24

Tchouaméni: “At Real Madrid, the season starts in February.”

Wygrali z miałkim City i już się zaczyna pompka xD

0

@BORO_12 topka na mecze z Rayo tak ale nie na Europe, jego ostatnie dobre mecze w LM to 2015 rok i dwumecz z Bayernem

3



10 lat z takim bramkarzem (xD), który zagrał 3 dobre sezony (jeden dobry na poziom europejskich pucharów), oby gość już nie wrócił jako jedynka

0

@KRISU77 to chyba o Swiecickiego chodzilo xD

1

https://x.com/Thenex31283/status/1889437783078346778


człowiek nawet z Pena na bramce przez dwa miesiące nie tęsknił za Ter Staticiem. Nie Wojtula dociągnie jeszcze przyszyły rok i trzeba szukać kogoś na 1. Na Niemca nie ma co liczyć, teraz bez kolan to on chyba nawet firmowego wykroku nie zrobi. Nasza sytuacja z bramkarzami to też jest jego wina, bo chłop nie chciał mieć konkurencji.

0

@dammar91 ta, to dwa różne zapachy, mimo że generyczne

0

@RobiS kurde pewnie zależy od bankomatu czy ma nfc ale jeśli chodzi o samą wypłatę kartą to bez lipy. Tylko trzeba sprawdzać który bankomat nie ma prowizji bo potrafią kasować od 2.5 do 5 euro z bomby. Jak o Hiszpanie chodzi to bez lipy na pewno w dojcze banku szło

1

@Almighty kiedyś coś rzucił że bliżej mu do Barcelony ale po tym co komentuje to nwm, brzmi jak ukryta opcja madrycka

27

Ten Brahim Diaz to też niezły łeb. Nie celebruje swojego gola bo respect, a przy golu kolegi tańczy xd

0

@PatrychoO też mi się tak wydaje xd

2

https://x.com/Joshua_Ubeku/status/1889248202928353592

mistrz trzymania krótkiego słupka

8

Rozgrywanie City wygląda tak jakby ktoś kazał Dolcanowi Ząbki nagle grać piłką, przecież oni sie boją, nie wiedzą co robić, pomiędzy formacjami przerwy na 20 metrów i nikt się nie pokazuje do gry

1

@Eklerek Rudigera nie ma to korzysta

1

Jak Kurtula ogólnie z karnymi stoi?

0

No teraz to już trzeba powiedzieć że faul xd

8

Cwiakala co tak cicho siedzi

0

Porównać sobie naszą grę, a City XD u nich to wygląda jak za Xaviego jakiegoś

4

Ale to City to też niezła ekipka jak nie potrafią się przy piłce utrzymać dłużej niż 6 podań xD

5

Cwiakala szczytuje już 7 minut

7

Cwiakala wlasnie dochodzi

26

Cwiakala co odleciał po tej bramce

1

Nic to PSG nie gra a ładują na 3

0

@kanver_ to było moje ulubione opowiadanie

1

@PIWOSZ89 ser na szynkę i potem jakieś warzywo

2

@[Oli] a przed kontuzją zawalił nam dwumecz z PSG i od stycznia zeszłego roku był cieniem zawodnika. Gość siedzi tu już nwm z 4 czy 5 lat i dalej nie zrobił progresu XD jedyne z czego go pamiętam to skakania nad herbem i ze często w kluczowych momentach odcinało mu łeb

0

@Pedri16Future i tak to wygląda lepiej niż jeszcze kilka meczów temu

0

Araujo sobie tym meczem chyba załatwił pozycje numer 4 jako ŚO, chyba że jeszcze Christensen go przegoni

2

Araujo chyba chce zagrać powtórkę partidazo z PSG

1

Araujo jeszcze brakuje kontuzji do końca sezonu i nawet w lecie się nikt po niego nie zgłosi. Zostaniemy z Umtitim v2

0

@Gaz i żałuję że na to nie poszło chcoiaz najbardziej to żałuję że rok temu nie udało się z Bayernem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?