Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
strzelić na 2:0 i niech Olmo złazi bo nie ma co ryzykować kontuzja
4
dawać tego Olmo na fałszywą 9, Frenkie za Lewego i Ferran za Raphe
1
ale okno zasadził
0
dałbym Olmo na fałszywa 9 i wprowadził Ferrana za Raphe/Yamala, za Lewego wtedy jakiś Frenkie do pomocy
2
Raphinia biega i tyle, Lewego jakby nie było, Yamal psuje wszystko co może. No z takim atakiem ciężko coś zrobić xD na ławce tylko Ferran
0
albo nasi mieli 2 tygodnie zapieprz jak presezon albo szedł ostry balet, fatalnie to wygląda od meczu z Sevilla
1
przez taki Inter to my się nie przebijemy, potrzeba jakiejś indywidualności
11
@saviol54 sydney sweeney ma narzeczonego i siedzi w usa, yamal nie zna nawet angielskiego xD
1
Dobrze, że mamy bramkarza który potrafi bronić strzały na krótki
1
@kuz już kiedyś miał taką spinę z Papu i też miał odejść. Jak się skończyło każdy wie
2
@Faro no jak widać Fati dobrze to wie i od 4 lat dzień w dzień nie zapierdala
0
@Faro przecież Lewego też nie było bo był dzień wolny
0
@Faro jak drużyna miała wolne to chyba nie przyszedł trenować mimo że kilku zawodników było. Teraz nie ma go na liście to trenuje xd
3
Wgl w tym United chyba nie było nawet efektu nowej miotły xd co to za klub dziwny
1
@PW27 ja nwm skąd on taki PR sobie zrobił, bramkarz średniego poziomu a tak potrafił sobie ugruntować pozycję w klubie, że nawet mu konkurencji nie sprowadzali.
10lat u nas a dalej nie potrafi przykryć krótkiego slupka xD przecież po ostatniej kontuzji kolana to on już się bał rzucać to teraz chyba będzie tylko stał w jednym miejscu
0
@Criss18Barca teraz to się zmienia ale piłka przez dłuższy czas uchodziła ze mega męski sport i każda dziewczyna jak coś grała na wf czy sks w szkołach to była wyzywana od babochlopow czy lesbijek. W taka siatkę czy kosza mogły grać sobie normalnie. Co do żużla czy skoków to strzelam że to jednak bardziej nisza i nikt na to nie zwracał uwagi czy to ćwiczysz czy się tym interesujesz.
0
@SelloutCrowd tłumaczyli, że nic to nie zmienia i wystarczy zamontować 4 na rogach tak jak mają to zrobić xD
0
@Arden Pena za dużo czasu z Matsem spędzał widać
2
@SelloutCrowd wycofali sie
0
@ddanioofcb tylko przez stronę Barcelony. Obecnie kupić mogą socio, sprawdzaj.
1
@D10S_FCB na każdym tripie polecam używać Google Maps, pokazuję ci wszystkie połączenia nawet jak są jakieś remonty.
0
@Eto'o9 R10 imho Inter dla nas najgorszy możliwy rywal
1
@kamiVeB było losowanie. Ćwierćfinał i półfinał, rewanże na wyjazdach
1
@kamiVeB pierwszy mecz będzie w Barcelonie
1
Hansi Flick podczas dzisiejszego treningu testuje taki skład: Inaki Pena: Kounde, Araujo, Iñigo, Balde: Pedri, Fermín, Frenkie: Raphinha, Lamine Yamal i Robert Lewandowski.
@victor_nahe
Co tutaj się dzieje XD
0
@mmaciass 11-12 marzec
0
@MOLESTA to jest ta słynna, mityczna wręcz gra nogami Ter Stegena
0
Oby Lucho pogonił tych pachołów z Liverpoolu
0
@Salchent cudem wyrwane remisy jednak. Tutaj dochodzi Real w LM, czyli każdy rywal kilo w gaciach plus Atleti w fazie pucharowej LM to też kilo w gaciach xD
1
po naszej stronie to chyba ten Inter najtrudniejszy. Z tym autobusem to zawsze ciężko było