Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To wygląda na typowe 1:1 w 88 minucie
2
Ciekawe czy Niemiec by krył krótki słupek
1
Yamal chyba tydzień balował z hustle hardem
2
Nic dziwnego że Pedri asyst nie ma
0
Pedri jak Dinho w prime
0
Sędziowie robią krucjatę i będą nas ciągnąć do końca sezonu
Dobra w sumie go blokował ten typek
3
Co to za wały idą? XD
6
Araujo nie ma i są spalone
3
Ale będzie jechanka w Real Madrid TV
8
Po takiej nagonce madryciokow dadzą nam karnego?
2
Cubarsi lepiej wyprowadza piłkę niż Ding Dong
1
@Pnog37 Casado grał gorzej jak z tyłu miał Araujo, nie wiem z czego to wynika ale się domyślam
0
@Ptasior La curva del partido
2
@Mitch_Atleta miał problem z kolanem przez co lekarz mu zabronił takich strzałów, dlatego też te wolne mu tak przestały wchodzić xD knuckle też Juninho ładował
0
@Amadeo1996 na Medere to i potrafisz złapać czarter za 200 ziko w dwie z 20kg checkin xD ale to już ekstrymalnie imho bierz bezpośrednio jakiegoś wizera i będzie taniej, nawet jeśli teraz jest droga to cena powinna spaść (dynamicznie to zmieniają)
5
Idealny komentarz
8
@Mitch_Atleta w punkt, typ się splakal z Bravo, nie chciał mieć konkurencji XD trzeba go odpalić
5
Nowy avatar wjechał
0
nic dziwnego, dograć ten i przyszły sezon z Wojtkiem i w 2026 szukać kogoś młodego. Pena i statua aut w lecie, na drugim niech będzie jakiś młodzik
0
@Sulimo na przepustce znowu jestes?
0
@Bocheno1 wam się oczy otworzą jak mi się zamkną
1
@Herato bez szans, Mbappe od jakiegoś czasu totalnie stanął piłkarsko, nic się nie rozwija i dalej bazuje tylko na szybkości.
3
@MesQueUnClub96 zawsze masz sen tylko nie zawsze go nie pamiętasz
0
https://twitter. com/NoTerStegen/status/1889273277861757390
Topeczka bramkarska przez 10 sezonów w LM.
0
@Derean a czyli tego co był w stanie grać dobrze z ogórkami z ligi ale w Europie dalej nie dowoził?
0
Tutaj Ter Static z tego sezonu
0
Ponad 80minut, składanka z występów Ter Statica. Kto za nim tęskni?
4
@Gall ludzie już mają tego dosyć. Na początku jeszcze się można było pośmiać ale teraz to już jest przeginka
0
@BorzyKrzys wychowały mnie te tereny
2
@ViscaelBarca2007 z drugiej strony jak się wywali tak jak rok temu to nikt go nie weźmie