0

strzelić na 2:0 i niech Olmo złazi bo nie ma co ryzykować kontuzja

4

dawać tego Olmo na fałszywą 9, Frenkie za Lewego i Ferran za Raphe

1

ale okno zasadził

0

dałbym Olmo na fałszywa 9 i wprowadził Ferrana za Raphe/Yamala, za Lewego wtedy jakiś Frenkie do pomocy

2

Raphinia biega i tyle, Lewego jakby nie było, Yamal psuje wszystko co może. No z takim atakiem ciężko coś zrobić xD na ławce tylko Ferran

0

albo nasi mieli 2 tygodnie zapieprz jak presezon albo szedł ostry balet, fatalnie to wygląda od meczu z Sevilla

1

przez taki Inter to my się nie przebijemy, potrzeba jakiejś indywidualności

11

@saviol54 sydney sweeney ma narzeczonego i siedzi w usa, yamal nie zna nawet angielskiego xD

1

Dobrze, że mamy bramkarza który potrafi bronić strzały na krótki

1

@kuz już kiedyś miał taką spinę z Papu i też miał odejść. Jak się skończyło każdy wie

2

@Faro no jak widać Fati dobrze to wie i od 4 lat dzień w dzień nie zapierdala

0

@Faro przecież Lewego też nie było bo był dzień wolny

0

@Faro jak drużyna miała wolne to chyba nie przyszedł trenować mimo że kilku zawodników było. Teraz nie ma go na liście to trenuje xd

3

Wgl w tym United chyba nie było nawet efektu nowej miotły xd co to za klub dziwny

1

@PW27 ja nwm skąd on taki PR sobie zrobił, bramkarz średniego poziomu a tak potrafił sobie ugruntować pozycję w klubie, że nawet mu konkurencji nie sprowadzali.

10lat u nas a dalej nie potrafi przykryć krótkiego slupka xD przecież po ostatniej kontuzji kolana to on już się bał rzucać to teraz chyba będzie tylko stał w jednym miejscu

0

@Criss18Barca teraz to się zmienia ale piłka przez dłuższy czas uchodziła ze mega męski sport i każda dziewczyna jak coś grała na wf czy sks w szkołach to była wyzywana od babochlopow czy lesbijek. W taka siatkę czy kosza mogły grać sobie normalnie. Co do żużla czy skoków to strzelam że to jednak bardziej nisza i nikt na to nie zwracał uwagi czy to ćwiczysz czy się tym interesujesz.

0

@SelloutCrowd tłumaczyli, że nic to nie zmienia i wystarczy zamontować 4 na rogach tak jak mają to zrobić xD

0

@Arden Pena za dużo czasu z Matsem spędzał widać

2

@SelloutCrowd wycofali sie

0

@ddanioofcb tylko przez stronę Barcelony. Obecnie kupić mogą socio, sprawdzaj.

1

@D10S_FCB na każdym tripie polecam używać Google Maps, pokazuję ci wszystkie połączenia nawet jak są jakieś remonty.

0

@Eto'o9 R10 imho Inter dla nas najgorszy możliwy rywal

1

@kamiVeB było losowanie. Ćwierćfinał i półfinał, rewanże na wyjazdach

1

@kamiVeB pierwszy mecz będzie w Barcelonie

1

Hansi Flick podczas dzisiejszego treningu testuje taki skład: Inaki Pena: Kounde, Araujo, Iñigo, Balde: Pedri, Fermín, Frenkie: Raphinha, Lamine Yamal i Robert Lewandowski.
@victor_nahe

Co tutaj się dzieje XD

0

@mmaciass 11-12 marzec

0

@MOLESTA to jest ta słynna, mityczna wręcz gra nogami Ter Stegena

0

Oby Lucho pogonił tych pachołów z Liverpoolu

0

@Salchent cudem wyrwane remisy jednak. Tutaj dochodzi Real w LM, czyli każdy rywal kilo w gaciach plus Atleti w fazie pucharowej LM to też kilo w gaciach xD

1

po naszej stronie to chyba ten Inter najtrudniejszy. Z tym autobusem to zawsze ciężko było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?