0

Pedri tuszuje wszystkie gówniane piłki na mine od De Jonga

1

De Jong złaź prosze

0

Raphinia w koncu

5

De Jong to już ma fleszbeki ze wszystkich eurowpierdoli. Niech on złazi

1

ale De Jong nic nie ogarnia po przerwie, za szybka gra dla niego chyba

2

De Jong już sobie pograłeś, weź złaź

1

Raphinia z jesieni to wali bombę pod ladę w takiej sytuacji

1

@KrwawiaceoczyVEB chociaż tyle, ale boje się, że tu jeszcze jedno czerwo może być

0

Raphinia by więcej dał z tej akcji gdyby się zatrzymał i wywalił lage do Wojtka. No dosłownie wybrał najgorsze możliwe rozwiązanie

0

Inigo czy Araujo będą pauzować? Jak tam sytuacja z kartkami

0

Raphinia gra swój mecz

14

Felix Cwel(ajer), nazwisko nieprzypadkowe jak widać

2

Var tutaj nie powinien wjechać?

0

@Kosiu widać, że jest zmęczony, nie ma już takiej dynamiki

1

jak to czerwo powinno być xD

0

@KrwawiaceoczyVEB ter Stegen to by wpuścił ten pierwszy strzał w pierwszej minucie, bo on by odkrył krótki i po krótkim dostał

2

Wojtula ugraj nam ten mecz

0

PSG to robi wlasnie jakas Barcelone 2009/09

1

dobra Pedri teraz za 3 musi robić w srodku, nwm czy nie lepiej w drugiej dać Casado, za FDJ

0

zdejmuj Yamala i mamy fleszbeki

0

boże dajcie strzelić gola czy coś, po co w 20 taki faulować

0

co?xD



1

ale Lewemu to odskakuje xD

1

De Jong mu nie krzyknął, że plecy ma?

0

3 minuta i wspomniany Real po raz pierwszy

2

dobra wytrzymać do 10 minuty xD

0

lepszy Ćwiąkała niż Kręcidło. Ciekawe w której minucie pierwszy raz wspomni wczorajszy Real

0

oby nie Kręcidło

0

@Roobo dla mnie osobiście ta trójka to jest za ofnsywanie, bo tam w środku to Pedri będzie musiał robić za dwóch w obronie, imho z Olmo i Pedrim na boisko jednak lepiej mieć Casado. No chyba, że coś Frenkiemu przeskoczy i serio zacznie wracać i nie będzie sie bał wsadzić nogi.

1

@July_6_BcN zatrzymał Anglie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?