8

Włoski dziennikarz, Fabio Ravezzani o João Félixie:

“Jest przystojny i bezużyteczny"


Czyli efekt Felixa już prysnął. Klasycznie dwa dobre mecze w nowej drużynie i potem piach

1

@FCB_dimiC air podsy pro wycinają wszytko do okola ze aż brzmi to nienaturalnie XD

2

@Faro Torre robił liczby ale nie dawał nic co powinien dawać środkowy pomocnik xd przecież to były mecze imieniem Rikiego Pucza czyli bieganie jak kurczak. Riki też potrafił wejść na 5 minut i strzelić bramkę ze łba

0

@cules100pro Torre nie potrafi prowadzić gry.

0

@F3DO liczą się podwójnie czyli przegraliśmy 4:8 ale może uda się wygrać 2:0 na Wandzie to będzie dogrywka

1

@Pawel13sz w swojej top formie albo gdyby to był finał LM to podejrzewa, że by to wyjął. Wojtek nic extra jednak nie dorzucił w tym meczu

6

Gavi i Fermin to są tacy jeźdźcy apokalipsy. Już z jednym na boisko jest ciężko o kontrole, a co dopiero jak gra ta dwójka razem.

2

@Criss18Barca przy dwóch takie 50:50, jakiś Kurtuła w topce by pewnie 2 wyjął

0

ewidentnie to Atletico nie leży. To powinny być dwa spokojne zwycięstwa

1

ale mnie ten Sorloth juz wkurwia

1

no i zrobił to co powinna typowa 9. Chłop niech tam stoi na sępa i będzie git

1

Sorloth to wygląda jak Reacher

0

a Simeone, dlaczego nie w czarnym garniaku? teraz jakiś nowy przesąd?

1

Wojtula już lepszy drybling niż Lewan

0

Marciniak by na pełnej pompie wjechał, wypiął klatę i dał żółtą

1

taka akcja jak w ligowym co nam walneli

0

@MesQueUnClub96 szczegolnie przy powrocie przy drugiej bramce topeczka

0

Galan to nie wyjdzie na druga xD

2

Atleti to wgl jaką taktykę miało na ten mecz. Wyjść normalnie strzelić dwie, dostać dwie i stawiać autobus?

4

W ostatnich meczach jak widziałem grę Lewego to myślałem, że no gorzej to już się nie da. Teraz człowiek widzi Ferrana i wie, że był w błędzie.

0

na Galana trzeba to chłop nie dogra do przerwy

1

Frenkie te step overy przed podaniem to musi robić?

0

dobra Ferran to sie max nadaje na 20 minut z ławki

0

na mecze z Atleti trzeba Xaviego na ławke

0

Kounde dzisiaj forma jak za prime Xavinety

1

@rafal314 musisz być socio

0

0

Pique co poddymka

1

@krzywy topeczka, nawet nie grałem nigdy w żadną grę z serii, a siadło mega

1

@ArterkHD Uniqlo (airism albo supima) albo cool-max z HM jako basici

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?