzymał Anglie