1

To wygląda na typowe 1:1 w 88 minucie

2

Ciekawe czy Niemiec by krył krótki słupek

1

Yamal chyba tydzień balował z hustle hardem

2

Nic dziwnego że Pedri asyst nie ma

0

Pedri jak Dinho w prime

0

Sędziowie robią krucjatę i będą nas ciągnąć do końca sezonu

Dobra w sumie go blokował ten typek

3

Co to za wały idą? XD

6

Araujo nie ma i są spalone

3

Ale będzie jechanka w Real Madrid TV

8

Po takiej nagonce madryciokow dadzą nam karnego?

2

Cubarsi lepiej wyprowadza piłkę niż Ding Dong

1

@Pnog37 Casado grał gorzej jak z tyłu miał Araujo, nie wiem z czego to wynika ale się domyślam

0

@Ptasior La curva del partido

2

@Mitch_Atleta miał problem z kolanem przez co lekarz mu zabronił takich strzałów, dlatego też te wolne mu tak przestały wchodzić xD knuckle też Juninho ładował

0

@Amadeo1996 na Medere to i potrafisz złapać czarter za 200 ziko w dwie z 20kg checkin xD ale to już ekstrymalnie imho bierz bezpośrednio jakiegoś wizera i będzie taniej, nawet jeśli teraz jest droga to cena powinna spaść (dynamicznie to zmieniają)

5



Idealny komentarz

8

@Mitch_Atleta w punkt, typ się splakal z Bravo, nie chciał mieć konkurencji XD trzeba go odpalić

5

Nowy avatar wjechał

0

nic dziwnego, dograć ten i przyszły sezon z Wojtkiem i w 2026 szukać kogoś młodego. Pena i statua aut w lecie, na drugim niech będzie jakiś młodzik

0

@Sulimo na przepustce znowu jestes?

0

@Bocheno1 wam się oczy otworzą jak mi się zamkną

1

@Herato bez szans, Mbappe od jakiegoś czasu totalnie stanął piłkarsko, nic się nie rozwija i dalej bazuje tylko na szybkości.

3

@MesQueUnClub96 zawsze masz sen tylko nie zawsze go nie pamiętasz

0

https://twitter. com/NoTerStegen/status/1889273277861757390

Topeczka bramkarska przez 10 sezonów w LM.

0

@Derean a czyli tego co był w stanie grać dobrze z ogórkami z ligi ale w Europie dalej nie dowoził?

0



Tutaj Ter Static z tego sezonu

0



Ponad 80minut, składanka z występów Ter Statica. Kto za nim tęskni?

4

@Gall ludzie już mają tego dosyć. Na początku jeszcze się można było pośmiać ale teraz to już jest przeginka

0

@BorzyKrzys wychowały mnie te tereny

2

@ViscaelBarca2007 z drugiej strony jak się wywali tak jak rok temu to nikt go nie weźmie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?